PDA

Zobrazit normální verzi : Zájem o administrační zařazení na CS Server (Classic)



ZodinaK
23-06-11, 21:58
Dobrý den,jistě než začnete tento topik číst řeknete si,jaký intelektuál nebo "děcko" zase žádá o pravomoce.V první řadě vás ale musím ujistit že se nejedná o žádné děcko ani o žádného intelektuála co přišel jen tak z nudy zažádat o pravomoce,ale o normálního 20letýho kluka co už v tom nějaký pátek frčí.Nic méně nic více přejdeme k věci.Jak jsem se již zmínil mám velký zájem zde budouvat dál svojí herní cskovou a administrační budoucnost.Seznámit se s novou komunitou (tzv:Hráči),tak i novým kolektivem (tzv: Admini na Serveru).Prostě nabudit příjemnou herní atmosféru,jak pro hráče tak i pro kolektiv.Taktéž bych mohl říci také něco o sobě.Jmenuju se Mirek,pocházím z Pardubic,mám 20 roků,povahu mám: Klidnou,upřímnou,rozvážnou,kolektivní,přátelskou a v hlavní případě oboustranou (tzv: Nenadržuju ani jedné ani druhé straně) hráčům,tak i kolektivu.Dále mé zájmy jsou jako pro každého snad chlapce ("Holky",auta,počítače,kulturistika,věda,literatura,sport a mimo jiné i méné známá (Obchodní Sociologie).Counter-strike hraju již od 11 let takže tomu bude již 9 let co mne na mé cskové scéně doprovází můj život.V patnácti letech jsem se začal i trochu zajímat o rcon,sv_staT,a celé jádro cskových připojení a tak dále.No a v 18 letech jsem začal s přidáváním pluginů vlastní volby do counter-strikových serverů.Postupně šel čas až jsem se dohlédl k vašim serverům,a jelikož jsem,produkoval mnoho serverů se kterýma jsem měl spolupráci a nyní zanikly,nedalo mě to a musel jsem napsat žádanku o zmiňované administrační zařazení. Mezi projekty patřily,Tdrom,Louczka-team(později Gronus.eu),CS-Mightandmagic.Vážení přátelé, pokuď mě chcete podpořit a chtěli by jste aby byl na serveru klid a mír a perfektní hraní bez zlobivých hráčů, bez posměšek a další jiné. Prosím podpořte mě svým hlasem,jak hráči tak i admini.Děkuji vám mnohokrát za pečlivé vybírání, jak podporu tak i za námitky budu vám velmi vděčen aspoň i za dobré slovo. Děkuji s pozdravem Miroslav"ZodinaK"Bukoci.

EDIT 1:
Komunikační i herní potřeby jsou: ICQ-213889523,Skype- m.bukoci, SteamID STEAM_0:1:29856525, vIP provider hostname : 89.203.192.10
EDIT2:
Na serveru Kotelna,jsem již zmínil že bych chtěl pokračovatve své kariéře CS adminování.Takže můžu jen potvrdit že se jedná o první den jak na serveru taktéž i na forum 1 topik jemž naznačuje.

FOTO:
http://img196.imageshack.us/img196/7218/14443105912469601717629.jpg

Servery vyznačuje: Hlavička nadpisu topiku.

UFOusek
23-06-11, 22:01
Nejdriv bych se seznamil s playerama a az bych zadal o prava, ale zadost pekna..

chmod a+x /bin/laden
23-06-11, 22:09
Nejsem admin, takže moje vyjádření můžete klidně ignorovat.
- 1. příspěvek na fóru a hned žádost o admin
- chybí steam_id EDIT: už je doplněno, děkuju
- chybí údaj jak dlouho hraješ na kotelně

Na kterém serveru by jsi rád adminoval? Admin má většinou v merku jen některé servery, za které taky nese zodpovědnost.
EDIT: přehlídl jsem nadpis, že chceš classic, sypu si popel na hlavu...
EDIT: doplnils w3mod? tady jsou dva war3 servery...

Žádost pěkná (až na to, že za interpunkcí neděláš mezery BRRRR!), zkušenosti zjevně máš, nejspíš by jsi byl přínosem...

Zkušenější hráči se určitě budou chtít přeptat na detaily tvé hráčské minulosti - pokud je tak bohatá jak píšeš, tak tě někdo z nich musí už znát z dřívějška.

t.twisted
23-06-11, 22:25
Jsi pro nebo proti potratům??

chmod a+x /bin/laden
23-06-11, 22:29
Předem tě upozorňuju, že by možná bylo lepší žádost teď stáhnout a podat si ji až se tebou ostatní seznámí.
Takhle by jsi mohl být zbytečně zklamaný, protože (jak jsem vyčetl z jiných žádostí) s udělováním admin práv se tu nespěchá (zkušených adminů je dostatek), čekání na verdikt může trvat i několik měsíců.
Než nastane tvá doba, zapoj se do diskuzí na fóru, ve hře zkus pomáhat slabším hráčům, třeba se ti povede nahlásit i nějaké cheatery.

