PDA

Zobrazit normální verzi : awp_luder



DarkAspecT
13-10-12, 15:08
Zdravím,tímto threadem bych se chtěl zeptat hráčů awp,jestli chtějí mít na serveru mapu awp_luder,každý kdo hraje awp by jí měl znát,je to mapa prakticky jen o kempu pro představu na každém spawnu jsou 4 sloupy,u 2 jsou krabice na 2 jsou schody na které se dá vylízt.Tato mapa je vlastně jen o kempu.Horší hráči stojí za krabicemi s double zoomem a stojí na místě,dokud jim tam náhodou nikdo neproběhne,občas se podívají na druhou stranu.Pro ostatní je pak těžké zabít ostatní když za každou krabicí někdo čeká s tím doublem.Proto bych chtěl slyšet vaše názory.Díky DarkAspecT

*srsen*
14-10-12, 09:20
Ahoj,ta mapa je jedna z nejlepších,tedy aspoň pro mě,já bych ji nechal,zas tak často se nevotuje.
Čau

caHor
14-10-12, 09:24
Ja si myslím to isté, mne sa tam nedarí nikdy. Keď je tam lepší hráč, ktorému táto mapa ide, nedám ani jeden kill.
Ale ja by som ju nevymazoval, lebo niektorí hráči si ju radi zahrajú..

Qip
14-10-12, 14:57
Konečně vidím někoho, kdo má stejnej názor jako já :D Awp už moc nehraju, ale na ten awp_puder, nebo jak se to jmenuje jsem vždycky nadával. Přesně jak říkáš ty. Já bych to smazal, jenže většina lidí má stejnej názor jako *srsen*, bohužel :/