PDA

Zobrazit normální verzi : Miny, rakety, lékárniČky, atd.



arcade
27-09-12, 20:40
Chtěl bych se zeptat na klávesy které spouštějí tyto speciální funkce - hodně hráčů mi píše že je to na "c" někdo píše na "e" tak se chci zeptat jak to je???? Je to pro mě důležité jelikož mám na "c" mikrofon a nechce se mi ho přehazovat a - jestli existuje nějaký bind na ty funkce viz. téma

děkuji .:DUMBAS:.STRIKER

Bezdak
27-09-12, 20:46
Na písmenku E jsou vymoženosti těch "hrdinů", takže např. když máš class palebnou podporu, tak rakety střílíš E. Na klávese C jsou vymoženosti itemů, takže např. když máš lékárničku, tak se vyhealuješ písmenem C.

Piner
27-09-12, 20:54
Dík bezdaku, já sem nikdy nepřišel na to jak to používat :D

E: a minu položím taky písmenem e ?

Kazki
27-09-12, 21:03
mina E, bo to neni item ale spell postavy, ak nechces itemy na C tak si daj napr. bind alt useitem

arcade
01-10-12, 21:43
děkuji pánové a chtěl bych se ještě zeptat - co znamená skill -co jsou skilly - netuším přesný význam ??

Krispo
06-10-12, 13:58
Skill, když to volně přeložíš s angličtiny znamená Dovednost, schopnost, zručnost, v tohle případě je to schopnost nebo dovednost u jednotlivé classy (class= například Commando, sniper, fire supprot etc.)

Despe
07-10-12, 19:44
Fire sapper má teda raketu na "c", když ti padne item "Palebná podpora" tak "e" tuším, ale já osobně bych teda na fire sapprovy ty rakety odebral, podle mě není fér, že př. snipere nemá nic, comando to sáme, nemám rád hrdinu "fire sapper" :-D Nevím jak vy, mno já je prostě nesnesu.

Swagrid
07-10-12, 21:07
Knaz zase ban? :DD

zavo
08-10-12, 22:56
Mne nejde pouzivat rakety ci uz stlacam E, C proste mi to nejde. Mam si to nabidnovat? aky bind?