PDA

Zobrazit normální verzi : Trochu zmena Jailbreaku



Snow
11-10-12, 23:52
Ahojte ,
Neviem ako podľa vas ale ja si myslim , že jb ide dolu vodou spešl a admini už nevladzu a deti si tvoria svoje zákony. ( kto neveri nech si pozrie komentare v Ejovej žiadosti ) . Podľa mňa takýmto tempom sa to bude iba zhoršovať , lebo ked prestanu hrať spešl a admini ( pričom v sučasnosti je to zazrak vidieť niekoho z nich na serveri) , tak to už nebude mať cenu treba to vyriešiť čim najskôr. Môj navrch dať spešlom možnosť dať ban na hodinu , pretože som už bol svedkom ako jeden spešl ddal do spectu hrača a ten sa mu tam vysmial do oči a nič viac nemohol robiť admin. Konečne prijať niakych spešlov za adminov lebo v sučasnosti je zazrak vidieť admina , ktorý by strotil tie deti. Aspoň 3 nový admini. Alebo dajte aj vy niaky navrch hlavne nech to nieje , tak ako je to teraz...

t.twisted
12-10-12, 10:01
Můj návrh - zrušit džejlbrejk.

Prasacko
12-10-12, 11:26
Ahojte ,
Neviem ako podľa vas ale ja si myslim , že jb ide dolu vodou spešl a admini už nevladzu a deti si tvoria svoje zákony. ( kto neveri nech si pozrie komentare v Ejovej žiadosti ) . Podľa mňa takýmto tempom sa to bude iba zhoršovať , lebo ked prestanu hrať spešl a admini ( pričom v sučasnosti je to zazrak vidieť niekoho z nich na serveri) , tak to už nebude mať cenu treba to vyriešiť čim najskôr. Môj navrch dať spešlom možnosť dať ban na hodinu , pretože som už bol svedkom ako jeden spešl ddal do spectu hrača a ten sa mu tam vysmial do oči a nič viac nemohol robiť admin. Konečne prijať niakych spešlov za adminov lebo v sučasnosti je zazrak vidieť admina , ktorý by strotil tie deti. Aspoň 3 nový admini. Alebo dajte aj vy niaky navrch hlavne nech to nieje , tak ako je to teraz...

Kruta Realita.

vydle
12-10-12, 11:38
lepsi to nikdy nebude dokud tam budou hrat deti zvykej si :)

Despe
12-10-12, 12:42
Kruta Realita.

Prasacko i ty tam děláš někdy veliké hovadiny, neříkám někdy se zasmeju, ale někdy je to až moc! Nic ve zlým..

Qip
12-10-12, 13:14
Všichni tam dělaj hovadiny, to k tomu prostě patří. Pravda je, že JB už nikdy nebude co býval, "kidi" tvoří asi 2/3 všech hráčů a to se pak nedá. S tím banem na hodinu úplně souhlasím, přeci jen, když už jsou spešl, měli by na to mít rozum. Mě třeba nejvíc dostane, když si tam po týdnu přijdu a nějakej 11-ti letej kid tam na mě začne řvát "hej ty kyp máš mikráák? Promluv nebo ban!!" To jsem se jednou tak smál, až jsem se praštil hlavou o stůl.

3k a Jerry
12-10-12, 13:52
Tak tam přivedte starší hráče já nijak neomezím že tam budou chodit hráči starší 14 let.
Když se někdo pustí do spešla stačí mě hodit textový záznam a já mu něco provedu.
A založením dalších 30 emo threadu nic nevymyslíte..

Tupelko
12-10-12, 14:16
S tím banem na hodku jsem pro..

D!!!!n3r [MaMLas] :x
12-10-12, 14:59
Zrušiť Jail... učrite nie

mrkev
12-10-12, 16:44
Nehrajte jail.Venujte sa naozaj dôležitým záležitostiam

Prasacko
12-10-12, 16:49
Prasacko i ty tam děláš někdy veliké hovadiny, neříkám někdy se zasmeju, ale někdy je to až moc! Nic ve zlým..

