PDA

Zobrazit normální verzi : Admini.



Daw0
12-11-12, 23:39
Ahojte, chtel bych se zeptat, hrajou admini vubec furien? Nic ve zlém samozrejme, já osobne vím, že nemusíte mít čas, máte vlastní problémy, školu, prácu atd. No bohužel den co den, jsou na serveri hráči, kterí hru znepríjemnují, tím bych chtel poprosit všechny hráče, kterí na techto serverech práva mají, at tam chodí co jen mužou. Dekuju, DawikS.

Charon35
12-11-12, 23:54
Prednedávnom sa ďalší admin nabral, ale treba písať cez !. Sú 4 furien servery, nejde aby bol všade stále nejaký admin. Pokiaľ bude voľný a nebude niečo iné riešiť na inom, určite niekto príde.

Daw0
13-11-12, 00:29
Furiena hrám nonstop, trávim nanom cca 4-5hod, nuž doposial som admina nestretol... to tu hrajem 3 dni, samozrejme som napísal, že admini majú aj vlastné povinnonsti, no ked to nestihájú, tak bohužial..

Charon35
13-11-12, 23:04
Furiena hrám nonstop, trávim nanom cca 4-5hod, nuž doposial som admina nestretol... to tu hrajem 3 dni, samozrejme som napísal, že admini majú aj vlastné povinnonsti, no ked to nestihájú, tak bohužial..

Veľa z nich hrá pod fake nickmi. To môže byť jeden z problémov, prečo si ich nevidel.

I-Mouse
13-11-12, 23:19
Mojqo neexistuje ze by si napr noirbuna nestretol, mozno hral pod fejkom. Dneska sme hrali na jednom z furienov a hned ako prislo hlasenie utekal, za to pochvala :D

DarwiN
13-11-12, 23:21
I-Muse pod jakym nickom hraješ na furiene? To by ma strašne zaujimalo že ty o F tak veĺa vieš.

Daw0
14-11-12, 16:37
Hehe, noirbuna som na serveri videl, písal som mu niekolko krát, nech vyčistí server od hriešnikov, bohužial.. IGNORED.. za toto pochvala? noirbun ak toto čítáš, tak prosím rob niečo pre tento server viac, čo som ja včera videl, tak to na admina na takomto portále, to je nič...sorry

DarwiN
14-11-12, 16:41
...ako ja neviem. Ale on hovoril ze hral na Furienu este v ked podal ziadost ze hral tam uz 3 mesiace a pritom som cez letne prazdniny , den čo den bol a on tam nebol. Aon hovoril ze hral pod nickom noirbun ale ja som ho tam nevidel. (It`s only my opinion).

Daw0
14-11-12, 16:56
Teraz, som zase bol na furiene, noirbun tam bol, napísal .. camp-slay/kick/ban... nechápem,neverím.. napíšem mu, banuj to.. polovička Ct kempila a tento s prepáčením blb, mi odpiše.... pšt.. ako to je čo toto? čo je toto za admina? poprosil by som tohto admina nejakým sposom potrestat, alebo dohovorit, lebo ja si myslím, že on si adminuje pre srandu, nie pre poriadok servera

noirbun
14-11-12, 18:19
tak prepáč, keď tam mám cheatera tak nebudem banovať kraviny aby na to prišiel a odhlásil sa

I-Mouse
14-11-12, 18:29
I-Muse pod jakym nickom hraješ na furiene? To by ma strašne zaujimalo že ty o F tak veĺa vieš.

menom mojej babky ty mudrc, zas by si nemal vyskakovat, furien nie je od tvojho prichodu :)

Daw0
14-11-12, 19:47
noirbun, len, že bohužial cheatera, si tam nemal :) stačí kokos len odpisať, a nie ignor, k tomu dneska mi napíšeš pšt, tak to je moc..

DarwiN
14-11-12, 20:49
i muse? noirbun je to pravda že ignoruješ počul som to od viacerich hračov..je tam už dlho ale no.. :)

Charon35
14-11-12, 21:29
noirbun, len, že bohužial cheatera, si tam nemal :) stačí kokos len odpisať, a nie ignor, k tomu dneska mi napíšeš pšt, tak to je moc..

Možno ho len spectoval a nebanoval preto, že nič nemal. Je veľa možností. Bez dôkazov je to len kopa písmen na fóre.

Daw0
14-11-12, 21:40
Nespectoval, viac krát som napísal, nech skoči spect a čumí na hráčov, nuž ignor..

DarwiN
15-11-12, 00:26
I-Muse ja nevyskakujem. LoL preto ze neco napisem tak vysakujem? Ok!! Ale zas tak často tam nehraš aby si pisal že furien je od mojho prichodu. Traviš tam možno 100krat menej času ako ja a ...neco my hovor!

*srsen*
15-11-12, 20:53
Noirbun dělá svou práci dobře, tak ho nepičujte, vždy když jsem s ním na serveru, příjde mu hlášení přez vykřičník a je mu jedno jestli má Sk nebo 16k nebo 50:0, ale prostě tam hned běží. Takže mu dejte pokoj.

DarwiN
15-11-12, 20:56
Ja nič nehovorím. Ja som spokojmý a nenao nič nepišem ale od niektorych hračov som počul.

After =(^.^)=
18-12-12, 17:37
no ja keby som bol admin tak by som na to pekne dozeral na furiene ja furiena hram uz roky no a nejake skusenosti mam som tam aj dost aktivni diki za pochopenie After :)

DarwiN
18-12-12, 21:51
no ja keby som bol admin tak by som na to pekne dozeral na furiene ja furiena hram uz roky no a nejake skusenosti mam som tam aj dost aktivni diki za pochopenie After :)

To je žiadosť o AP ?

After =(^.^)=
20-12-12, 16:24
nj ale nehrniem sa dotoho moc chce to cas :D

vydle
20-12-12, 17:07
Nespectoval, viac krát som napísal, nech skoči spect a čumí na hráčov, nuž ignor..

to jestli je admin ve spectu VY nevidite, nemely by jste se srat do neceho cemu nerozumite. noirburn je jeden z mala adminu kterej dela to co ma