PDA

Zobrazit normální verzi : Divný pohyb ve smoke granátu - prosím raďte a pište !



Matinekek
24-10-12, 20:40
Ahoj lidi - Donedávna mi to prostě nedělalo ale pak jsem jednoho dne zapl counter strike a všiml jsem si že když jsem ve smoke tak mi to jako by tak divně - seká nebo nejde to říct (popsat) jako by laguje divně myš nevím čím to je i ve smoke když jsem mám klasicky 100 fps grafika se nepřehřívá nějak extra tak prosím kdo ví o co jde napište mi díky moc ! když tak můj skype je matinekek kdyby náhodou díky moc !! - pište i tady !

Acid
24-10-12, 21:58
Tohle přesně se mi děje v csku též. Je to k nesnesení...
Taky budu rád za info

Mars
25-10-12, 15:35
Přidám se k vám mě se to taky děje,ale docela málo,ale zvykl sem si už to mám víc jak 2 měsíce ...Pomohli by mi informace.

DelteN
25-10-12, 17:17
seká vám v smooku miš?? alebo postava jak chodíte..?? (že vám to laguje)

Acid
25-10-12, 17:39
Jop, takový mírný sekání že nemůžeš pořádně zaměřit

514Pro
25-10-12, 18:30
Asi to hodne zatezuje PC a pak se lagne i USB radic a mys je gumova, zkus nastaveni max_smokepuffs 0 vypne to extra kourovy efekty a muze pomoct, ale pokud mas slabou grafiku/procesor, tak stim asi moc neudelas.

Acid
25-10-12, 22:54
Asi to hodne zatezuje PC a pak se lagne i USB radic a mys je gumova, zkus nastaveni max_smokepuffs 0 vypne to extra kourovy efekty a muze pomoct, ale pokud mas slabou grafiku/procesor, tak stim asi moc neudelas.

Tak jsem to dnes zkusil a nic se nestalo...Ani v konzoli se nic neukazalo.

514Pro
26-10-12, 14:53
Juknu na to doma jeste, jak je to presne.

Spon.erko
26-10-12, 16:13
V nastavení jak je to základní tak tam máš ještě pak rozšířený a tam se dá nastavit ,zda chceš hezčí smoke nebo horší ,ale rychlejší to by alespoň trošku mohlo pomoci .Se starou grafikou mi to dělalo to samé a tohle mi pomohlo alespoň částečně a teď co mám lepší grafárnu tak je to v poho ...

514Pro
26-10-12, 16:58
Smokepuffs je kour od zasahu do zdi, jsem si to spletl :) Ano, smoke kvalita jde pres to menu, akorat se na to neda koukat a nic pres to nelze videt :)
Mozna napiste, co mate za sestavu.

Acid
26-10-12, 18:38
V nastavení jak je to základní tak tam máš ještě pak rozšířený a tam se dá nastavit ,zda chceš hezčí smoke nebo horší ,ale rychlejší to by alespoň trošku mohlo pomoci .Se starou grafikou mi to dělalo to samé a tohle mi pomohlo alespoň částečně a teď co mám lepší grafárnu tak je to v poho ...

Tak to jsem zkusil taky, ale to je jenom jak chceš ''typ'' toho kouře...Jinak to vůbec nic neovlivnilo.

CapsGlockk
28-10-12, 01:30
Ja ked hodim he tak sa vo vzduchu iruti

caHor
10-02-13, 16:31
Ja mám ten isty problem.. fps mi v nom klesne cca. na 40/60.. nevime si s tym dat rady, nevedeli by ste mi poradit?
CSko hram na OpelGL a 16mbit.. moze to byt tym?

MarcelloR
10-02-13, 19:58
Ja mám ten isty problem.. fps mi v nom klesne cca. na 40/60.. nevime si s tym dat rady, nevedeli by ste mi poradit?
CSko hram na OpelGL a 16mbit.. moze to byt tym?

Každému v smoku padajú fpska...
A byť tebou tak hrám pod 32bit za 16bit je banán.

kashpi
11-02-13, 10:52
Každému v smoku padajú fpska...
A byť tebou tak hrám pod 32bit za 16bit je banán.

Není pravda, mě ani ve 4 smoke s awp zoom nepadají FPS :D Jen jde o to jak si to umíš nastavit. Nejde jen o nastaveni CS, ale taky poladění grafiky přímo v ovladačích grafiky.

To co tu popisujete dělá pokud jedu na integrovanou grafiku - prostě to jako plave ten pohyb

Trey
11-02-13, 16:50
Ja si tam nic nenastavujem a neseka mi to..proste som si zmazal config a nechal si len bindy a vsetko mi ide v pohode. Ping mam lepsi jak ked som sa snazil tie raty si nastavit :D

caHor
11-02-13, 22:02
Každému v smoku padajú fpska...
A byť tebou tak hrám pod 32bit za 16bit je banán.
To fakt? som nevedel, asi si to prepnem na 32...
ale nie nie je to pravda ze vo smoke padaju fpska... na mojom ntb co som mal tak som hral na najvyssom rozliseni - asi 1280x1080 ci ako a hral som raty 25000, + 32mbit, najvyssiu kvalitu smoku a nic.. nepadalo mi fps..
na pc hram raty 20000, 16mbit rozlisenie take ako na ntb. najnizsiu kvalitu smoku a fps mi pada..

caHor
14-02-13, 17:37
Prosim potrebujem pomoct, neviem co s tym.. prepol som na 32mbit a stale lagy... nevie niekto co s tym?

514Pro
15-02-13, 21:51
V smoku to cuká/plave, pokud grafika nebo procesor nestihájí renderovat hru. Mozna je to verzi ovladacu, na mojem starem PC fachali 3 roky stare knihovny lip nez ty novejsi.