PDA

Zobrazit normální verzi : Návry a Nápady



Radovan
10-11-12, 17:42
Ahojte, sem budem dávať návrhy a nápady na classy & itemy.

Návrhy na Classy:

Raak:
(Zo SH :-))
+Každým killom sa DMG zvyšuje o 50% (viem, že sa to dá nakódovať, ale už si nepamätám) - každé 2 body INT zvyšujú DMG o 1%
+HP +/- 150
-Malá SPEED a vysoká GRAVITY
Guns:
-SIG SG-552 Commando
-USP/Glock 18.
-Knife
-Flash

Price
(Z COD:MW 3 Cpt. John Price)
+Má každé kolo full vestu.
+Má nôž ako sniper (1/3 šanca na IK)
-Malá SPEED
-Málo HP
Guns:
-Galil (To nemá nikto)
-DGL/USP/GLOCK
-Knife
-Granáty
Kamarov
+/- Len pre VIP
+Pomaly sa regeneruje (10 HP za X sekúnd?)
Guns:
-AK-47
-P228
-Knife

McMillan
+Možnosť kamufláže na 15 sekúnd(= čiastočná invisiblity), zapínala by sa E (+use) a trvala by 15 sek., po použítí by musel player počkať 30 sekúnd pre opätovné použitie (tak to je na jednom ZM serveri od konkurencie)
-Počas "Camo módu" (kamufláže) DMG -75%
Guns:
-TMP/MAC 10.
-Dualky
-Knife
-HE+Smoke
Návrhy na Itemy:

Raak´s Bullets
Pre ostatné classy ako Raak, to isté len každým killom sa DMG zvyšuje o 25 %

Gravity Boots
Topánky, ktoré znižujú GRAVITY na +/- 500?

Minova podpora
Vždy si sa chcel pomstiť sapperom? Tak je to tu :wink:
Pridáva 2 míny

caHor
10-11-12, 20:00
Takže:
Raak: tá sila by sa mu každé kolo vynulovala na takú hodnotu ako po pripojení na server?
Kamarov: To by bolo dobré pre lamy s fulloutom.. Ak by dostával tých 10HP za X sekúnd, tak by sa niekde zakempil a čakal, až sa mu HP doplní na full...
McMillian: Chceš z toho spraviť furien? Neviditeľnosť tu už raz bola a nebolo to dobré.. A ak by to mala jedna classa, tak by sa ten hráč ktorý by ju mal zneviditelnil, a hop sa na enemyov... Alebo by kempil s knife + neviditeľnosť...

Tak ja by som to ohodnotil takto.. Prepáč, že som to len tak ofrflal ale clás je tu dosť..

Radovan
11-11-12, 11:25
Takže:
Raak: tá sila by sa mu každé kolo vynulovala na takú hodnotu ako po pripojení na server?
Kamarov: To by bolo dobré pre lamy s fulloutom.. Ak by dostával tých 10HP za X sekúnd, tak by sa niekde zakempil a čakal, až sa mu HP doplní na full...
McMillian: Chceš z toho spraviť furien? Neviditeľnosť tu už raz bola a nebolo to dobré.. A ak by to mala jedna classa, tak by sa ten hráč ktorý by ju mal zneviditelnil, a hop sa na enemyov... Alebo by kempil s knife + neviditeľnosť...

Tak ja by som to ohodnotil takto.. Prepáč, že som to len tak ofrflal ale clás je tu dosť..

1. Áno
2. Má len AK a keby kempil a bol by posledný, asi by rýchlo umrel
3.Tá neviditeľnosť je len na 15 sekúnd a DMG je počas nej o 75% nižšie

Tak ja by som to ohodnotil takto

Kazki
11-11-12, 11:38
vsetko vyzera celkom good, super napad :-) ale ja bych dal toho raaka pre vip :-) ale NIKOMU NEDAVAT FLASH!! vzdy sa najde nejaky hero ktory ma flash v ruke a potom ma mlieko v xichte cely team

Acid
11-11-12, 11:44
Kazki vychytal...Flash je konec hry :D

Ale jinak super

Radovan
11-11-12, 11:50
Stačí tam dať jeden plugin, čo mám ja na svojom serveri a to to zabezpečí.
V chate vypíše koho si flashol a potom sú za to určité tresty.

Inak Kazkislav, ďakujem :-).

Lazik
11-11-12, 12:53
Mne sa to paci docela ale...

Raakovi by sa dmg vzdy na zaciatku kola vratil na 0%? pretoze si neviem predstavit napr mna co mavam 50 skore ze by som daval glockom na jednu ranu cez celu mapu
Kamarov - skor by som to urobil tak ze raz za kolo si moze doplnit hp ako keby mal Lekarnicku...
McMillan - ty pises, ze len na 15 sekund.. ale napriklad ja obehnem za 15 sekund skoro celu mapu a to by nebolo dobre.. skor tak na 5 sekund na pripadny utek

Inak docela pekne :)

Radovan
11-11-12, 13:07
Mne sa to paci docela ale...

Raakovi by sa dmg vzdy na zaciatku kola vratil na 0%? pretoze si neviem predstavit napr mna co mavam 50 skore ze by som daval glockom na jednu ranu cez celu mapu
Kamarov - skor by som to urobil tak ze raz za kolo si moze doplnit hp ako keby mal Lekarnicku...
McMillan - ty pises, ze len na 15 sekund.. ale napriklad ja obehnem za 15 sekund skoro celu mapu a to by nebolo dobre.. skor tak na 5 sekund na pripadny utek

Inak docela pekne :)
1. Áno :D.
2. To by potom nebola až taká výhoda pre VIPka.
3. No ale vieš, za 5 sekúnd ty toho urobíš možno veľa ale niekto sa ani nestihne spamätať.

Aspir3
11-11-12, 16:17
Nice ale myslim že classu je dost....

caHor
11-11-12, 17:01
1. Raak: Tak potom by som ho bral.
2. Price: Taktiež bez flasha :D
3. Kamarov: Iba bez Flasha, ako písal Kazky..
4. McMillian: Ak mu tá dmg klesne tak áno..
Ale zdieľam názor Aspir3-ho, class je tu dosť...

Radovan
11-11-12, 17:09
Nice ale myslim že classu je dost....



Ale zdieľam názor Aspir3-ho, class je tu dosť...

Ok, ja som len dal návrh, a ostatné už neovplyvníme, je to na PaedDr., Ing., Mgr., Doc., Bac., Prof., Kotel Phd.

caHor
11-11-12, 20:33
No ja by som to chcel tak:
Ak by sa priadli nové classy, tak reset XP. Po tom resete by som pridal tie classy na skúšku.
Po ďalšom dni zase reset XP aby hráč vedel, či sa oplatí hrať za tú classu alebo hrať tú starú..
Tak by to asi mohlo byť s tým pridaním..

Radovan
15-11-12, 17:07
Tak čo?

caHor
15-11-12, 18:32
Podľa mňa je classov dosť... Itemy by sa mohli pridať...

perry
15-11-12, 21:24
ja jsem urcite pro, velmi dobre napady. +1 vy cigani

Radovan
17-11-12, 16:54
No Kotel :D pozri sa na to.

PwReD By WtF
25-11-12, 11:02
čau lidi takže jý bych chtěl, aby se odstranila clasa Sapper, protože například na mapě cs_italy vždycky někdo pokládá miny v domku, u dveří, nebo na okně a většině se to nelíbí. Nebo třeba aspoň snížit damage těch min. Nevím jak na to budou reagovat ostatní, ale mě ty miny prostě vadí.

Radovan
25-11-12, 12:49
Super, vidím že sa vyjadruješ k téme!:wink:

caHor
25-11-12, 13:59
Zdieľam názor WTF-a... Preto cs_italy nehrám..
Inak Radovan: Itemy by mohli byť, no classy by som nepridával... Možno nejakú zamenil za spomenutú..

Radovan
25-11-12, 16:32
Zdieľam názor WTF-a... Preto cs_italy nehrám..
Inak Radovan: Itemy by mohli byť, no classy by som nepridával... Možno nejakú zamenil za spomenutú..

Nič sa asi neprídá, lebo nikto z "vyšších" to nečítal.