PDA

Zobrazit normální verzi : APB Reloaded



grEy
26-05-11, 21:05
Pozna to niekto/hral to niekto? Je to od vyrobcov GTA, akurat to stahujem tak uvidim, co to je zac.

grEy
06-06-11, 21:31
Tak ja uz som to hral a musim povedat, ze je to perfektna hra. Zo zaciatku som sa v tom nevyznal ale neskor uz hej. Najlepsie je, ze si mozes postavu vyspikovat do detajlu - a to myslim uplne, vyrobit si vlastne oblecenie az do nitky, vytuningovat auto, navrhnut si vlastne logo na tricko, kupovat si z velkeho sortimentu zbrani.. proste super :D

Syrius.
07-06-11, 12:25
A o čom tá hra celkovo je? Je to jak gta že plníš misie?

grEy
07-06-11, 16:52
Spravis si herny account, vytvoris si postavu a hras po internete s ostatnymi hracmi (mozes si najst "grupu", s ktorou budes plnit misie sam, alebo ti ju vyhlada automaticky - podla toho, ako to v danom momente chces a "nastavis") - plnis "misie" - napriklad ked hras za kriminalnikov, tak musis zapalit auto, rozbit vyklad/kameru, posprejovat nejake steny a enforces alias policajti ti v tom musia zabranit. Neskor si mozes ja vytvori clan/gang/frakciu - nazvi to ako chces. Ked chces, napis mi na skype greysvk mozme si spolu zahrat. [Ked sa zaregistrujes a budes si ingame vytvarat postavu tak potom sa ta to spyta, na akom "servery" chces hrat - bude tam US, "nieco", EU1 a EU2. Hod sa do EU1 - tam som ja a inak by sme si spolu urcite nezahrali]

UFOusek
07-06-11, 17:58
Koukal jsem na par gameplay videi, nevypada to spatne, asi to o vikendu stahnu..

grEy
07-06-11, 19:49
To pustis a prvy na vyber mas APB. Musi to tam byt :D

grEy
07-06-11, 22:03
Uvidis ked budes stahovat :D

grEy
08-06-11, 08:05
Pokial to budes stahovat a pozastavit to, a trebars vypnes PC mozes neskor pokracovat v stahovani :) (aspon mne to islo).

grEy
09-06-11, 21:50
Tak co hrate to niekto? :D