PDA

Zobrazit normální verzi : ShizzaP - DM



jazzin
29-05-11, 13:02
Ahoj,
po 14 dnech intenzívního angínového smažení (člověk leží pod peřinou a civí před sebe, tak co by si nezapařil hru, ve který byl kdysi dobrej) jsem obdržel ban, na jednu stranu je mi už líp, na druhou mi zdejší servery (a hlavně hitboxy) přirostly k srdíčku a rád bych si semtam střelil. Tedy k věci.

Dnes, 29.5. jsem dostal na mapě de_dust ban za wallhack od admina oij caramba.
Žádám o přezkoumání banu a přikládám své in-eye demo (od začátku mapy) na svou obhajobu. Pokud se shodnete na tom, že demo je čisté poprosím o unban STEAM_0:1:30917841

http://www.sendspace.com/file/m4ghf1

Díky za Váš čas a přeju hezkou neděli.
jazzin'

edit: objevil se problém s rozbalením raru, přikládám proto stejné demo v .zip http://www.sendspace.com/file/g0db6c

UFOusek
29-05-11, 13:11
Myslim, ze ty uz si ten ban jednou nepravem dostal... Tak ono na DM mit skore 150:30 je trochu zvlastni, to musis uznat.

jazzin
29-05-11, 13:22
Myslim, ze ty uz si ten ban jednou nepravem dostal... Tak ono na DM mit skore 150:30 je trochu zvlastni, to musis uznat.

Je to relativní, ono proti nonsteamu, kterej po tobě povětšinou ani nevystřelí, naplno vyhulený sluchadla, takže slyšíš myšku hejbnout ocáskem na druhym konci mapy a k tomu nasranost, že nemůžu kvůli nemoci ven... Navíc jsem to dřív hrál fakt docela slušně a nemám problém to ukázat na lance ;) Každopádně je tu jedno konkrétní demo, ke kterému se mi prosím, pokud bys měl čas vyjádři. Díky moc ^^

UFOusek
29-05-11, 13:27
Ja si pamatuju, jak asi mesic dozadu jsem se pripojil na DM, asi 3x za sebou od tebe chytl HS a zase jsem se odpojil :D, takze myslim, ze hrajes fakt docela slusne i ted... Vyjadrit se muzu, ale strilet neumim, takze opravdu nevim, jestli bude mit muj nazor nejakou vahu.

ZEUS
29-05-11, 13:49
Byl jsem v uvedenou dobu na serveru...
Po shlédnutí dema musím konstatovat, že ban byl neoprávněný.

Karl0s
29-05-11, 13:58
to abych šel rychle hrát než se vrátí :D

InVitro
29-05-11, 14:17
Tak toto je další fail ze strany admina první byl můj za tož jsem se omluvil a teď ze strany Caramby, jakože Carambu jsem nepochopil proč mu dal banned, když včera jsme spolu normálně smažili na CW a v pohodě všechno a teď najednou pár rychlých HS a banned ? Tohle demo jasně prokazuje, že nic neměl, takže ban byl neoprávněný a poprosím Kotla o co nejrychlejší unban, protože spolu smažíme na klasiku na TS3 jsme spolu a navíc máme spolu klan na PZ . A ještě bych chtěl navrhnout Kotlovi aby dal Shizzovi imunitu proti banování, protože kdo ví kdo přijde příště jako další . :-)

UFOusek
29-05-11, 14:23
S tou imunitou souhlasim. Na foru vystupuje jako duveryhodnej clovek, umi psat, umi hrat.. Hehe

Zero
29-05-11, 15:22
Imho nic nemel, ale tak co, splest se muze kazdy, btw 16:57 tam probehl speedhacker? =D

ZombieBot
29-05-11, 16:05
Kdo je caramba?

jazzin
29-05-11, 22:52
Tak už mám unban. Díky všem, kteří přispěli svými slovy. CSKU zdar a kotelně obzvlášť.:drinks::beer: