PDA

Zobrazit normální verzi : whitelist



mrkev
24-10-12, 20:16
čo tak dat preč white list aby sa trošku kotelna server rozbehol? Dnešný ludia su strasne lenivý a nebudu sa trepať na csko.cz forum aby mohli hrať na servery.Bez white listu ešte predtým bolo na začiatku 15-16 ľudí.Teraz 5...

Povedzte mi jaký problém je že tam musí byť whitelist? Ešte vačším problémom je že to nikde nepíše.12 ročný kidy pojem Whitelist nepoznajú.

Piner
24-10-12, 20:37
Protože když si jeden retard založí 10 nicků tak je 10 slotů v prdeli.. nechte tam ten WL, aspoň si lidé všimnou cs serverů.

Acid
24-10-12, 20:40
Taky jsem si říkal proč je tu WL, ale napadlo mě to co napsal Piner.
Je pravda že by tu bylo více lidí, ale ty sloty nikdo nenahradí

znedlob
24-10-12, 20:43
Hlavně jde o to, že se nějakej kid jednou připojí, něco zničí a co pak? Když dostane ban, tak to neřeší, protože půjde jinam. Já navrhuji resetnutí mapy.

Acid
24-10-12, 20:47
A co by měl ten kid zničit? :D Spawn a ostatní věci od adminů zničit nemůže a svoje věci si hlidaš reskou ne?

Piner
24-10-12, 20:49
Já sem taky za resetnutí mapy + zapnutí PVP. Ale lepší by to bylo až od 1.4

Btw, postaví si dělo a pomocí TNT tě rozcupuje na kousky.

Acid
24-10-12, 20:53
To jo.
A od 1.4 bych navrhoval na server zavedení frakcí.

Bezdak
24-10-12, 22:07
Jsou příkazy na resku proti tnt, takže ti to nijak zničit nemůže. Jinak jo na serveru si barák můžeš ochránit reskou, ale problém je, že kdyby se vypl wl, tak se rozjebe celej world. To by se zase muselo vyřešit např. tim že by se vytvořil svět speciálně na těžení surovin, ale to už pak neni ono žejo. Přijde mi lepší tam mít míň lidí, všechny je znát a neni tam ani bordel.

mrkev
25-10-12, 07:10
Jsou příkazy na resku proti tnt, takže ti to nijak zničit nemůže. Jinak jo na serveru si barák můžeš ochránit reskou, ale problém je, že kdyby se vypl wl, tak se rozjebe celej world. To by se zase muselo vyřešit např. tim že by se vytvořil svět speciálně na těžení surovin, ale to už pak neni ono žejo. Přijde mi lepší tam mít míň lidí, všechny je znát a neni tam ani bordel.

Bolo by lepšie vytvoriť jeden svet normálny a druhy tažobny kde by sa ťažilo.


Kto tam bude hrať ked je Wh nikto..

EDIT : Piner existuje plugin xauthme

DarkAspecT
25-10-12, 10:44
Taky bych radši udělal jeden svět těžební a jeden normální,viděl sem to na nejmenovaněm mc portálu jen pro originálky,mělo by to i výhodu,já když du minovat a najdu třeba dia a někdo to má pod reskou tak to ani nevykopu.

Facened
25-10-12, 17:11
Já sem taky za resetnutí mapy + zapnutí PVP. Ale lepší by to bylo až od 1.4

Btw, postaví si dělo a pomocí TNT tě rozcupuje na kousky.

Urcite ne :)

Piner
25-10-12, 17:38
Urcite ne :)

Určitě ne, ale co ne ?


Bolo by lepšie vytvoriť jeden svet normálny a druhy tažobny kde by sa ťažilo.


Kto tam bude hrať ked je Wh nikto..

EDIT : Piner existuje plugin xauthme


A existuje ten plugin i tady na kotelně ?

Slunicko
25-10-12, 21:28
Ja navrhoval reset mapy uz davno a wl bych nechal je to tak lepsi uz jen kvuli tomu jak jste psali ze 12-ti rocni kidi nevi co to je ma to svoje vyhody..

mrkev
25-10-12, 21:34
Panebože existuje rezidencia,lwc a mnoho iných pluginov.. xauthme sa nastaví že hráč sa môže registrovať 2 krát na tu IP a bude..

ked tam bude whitelist bude tam hrať 5 hráčov.A konečne by sa spustili aj nejaké eventy.

Acid
25-10-12, 21:44
Panebože existuje rezidencia,lwc a mnoho iných pluginov.. xauthme sa nastaví že hráč sa môže registrovať 2 krát na tu IP a bude..

ked tam bude whitelist bude tam hrať 5 hráčov.A konečne by sa spustili aj nejaké eventy.

Přesně vím, co myslíš, ale podívej kolik lidí už si napsalo o přidání na wl...Kolik tam hraje lidí? Ten wl tam se podle mě nezmění...

