PDA

Zobrazit normální verzi : Reset countera?



Sergio_Cz
31-05-11, 21:57
ahoj lidi mám takový problém že jsem stahoval mapu z kotelny,pak hru vypl restartoval PC a najednou hra nejde (servery ve favorires se neobnovi) a celej counter je resetlej nick,servery atd..... (mam patch 36 od kotelny)

Charon35
31-05-11, 21:59
38? nieje to ten starý?
cs16full_v42f_cskocz.exe [270MB] - čo tak tento?

Sergio_Cz
31-05-11, 22:01
jo to je ten stary, 42 mam taky ale tu starou ale ted stahuji tu novou co je ted

Sergio_Cz
31-05-11, 22:04
ale stale proc se mi restetl?

Karl0s
01-06-11, 19:35
až to stáhneš a nainstaluješ tak dej vědět

Johny Pampeliska
01-06-11, 23:52
Přesně tenhle problém jsem řešil i já ...prostě jsem hrál csko normálně a když jsem ho zapl znova třeba druhej den, najelo mi csko, ale menu tam prostě nebylo ani new game, servery,nastavení nic prostě...zatim jsem to doposud přeinstalovával, celkem po 3 tí za poslední 3 měsíce, akorád jsem na to zapomněl to pokaždý říct Kotlovi... čím by to mohlo být

Kotel
02-06-11, 08:23
Nehral jsi na nejakem zahranicnim serveru? Nekdy tam hracum meni totalne config vcetne menu.

InVitro
02-06-11, 13:03
Pokud nechceš aby ti jiný low portály měnili configurační nastavení, tak si dej config jen pro čtení a už ti ho nikdo měnit nebude, ale nejdřív si to musíš nastavit podle sebe jak ti to vyhovuje .
Tu máš návod >>>
http://cs-blog.webperfection.net/cs-config

Johny Pampeliska
02-06-11, 22:53
kdepak Kotlíku, já jsem věrnej kotelně .. hraju vlastně jenom tady, proto mi to nešlo do hlavy, taky jsem si myslel zda to neni timhle jak říkáš...

cs-blog.webperfection.net
03-06-11, 18:41
ahoj lidi mám takový problém že jsem stahoval mapu z kotelny,pak hru vypl restartoval PC a najednou hra nejde (servery ve favorires se neobnovi) a celej counter je resetlej nick,servery atd..... (mam patch 36 od kotelny)

Zdravím. Chtěl by jsem předem poděkovat za odkaz na můj blog:-)

Četl jsem problém, který jste tu řešily:-) já sice non-steam nemám a nikdy jsem neměl ale mé zkušenosti ze steamu jsou takové, že ty favorites sem tam se prostě smažou. To je ale nějaká chyba, která není na straně klienta. S tím se nedá nic dělat. To už dělá několik let a ještě to není opravené. Nevím jak je to u non-steamu. Respektivě jestli steam a non-steam mají spolu v takových věcech nějakou spojitost. No a co se týče konfigu, tak steam automaticky sám, pokud je config soubor nějakým způsobem poškozen, že nelze přečíst, tak si steam automaticky stáhne defaultní config. Asi tím moc nepomohu vyřešit Váš problém ale možná vás to přivede na nějaký nápad nebo něco:-)

Hezký den
Aleš Zdrubecký
cs-blog@webperfection.net
http://cs-blog.webperfection.net