PDA

Zobrazit normální verzi : Vojta



D!!!!n3r [MaMLas] :x
20-11-12, 15:01
Stiažnosť na admina "Vojta..."

Piner dal ban jednemu hračovi na 1 den Ban mu vyprsal a Vojta mu dal ban bez toho aby sa neico opytal. neskor som sa ho opytal zaco mu dal ban ked mu vyprsal a dal mu UB... v poslednom čase už ani nevie čo sám robí...

D!!!!n3r [MaMLas] :x
21-11-12, 13:47
To sité povedal aj Piner ked si na servery nebol... "už ani nevie čo sám robí"

The Frisco
21-11-12, 14:56
Tím jsi chtěl teď dokázat co? Shodit Pinera před Vojtou?

Piner
21-11-12, 17:52
To sité povedal aj Piner ked si na servery nebol... "už ani nevie čo sám robí"

Dinere už nám na tom MC poslední dobou lezeš všem na nervy. Chtěl jsi OP a ani jsi nevěděl, jak se craftí piston/jak se staví brána do netheru a chtěl jsi nějakou stránku, kde to najdeš.

Samozřejmě jsem nic takového neřekl, nic co by mělo vojtu nebo kohokoliv jiného urážet, a pokud ano, tak jsem to myslel ironicky. Btw, nevzpomínám si ani na to, že bych někoho " urážel " ironicky. S vojtou jsme kamarádi, tak nevím proč bych ho měl urážet, když na serveru není.

Tohle je naprosto zbytečný thread. Prasko dostal povolení z důvodu, že to bylo badboysovo staré území, které on sám nejspíš podpálil lávou a opravdu jsem mu dovolil, ať si tam vezme co chce.

Jo a ještě něco, Dinere - Někdy zkus popřemýšlet, co a proč vlastně děláš, a bylo by od tebe " správně chlapské ", kdyby jsi přiznal, že jsem nic takového neřekl.

Ovšem to si budeš muset sáhnout do svědomí sám.

DarkAspecT
21-11-12, 19:26
Tenhle thread je absolutně o ničem,kdybys ty dinere ty práva dostal vyhnal by si celej server.Občas co vyploddíš na serveru je fakt něco.Podle mě si myslel,že vojtu vyhodí a on jako první na ráně dostane op,asi ne chlapče.

ZombieBot
22-11-12, 13:35
Dinere už nám na tom MC poslední dobou lezeš všem na nervy. Chtěl jsi OP a ani jsi nevěděl, jak se craftí piston/jak se staví brána do netheru a chtěl jsi nějakou stránku, kde to najdeš.

Samozřejmě jsem nic takového neřekl, nic co by mělo vojtu nebo kohokoliv jiného urážet, a pokud ano, tak jsem to myslel ironicky. Btw, nevzpomínám si ani na to, že bych někoho " urážel " ironicky. S vojtou jsme kamarádi, tak nevím proč bych ho měl urážet, když na serveru není.

Tohle je naprosto zbytečný thread. Prasko dostal povolení z důvodu, že to bylo badboysovo staré území, které on sám nejspíš podpálil lávou a opravdu jsem mu dovolil, ať si tam vezme co chce.

Jo a ještě něco, Dinere - Někdy zkus popřemýšlet, co a proč vlastně děláš, a bylo by od tebe " správně chlapské ", kdyby jsi přiznal, že jsem nic takového neřekl.

Ovšem to si budeš muset sáhnout do svědomí sám.

Moment, on rozgriefoval MŮJ obchod? Chci vše zpět.

D!!!!n3r [MaMLas] :x
22-11-12, 13:56
OK beriem z5 prpačte... som idiot... a Zombie ten Obchod som nerozgriefoval Ja

Piner
22-11-12, 14:51
Moment, on rozgriefoval MŮJ obchod? Chci vše zpět.

Poděkuj svému hyper cool přítelíčkovi, který tam rozbil nějaký block a vytekla láva.
Všechno shořelo a zůstalo tam max prd