PDA

Zobrazit normální verzi : Formát zvuku?!?



koNan
23-11-12, 01:59
Hoja dělám jednu mapu pro zombie mod a odehrává se to v nočním klubu tak sem tam chtěl hodit nějakou hudbu a ono nic..o.O..(z formátu .mp3 sem to převedl do .wav a zkrátil) nevíte o nějakém prográmku nebo jak mám udělat zvuk aby ho VHE bral?

Dominio
23-11-12, 16:14
Zdravím ;)
Zvuk musí být ve formátu .wav, se správným nastavením. To je 8bit, mono, PCM. Pokuď nevíš v čem to upravovat, tak doporučuji program GoldWave.
Pokud se chceš mappingu věnovat víc, určitě by jsi měl shlédnout tvorbamap.cz

koNan
23-11-12, 16:28
Zdravím ;)
Zvuk musí být ve formátu .wav, se správným nastavením. To je 8bit, mono, PCM. Pokuď nevíš v čem to upravovat, tak doporučuji program GoldWave.
Pokud se chceš mappingu věnovat víc, určitě by jsi měl shlédnout tvorbamap.cz
Nastavení sem dal takové jaké má být (možná ještě horší):
Mono 11Khz
8bit
88kbps
Formát: Wave PCM
A stejně to nefunguje....no dám tam něco jiného co už....mapingu se věnuju 5 let takže vím co a jak ale za tu hudbu bych byl rád protože ta mapa je zatím nejlepší co sem kdy vyrobil a hudba tam je nutností :D

Backup
25-11-12, 16:38
Do konzole při spouštění mapy to žádnou chybu nepíše?
Není chyba třeba v nastavení ambient_generic?

lynx
25-11-12, 16:52
No ked mapujes 5 rokov, a s týmto si sa este nestretol...

1. Skontroluj si ci mas spravne cestu k tvojmu ".wav" (napr. "ambience/tvojewav.wav")
2. Ci nemas nahodou zaciarknute start silent?
3. Pokial to mas nastavene v options ambient genericu tak, aby sa ti ta skladba opakovala dookola, tak ti ju ani neprehra pokial tej skladbe nenastavis "cues", tj. zaciatok a koniec skladby. Pesnicke to nastavis napr. v spominanom programe "GoldWave".
4. Skus to aj s iným wavom, ktorý mas uz na nejakej mape odskusaný, ze ti isiel (ci nieje nahodou chyba v tom wav subore).

ivoros
25-11-12, 21:46
Backup, co ty tu děláš? :D....
No, já používám buď velice jednoduchý dbPoweramp (http://www.dbpoweramp.com/dmc.htm) (spustíš, vybereš, máš) a nebo FormatFactory (http://www.slunecnice.cz/sw/format-factory/), ale to spíš, když potřebuju z videa dostat hudbu atp...
....jak už tady bylo řečeno, tak nejspíš bude chyba v cestě k souboru... (ale to je jen můj osobní názor)