Bezdak
25-10-12, 21:45
Eventy dělá teď piner furt, je vidět že tam nehraješ. Bez whitelistu se tam nahrnou retardi a bude to úplně o nečem jinym. Takhle, když tam všechny znáš tak je to v pohodě, navzájem si tam lidi pomáhají a tak. Já bych z toho nedělal klasickej veřenej mc server jako je plno ostatních kde sotva přečteš řádech v chat a už je pryč, protože to tam zaspamujou jiní lidi.

Acid
25-10-12, 21:51
Mrkev z toho asi chce dělat veřejnej server...
Akorát, co musim tomu wl vytknout, že lidi jsou líní se registrovat na forum a ještě si žádat o přidání...
Každopádně Bezdak to vystihl a tak to zůstane

mrkev
25-10-12, 22:03
lenže ide o to že to hráčov omrzý

1.Nemá prístup k hraniu.
2.Na forum sa mu nebude chcieť alebo nepochopí pojem white list
3.Každého hráča minecraft omrzý
4.Eventy sa tam stavajú lenže pre koho? ked nanho nemá kto ísť

Navrhoval by som zviditelnit správu whitelistu alebo urobit automaticky sytem whitelistu.Napíše jedno meno na whitelist a bude to na IP


Ked to takto pôjde dalej tak dáme do konca roka aspon 15 hráčov

Kludne sa dá server urobiť bez whitelistu lenže vačšina z kotelny je lenivá to je môj názor.Server sa dá zabezpeciť akým koľvek spôsobom :*

Piner
26-10-12, 00:32
Eventy dělá teď piner furt, je vidět že tam nehraješ. Bez whitelistu se tam nahrnou retardi a bude to úplně o nečem jinym. Takhle, když tam všechny znáš tak je to v pohodě, navzájem si tam lidi pomáhají a tak. Já bych z toho nedělal klasickej veřenej mc server jako je plno ostatních kde sotva přečteš řádech v chat a už je pryč, protože to tam zaspamujou jiní lidi.

No zas tak furt ne. Teď už nebyl asi 3 možná 4 dny, nevím, na to mám moc krátký vedení.

To, že je línej se registrovat na foru, není naše věc.Buď si chce zahrát minecraft, nebo půjde do řitě, jinak se to řešit nedá.

Nechápu bod č.1 - Jak jako nemá přístup ??
č.2 Neříkej mi, že normální člověk nechápe pojem white-list.Nemusí vědět co to je, ale když se o tom serveru dozví, tak by měl mít taky účet na foru.
č.3 Tak to sem jako vůbec nepochopil.. Samozřejmě, že tě něco po čase omrzí, ale kvůli tomu se nemusí rušit wl..
č.4 Eventy se stávají pro všechny, jenže mě nebaví vás shánět jak tard. Napíšu " Chcete event ?" Ozve se mi odpovědět " A aky ???" ... Zkus si to někdy, dělat eventy s touhle bandou.. Dostanou se na event, a pak brečí, že tam umřou, a chtějí věci zpátky.


Já se na ty eventy vlastně můžu vysrat, OP sem chtěl, abych udržoval pořádek, event je už jen takový doplněk, aby tam nebyla nuda.
Ono by to chtělo sehnat partu dobrých lidí, kteří mají aspoň trochu brain, a můžou se začít stavět velké projekty, jako např. některé divy světa, známé zámky / hrady (Hogwarts school) apod.

Sice méně známí LP (Slunce, Kopec), ale "aspoň něco" by pak mohli natočit movie a mrsknout to na YT. Pak kdyby byl každý ochotný zveřejnit ho např. na FB, na jiných herních portálech a trochu tam urobit neplechu reklamou, tak ne 15, ale rovnou 20 dalších a možná ještě víc hráčů..

Můj názor je takovej, že když si chceš něco zahrát, musíš něco pro to obětovat.Tady to máš dokonce zadarmo, stačí 2 minuty při registraci a pak už jen čekat na potvrzení.

mrkev
26-10-12, 16:09
No zas tak furt ne. Teď už nebyl asi 3 možná 4 dny, nevím, na to mám moc krátký vedení.

To, že je línej se registrovat na foru, není naše věc.Buď si chce zahrát minecraft, nebo půjde do řitě, jinak se to řešit nedá.

Nechápu bod č.1 - Jak jako nemá přístup ??
č.2 Neříkej mi, že normální člověk nechápe pojem white-list.Nemusí vědět co to je, ale když se o tom serveru dozví, tak by měl mít taky účet na foru.
č.3 Tak to sem jako vůbec nepochopil.. Samozřejmě, že tě něco po čase omrzí, ale kvůli tomu se nemusí rušit wl..
č.4 Eventy se stávají pro všechny, jenže mě nebaví vás shánět jak tard. Napíšu " Chcete event ?" Ozve se mi odpovědět " A aky ???" ... Zkus si to někdy, dělat eventy s touhle bandou.. Dostanou se na event, a pak brečí, že tam umřou, a chtějí věci zpátky.