Ja tam len nakladam smradochom jak je tazoo a spol... Proste to nema uroven, starsi tam nechcu hrat a pocuvat tie upištané decka, kazdeho to prestane baviť dosť rýchlo keď dostáva samý FK potom sa to tam cele spamuje a je to v prdeli.

The Frisco
12-10-12, 18:07
Ban na hodinu, asi jo. Ale jde to vůbec?

Snow
12-10-12, 18:16
Možno.

AlternativníPravda
12-10-12, 18:33
Na JB nehraju vůbec, ale co si čtu/slyším stojí někdy za to, jsem pro aby spešl mohli dávat ban na hodinu, ale je potřeba kontrola. Proto bych jim dal možnost zabanovat jednoho hráče max 2x denně, potom nechť to vyřeší admin.

Taky bych potom poprosil moderatory a Kotla, aby hlídali žádosti o Unban, neboť každý to tam bude psát že dostal ban neprávem. Možná by to chtělo zakázat vkládání témat kde by byl výpis s konzole s hesly: délka banu: 1hodina, server JailBreak, Tím by se to možná hodně zlepšilo.

Sorry
12-10-12, 19:49
Banned na hodinu? Určitě PRO !!

gameshakerMC
12-10-12, 19:57
podle mne je to pravda KRUTAAA pravda ale zrušit jailbreake to by mne znicilo

gameshakerMC
12-10-12, 20:00
ale podla mna ja s tim banem na hodinu souhlasim

Despe
12-10-12, 20:10
Všichni tam dělaj hovadiny, to k tomu prostě patří. Pravda je, že JB už nikdy nebude co býval, "kidi" tvoří asi 2/3 všech hráčů a to se pak nedá. S tím banem na hodinu úplně souhlasím, přeci jen, když už jsou spešl, měli by na to mít rozum. Mě třeba nejvíc dostane, když si tam po týdnu přijdu a nějakej 11-ti letej kid tam na mě začne řvát "hej ty kyp máš mikráák? Promluv nebo ban!!" To jsem se jednou tak smál, až jsem se praštil hlavou o stůl.

hlavou ?:DD Mno není to moc na 1hoďku, ale aspoň něco mno.

Kaspi <3
12-10-12, 20:33
Sem pro nebo udĚlat special server

gameshakerMC
12-10-12, 21:21
OOOOOOOOOOOO special server O ________ O to cumim

cskill
12-10-12, 21:25
Zrušil JailBreak určitě NE protože je prospěšný pro kotelnu ale měl bych návrh jak se zbavit těch malých prcku ale nevím jestli si budete myslet to samé;)

Mr.Brown
12-10-12, 22:20
ale podla mna ja s tim banem na hodinu souhlasim

Ty bys ho dostal, hh a jak chcete udělat server pro kidy? Jak by jste to asi zkontrolovali? Vzali auto a objížděli hráče? Hmm

Lynviy
12-10-12, 22:22
Zrušil JailBreak určitě NE protože je prospěšný pro kotelnu ale měl bych návrh jak se zbavit těch malých prcku ale nevím jestli si budete myslet to samé;)

Lol, tobě je 8 let a tady sereš takový mrdky z huby? Sbal si svoje mrdky i svoje smrady z cskill a odejdi.

cskill
12-10-12, 22:38
gEt sToP uklidni se
!
Nikoho tvoje komenty nezajímaj;)

3k a Jerry
12-10-12, 22:39
Ja tam len nakladam smradochom jak je tazoo a spol... Proste to nema uroven, starsi tam nechcu hrat a pocuvat tie upištané decka, kazdeho to prestane baviť dosť rýchlo keď dostáva samý FK potom sa to tam cele spamuje a je to v prdeli.

Taza nemám rád stopoval jsem mu kolo trvalo 9 min a to nastoupení do boxu , reakce , fotbal na jeden gol a box .. Někteří za ten čas stihnou všechny atrakce..

Lynviy
12-10-12, 22:40
gEt sToP uklidni se
!
Nikoho tvoje komenty nezajímaj;)

Ty tvoje snad někoho zajímaj? Ne, zalez a už se nevracej. A tím ;) si dokazuješ co, že to pět sto tisíckrát napíšeš do každýho komentu.

