PDA

Zobrazit normální verzi : padání serveru a zvuk



ParadoXX
23-06-11, 16:18
Tentokrát to spadlo(což neni vyjímka,na to si člověk zvykne,že server padá asi 5x a víckrát denně),ale podělaly se i zvuky.Je to rozdvojený.

chmod a+x /bin/laden
23-06-11, 17:06
spadlo to, protože Kotel zapínal anti WH.
Pozor přijde vtip:
Zdvojený zvuk slyší cheateři :-)

Kotel
23-06-11, 18:04
Dnes nespadl ani jednou, jen jsem zmenil mapu. Pad je, kdyz to vsechny hrace odpoji a na server se neda dostat.

ParadoXX
23-06-11, 19:56
ok.Tak se teda restarovala mapa,ale co ty zvuky?Já je mam zdvojený a je to víc nahlas.Jak mam teď rozeznat,kolik lidí dupe,když je to zdvojený?Navíc i divně sou ty kroky slyšet.Když du sám,tak slyšim i za sebou kroky jakoby na písku.No prostě mazec.

Charon35
23-06-11, 20:04
ok.Tak se teda restarovala mapa,ale co ty zvuky?Já je mam zdvojený a je to víc nahlas.Jak mam teď rozeznat,kolik lidí dupe,když je to zdvojený?Navíc i divně sou ty kroky slyšet.Když du sám,tak slyšim i za sebou kroky jakoby na písku.No prostě mazec.
Neviem či myslíme tú istú chybu, ale mne pomohol reinstall cska.

chmod a+x /bin/laden
23-06-11, 20:26
ok.Tak se teda restarovala mapa,ale co ty zvuky?Já je mam zdvojený a je to víc nahlas.Jak mam teď rozeznat,kolik lidí dupe,když je to zdvojený?Navíc i divně sou ty kroky slyšet.Když du sám,tak slyšim i za sebou kroky jakoby na písku.No prostě mazec.
Zkus napsat do konzole _snd_mixahead "0.1", 0.1 je defaultní hodnota

MildaL
16-09-11, 00:32
jj zvuk je divnej ja už asi 4 měsíce neslyším pípání bomby.pokud ji nekdo schová tak ani nevím jestli je na Ačku nebo na Bčku.Nenajduji.Vím jen že BOMBA BYLA POLOŽENA.
Reinstal mi pomohl asi na týden a mam to zas.
Jak zdvojený zvuk?Nemyslíte ozvěnu-si ji vypněte.

grEy
16-09-11, 07:56
Mne sa dialo to iste, ked som hraval na NS a nic som nemenil, cize chyba nebola u mna.

bones
16-09-11, 11:28
jj zvuk je divnej ja už asi 4 měsíce neslyším pípání bomby.pokud ji nekdo schová tak ani nevím jestli je na Ačku nebo na Bčku.Nenajduji.Vím jen že BOMBA BYLA POLOŽENA.
Reinstal mi pomohl asi na týden a mam to zas.
Jak zdvojený zvuk?Nemyslíte ozvěnu-si ji vypněte.

Nehral si na nejakych zahranicnych serveroch? Niekedy sa staci len pripojit na nejaky rusky server a mas uplne ine csko, vsetko ti to pomeni, nastavenia, bindy, cely config, ja uz hentym serverom neverim, preto hram len tu.

Samozrejme problem moze byt hocikde, to je len jedna z teorii.

ZEUS
16-09-11, 11:37
Problém bude nejspíš u tebe. Já měl třeba ozvěnu, když jsem šel během hry mrknout na steam, že mi někdo napsal... Pomohly nové kodeky.