Já se na ty eventy vlastně můžu vysrat, OP sem chtěl, abych udržoval pořádek, event je už jen takový doplněk, aby tam nebyla nuda.
Ono by to chtělo sehnat partu dobrých lidí, kteří mají aspoň trochu brain, a můžou se začít stavět velké projekty, jako např. některé divy světa, známé zámky / hrady (Hogwarts school) apod.

Sice méně známí LP (Slunce, Kopec), ale "aspoň něco" by pak mohli natočit movie a mrsknout to na YT. Pak kdyby byl každý ochotný zveřejnit ho např. na FB, na jiných herních portálech a trochu tam urobit neplechu reklamou, tak ne 15, ale rovnou 20 dalších a možná ještě víc hráčů..

Můj názor je takovej, že když si chceš něco zahrát, musíš něco pro to obětovat.Tady to máš dokonce zadarmo, stačí 2 minuty při registraci a pak už jen čekat na potvrzení.

Nechcem nikoho uraziť to by som si nikdy nedovolil.Ale vačšinu ludí mladéj generacie hraje minecraft.čiže 10 ročný.Myslíš že niekomu sa chce registrovať na forum a písať kotlovi o aktivaciu účtu :D? potom ešte napísať na forum nech ťa pridaju do whitelistu? vačšinov si tie male pismenka ani nevšimne a rovno sa na to vysere :D

Každého hráča minecraftu omrzý to znamená menej ludi na servery.Na kotelne hraje 5 ludi denne na mc servery.Ludovo povedané tvoje eventy si mozes strcit do riti ked nikto ti na nich nebude chodiť.Akúrat ludia ktory su vo white liste.a ich je zalostne malo

Určite to pochopíš a ver tomu že tvoje stavby nebudu na zahodenie ked sa vymaze white list.Kto nieje debil vie si urobit resku a hrat tam v klude.Urobit warp alebo vlastny shop sa na servery kde hraje 5 ludi neoplati

Acid
26-10-12, 22:51
Všechno je to myšlenka proti myšlence...

Ať rozhodnou admini.

mrkev
26-10-12, 23:13
Nejde mi o to aby som vyvolal nejakú hádku proste jednoducho je to môj názor k WH.Treba to aspon vyskúsať za vyskusanie nič nedáš...ale určite by to pomohlo a pinerove blbosti by sa určite využili.Napíšte svoj názor a bodka.

Acid
27-10-12, 01:14
Pro i Proti
Souhlasim tady s tvym názorem, tak i s Bezdakovo

Bezdak
27-10-12, 01:21
Vyzkoušený to už je. Když se házel server na verzi 1.3.1 (kompletní reset serveru), tak byl whitelist vypnutý a na serveru byl bordel.

Acid
27-10-12, 01:27
Nebo ten, kdo by byl fakt linej by to mohl vzkázat po nějakem uživateli, který tu už třeba bude nebo ho dokonce přivede na server.

Piner
27-10-12, 10:18
Tak zkusit se to může, aby se neřeklo..

Ale nepočítejte s tím, že budu každej den 24 hodin denně strávit u MC. Je tam další admin + bezdak by to mohl chránit taky.

grEy
27-10-12, 10:27
Kto ma seriozny zaujem hrat na servery a dodrzovat pravidla, tak si da tu namahu a pride na forum poziadat o pridanie na whitelist. Kto chce griefovat a porusovat pravidla, vyhladava servery bez whitelistu. Treba sa zamysliet, ci je lepsie, aby tu hralo 10 normalnych hracov, ktori neporusuju pravidla a nejsu s nimi ziadne problemy, alebo 20 blbych, ktori vyzenu aj to male percento tych normalnych a skor ci neskor dostanu ban... a su s nimi len zbytocne problemy.

deathface
30-10-12, 21:39
jen se vrátím ke kořenům tohohle thredu.Whitelist bych za žádnou cenu nezrušoval.Tady je rovnice :D white list off>idiot co dělá bordel>dostane ban> změní si nick>zas dělá bordel a tak se to pořáfbude opakovat.Navíc tam budou lidi co jsou nežádoucí(vulgární, používají x-ray...).

mrkev
01-11-12, 12:52
Všetci beriete do úvahy negativne veci.. napr ze sa tam bude grifovať,a mnohe ine činnosti.Berte do uvahy aj priliv nových hráčov.Predsa na kotelne hraje spolu 500+ hráčov.Tak snad na server pridu aj rozumný hráči.Sú tam pluginy na ochranu tak čo sa tu v podstate rieši.Nikto z vás čo tu pišete nehraje nejak extra na tom servery.Oka ani ja nehrám ale snad niesom slepy a vidím ze tam hrajú 3 hráči.Aj keby tam nebol 24h admin tak by sa nič nestalo akurát to ze nejaký kid napíse grifuju mi barák pomooooc.Tak snad si tu rezidenciu urobim ne?? to je jeho problém ze je neschopný.

deathface
01-11-12, 18:18
Další- server bude pořád plnej, a nebude místo kde stavět

Acid
02-11-12, 14:04
Další- server bude pořád plnej, a nebude místo kde stavět

Myslim že nehrozí ;-)