Prasacko
12-10-12, 22:52
Taza nemám rád stopoval jsem mu kolo trvalo 9 min a to nastoupení do boxu , reakce , fotbal na jeden gol a box .. Někteří za ten čas stihnou všechny atrakce..

Mi dačo hovor tvle... take nervy mam na tie kidy.. ešte maš mikrak? Volam admina !! Dneska bola aspon sranda ked sme sa tam viaceri stretli, tam bol Tupelko Grey Smooke Q a dalsi.

cskill
12-10-12, 22:59
Gete nechci problémy;)Takže no KOMENT!;)

Mr.Brown
13-10-12, 00:43
cskill, ty radši nepiš. "lynvi" ma pravdu.

Qip
13-10-12, 00:48
Nehrajte jail.Venujte sa naozaj dôležitým záležitostiam

Nehrajte nic a věnujte se opravdu důležitým záležitostem.

bibink0
12-12-12, 00:59
v dnešnej dobe sa na jail ani neoplatí ísť..jedine večer keď tam nie je tak veľa ľudí "detí"..prednedávnom som sa tam bol pozrieť cez deň. zahral som si jednu mapu a to boli dve kolá..dve normálne (nenormále) a jeden mód..jeden hráč dostal ževraj freekil tak sa to tam riešilo 15 minút..

kde sú tie časy keď som na Kotelnácki JAIL chodil veľmi rád :(

ZeMi7
12-12-12, 10:51
Knoxi, super napady, souhlasim se vsim co jsi napsal. A hlavne ten ban na hodinu je super, protoze aspon uz budou mit speslove nejakou autoritu...

Airsoft
12-12-12, 17:13
Puky:DTo nééééé:D.Jinak pro.

Fropo
12-12-12, 18:17
mě to příde jako uplná blbost TEN BAn myslím si že by bohatě stačilo to presunování, nebude hrát přestaneho to bavit tak odejde a admini tam sou tet hodne co tam chodím HEcTSSSSSSSSSS je tam porád né jen on je jich tam dost Nato aby spešlové mohli davat ban na hodinu sem bohužel:
PROTI

KaVoPiC
13-12-12, 22:03
s tým banom na 1 hod som PRO
faakt chodia tam strašne kidy a proste niekedy sa na tom da iba zasmiať keď tam nieje admin ani spesl a potom jasne že polovica dostáva ban za spam lebo keď niekto napíše raz FK tak si to ten kid neviem či nevšimne alebo nechce všimnuť

*Suchy listi*
25-12-12, 12:16
Nejlepší je že Jb hraju dlouho a najednou jsem u ct s nejakym neznámím jménem a ptá se mi jestli mam mikrofon já neodpovím a dá mi TK ja bych to banoval jako za vydávaní
admina /spesla... Ten ban na hodinu pro

cYtronka
25-12-12, 14:27
Keby sa tak dali vrátiť časi, keď jb na kotelne len začínal ... :) :D

LaMM3r
25-12-12, 14:34
Keby sa tak dali vrátiť časi, keď jb na kotelne len začínal ... :) :D

Vynájdeme stroj času, a všetko pôjde. :D

3k a Jerry
25-12-12, 15:11
Musíš zase pochopit že dřív tam chodilo 15 lidi , dnes 90 ..
Kazdeho nebaví hrát furt jeden stejný mod..

LaMM3r
26-12-12, 00:23
:D :D ideme ?:D možno v kukurici najdeme :DD

Ok. :DD Možno stroj času nájdeme, ale tú kukuricu asi nie. :DD

TobiStejskal
27-12-12, 15:47
Chtělo by to obnovit : " boxni do toho kdo zemře " :D

LaMM3r
27-12-12, 15:52
Chtělo by to obnovit : " boxni do toho kdo zemře " :D

Njn.. ja som si to vždy užíval.. :D

TobiStejskal
27-12-12, 15:57
Njn.. ja som si to vždy užíval.. :D
Já ze začátku moc ne prtž. mě nikdo neznal tak domě vždycky boxli :D ale až postupem času když už mě věčnina znala tak to zrušili !! :D