PDA

Zobrazit normální verzi : cs_ a as_ mapy



chmod a+x /bin/laden
15-05-11, 13:47
EDIT: Omlouvám se, toto vlákno jsem vytvořil v reakci na zrušení cs_ map, přičemž jsem přehlédl sousední vlákno pojednávající o totmtéž. Pro ty, co jej také přehlídli, cs_ mapy jsou dočasně zakázané kvůli jakémusi bugu kdyby všichni na spawnu instantně umírali. Vzhledem k tomu, že jsem nenašel možnost jak smazat již založené vlákno fóra, prosím ignorujte tento text

Dobrý den,
rád bych se zeptal, proč ze seznamu map k nominaci byly vypuštěny klasické mapy jako as_oilrig, cs_italy a cs_office. Tyto mapy patří k úplně *původním* CS 1.6 mapám (a tím pádem odbugovaným a všeobecně známým mapám) a patří dle mého mínění na w3ulti úplně stejně jako základní de_ mapy (dust, inferno, nuke).

Již dříve byly zakázány oblíbené mapy fy_ski, cs_assault(_lol), taktéž jsem nechápal důvody proč, protože mapy nebyly zabugované a hrály se stejně často jako jiné mapy... Vzhledem k tomu, že už mezi nominacemi není žádná cs_ mapa (dokonce už ani cs_kotel) zůstaly už jen de_ a "nestandardní herní módy" (fy_, awp_, aim_, mini_, gg_). Já rád pokládám i defusuji, ale jsem rád i za každou změnu...

Byly snad cs_ mapy vypuštěny, kvůli chování rukojmích? Vím, že nestíhaly dobíhat hráče s naskillovanou rychlostí, ale to podle mě nebyla chyba, ale naopak výhoda umožňující hratelnost těchto map (já osobně jsem s rukojmími střídavě walkoval a oni mě stíhali)

Prosím proto Kotla o vyjádření nejen mě, ale i všem hráčům war3ulti jaký je pravý důvod této zásadní změny.

ZombieBot
15-05-11, 13:51
Já si myslim, že cs_ mapy byly dány pryč, protože bylo hodně banů za zabíjení rukojmích :)

Larodar56
15-05-11, 15:46
Office tam je pořád, as_oilrig je velmi oblíbená mapa na War3 Ultimate, je to divné ale je to tak.

kono159
03-08-11, 10:35
Ja som za to aby sa cs_ mapy mohli nominovať. Tak načo je ten award top hostager keď sa nemôžu nominovať cs_ mapy

chmod a+x /bin/laden
07-08-11, 12:47
Ja som za to aby sa cs_ mapy mohli nominovať. Tak načo je ten award top hostager keď sa nemôžu nominovať cs_ mapy
cs_ mapám je na war3ulti zřejmě konec, bug s umíráním na začátku kola se nevyřešil (protože se neřešil) a takhle je server aspoň trochu v provozu