PDA

Zobrazit normální verzi : Iný furien



Kazki
10-10-12, 16:10
Čaute, dostal som napad na FURIEN SERVER, ide o to ze by to bolo na XP. Expil by sa anti-furien a furien, teamy by sa menili kazde 5 kolo, ako do teraz bug. Za CT by sa vylepsovala zbran (kazdy 3 alebo 5 lvl ina, zacinalo by sa DGL, potom Elitky, MP5, M3, M4, AK47, gail, P90, Leonka a na koniec by bola M249; zbrane by sa dali lubovolne vyberat; max 2 zbrane) HP (1pts=3hp), AP(1pts=5AP), Speed, Energia(1pts=5 energie) a neskor by sa mohol dat ANTIFLASH a HE. Za TS by sa vylepsoval DMG na knife (3 DMG), HP (1pts=3hp), AP (1pts=5AP), Speed, gravitacia, energia(1pts=5 energie) a neviditelnost (po 5%). Taktiez u TS by sa dal dat HE, Flash a WallHang. Za kill 50XP a za vyhru kola tiez 50XP. Levely a XP/Lvl navrhnite vy alebo Kotel. Za lvl by sa dostali 2 alebo 3 body, ktore sa mozu lubovolne rozdelit. WallHang, HE, Flash a AntiFlash by sa davali az na vyssich lvloch. Ved su 4 Furieny rovnake, aspon jeden nech je iny. :smile:

QyXo
10-10-12, 17:11
Ahoj...osobne si myslím, že XP zapričini to, že niektorý budú až veľmi dobrý...a niektorý čo tam akurát prídu...si skoro nezahrajú :) ....Podľa mňa je dobré, že su si všetci rovný :) ...potom je to už iba o skille :) ...a to je lepšie..(aspoň pre mňa)

*srsen*
10-10-12, 17:38
Nech furien jak je,líp už to nejde udělat.

Aspir3
13-10-12, 10:30
Neviditelnost za EXP?To by byl furien o ničem nech furiena jak je nebo vytvoř svého furien je teď dobrej protože jde jen o Skill a jestli potřebuješ být větší lvl než ostatní tak ti skill chybý.....Ber vitamín S-Skill

Prasacko
13-10-12, 12:15
Čaute, dostal som napad na FURIEN SERVER, ide o to ze by to bolo na XP. Expil by sa anti-furien a furien, teamy by sa menili kazde 5 kolo, ako do teraz bug. Za CT by sa vylepsovala zbran (kazdy 3 alebo 5 lvl ina, zacinalo by sa DGL, potom Elitky, MP5, M3, M4, AK47, gail, P90, Leonka a na koniec by bola M249; zbrane by sa dali lubovolne vyberat; max 2 zbrane) HP (1pts=3hp), AP(1pts=5AP), Speed, Energia(1pts=5 energie) a neskor by sa mohol dat ANTIFLASH a HE. Za TS by sa vylepsoval DMG na knife (3 DMG), HP (1pts=3hp), AP (1pts=5AP), Speed, gravitacia, energia(1pts=5 energie) a neviditelnost (po 5%). Taktiez u TS by sa dal dat HE, Flash a WallHang. Za kill 50XP a za vyhru kola tiez 50XP. Levely a XP/Lvl navrhnite vy alebo Kotel. Za lvl by sa dostali 2 alebo 3 body, ktore sa mozu lubovolne rozdelit. WallHang, HE, Flash a AntiFlash by sa davali az na vyssich lvloch. Ved su 4 Furieny rovnake, aspon jeden nech je iny. :smile:

Dobry napad.

Kazki
13-10-12, 12:21
Neviditelnost za EXP?To by byl furien o ničem nech furiena jak je nebo vytvoř svého furien je teď dobrej protože jde jen o Skill a jestli potřebuješ být větší lvl než ostatní tak ti skill chybý.....Ber vitamín S-Skill

neviditelnost na exp je lepsia, nebudu od zaciatku kempi
lol mne chyba skill, to si ma nevidel hrat

AlternativníPravda
14-10-12, 10:42
Neviditelnost za EXP?To by byl furien o ničem nech furiena jak je nebo vytvoř svého furien je teď dobrej protože jde jen o Skill a jestli potřebuješ být větší lvl než ostatní tak ti skill chybý.....Ber vitamín S-Skill

Jen o skill ? ár ů okej ? Co je to za skill, když si našetří na SK, vůbec to není o skillu, ale o tom jaké máš štěstí na hedšoty. Kdyby se odebral SK a byl by furien bez SK tak je to o skillu, teď je to jen o penězích a štěstí.

QyXo
16-10-12, 16:13
Ano...a ty si mysliš...že peniaze ti tam same z neb padajú?...že maš Sk každé kolo?...to asi ťažko...skill potrebuješ na to, aby si si aspoň zarobil

marsoun
16-10-12, 17:59
A nebo odběháš 5 kol s deaglem jak to děla poslední dobou hodně lidí. :think:

*srsen*
16-10-12, 18:25
A nebo odběháš 5 kol s deaglem jak to děla poslední dobou hodně lidí. :think:

Stačí 5 kol u ct Afk,a máš 16 000,mohlo by se udělat,že afk hráč nedostane nic.

^BraIn
06-11-12, 17:22
Rovno to dajte len na DGL a normal KNIFE :D:D:D a potom to bude o skille v dgl :D:D . Ale nie podľa mňa je furien dobrý tak ako je a ako novinku by som privítal rank :D:D neviem prečo ale rank ma veľmi láka :D

Prasacko
06-11-12, 18:10
4 Rovnake servery... chce to zmenu

DarwiN
06-11-12, 23:11
Prasacko chces zmenu chod na Gamestite tam je taky zmeneni furien ze... Keby bol zly furien uz by sa davno všetci stazovali..FURIEN JE SUPER ANECH SA NIC NEMENi..a srsen s tym ze AFK nic nedostanu to by bolo dobre podla mna.. :)