Kotelna je hodně unikátní server, žádná rychlokvaška, má svá nepsaná pravidla, takže určitě se s nimi seznam dříve než je (třeba i jen náhodou) porušíš, abys pak nelitoval. Prostě dvakrát měř, jednou řež.

Jistě pochopíš, že nic nejde hned, některé věci musí řádně "uzrát"

ZodinaK
23-06-11, 22:34
Zajímávé dosti i poučné,díky.Ale držím se jistého pravidla.Mám jich již několik a jedno z níchž je: Nikdy nemaž nebo neodstraňuj to co jsi již vepsal. Ale díky + REPUTACE v mojí osobě. ;)

ZEUS
23-06-11, 22:34
http://steamcommunity.com/profiles/76561198019978779

chmod a+x /bin/laden
23-06-11, 22:39
Na steamu máš jen 164 hodin CS 1.6 za poslední rok a půl? To je hodně málo, já mám za tu dobu zhruba osminásobek - hráváš non-steam?

Smile
23-06-11, 22:40
Na serveru Kotelna,jsem již zmínil že bych chtěl pokračovatve své kariéře CS adminování.Takže můžu jen potvrdit že se jedná o první den jak na serveru taktéž i na forum 1 topik jemž naznačuje.
Ikdyž je žádost napsaná dobře a zkušenosti určitě máš, řeknu ti to, co ti řekl a řekne každej...
Pokud tě na serveru a na fóru nebude nikdo znát, nikdy se adminem nestaneš, to ti můžu říct s jistotou...Už jen v podmínkách pro přijetí je hrát minimálně rok tady na serverech...

Takže asi tak no, hodně štěstí...

ZodinaK
23-06-11, 22:44
Dobře, svoje štěstí jsem zkusil,neprošlo,nemáte zatím žádný zájem zkusím to o něco později.Třeba to poté bude lepší,topik mazat nebudu,svoje pravidla nerušim.Jen prosím tedy nějakého admina o uzavření dohody a následného UZAMČENÍ topiku. Přeju všem krásný zbytek večera s pozdravem ZodinaK.

Charon35
23-06-11, 23:01
Človeče, žiadosť máš podanú necelé 2 hodiny a už končíš a chceš to uzamikať? Fakt tu pobehaj najskôr, zvykni si ako to tu chodí a zastav sa neskôr (mesiac - dva). Škoda, lebo žiadosť je dobrá.

BTW: Ty asi niesi Zodiac (Zody) čo tu hrával dávnejšie?

Karl0s
23-06-11, 23:05
promiň že ti narušuju poslední post, právo lockovat thready tu má jen kotel, takže mu musíš napsat nebo počkat, až se připojí

Trsak
23-06-11, 23:11
Kotel asi ceka na Martiho, ten rozhodne.

ZEUS
23-06-11, 23:40
Nebudu se opakovat, všechno podstatný Ti řekli moji předřečníci. Příjd za 2 měsíce, komunikuj s námi na foru a na serveru. :) btw. žádost je podaná velmi dobře.

ZodinaK
24-06-11, 00:18
Dobře,uvidíme co a jak se dá dělat.... Třeba za pár měsíců se více poznáme,rozehrajeme nějaké ty cskové kola a tak dále...Je to tak,taky musíte mít jistotu když mě neznáte já to chápu dobře. A souhlasím s vaším názorem ať chci nebo nechci já s tím nic neudělám,a všechno má svůj čas.Taktéž jsem byl i rád že těch + názorů bylo více než těch co mají červerné - . Děkuju všem za každou napsanou větu kterou jste mi darovali a napsali za svůj čas něco k mému topiku. To by bylo ode mě asi vše.Naviděnou později.ZodinaK

Charon35 SVK: Zodiac<>ZodinaK chápeš ?
Zodiac= http://www.csfd.cz/film/221713-zodiac/
ZodinaK= Neboli "Zod"= Zkratka-Zkus otevřít duši

ZEUS: Děkuju za pochvalu,velmi si toho cením,ale když už napsat,tak pořádně. (Moje druhé pravidlo)

Charon35
24-06-11, 00:29
Dobré rozhodnutie. Máš ďalší plusový bod, že si chápavý (aspoň tak vyzeráš). No a ukáž sa na Classiku niekedy :)

Jo a dik za vysvetlenie, ja len že či náááááhodou to niesi ty, len si si upravil nick. :)
Jo a za druhé. Nepotrpím si už na celý nick. Tu som jediný Charon, tak stačí iba Charon :D

ZombieBot
24-06-11, 01:30
Máš velké plus. Konečně po dlouhé době opravdu pěkná žádost a držim palce. Je vidět, že něco v té hlavě máš a to, že s klidem bereš "porážku" (trochu jsem pil, tak nevim jak to nazvat :D) je taky hodně dobré. Doufám, že když tě vezmou, tak, že budeš přínosem.

MARTiii
24-06-11, 04:14
pekna zadost avsak
jednoduse tu nemas vytvorenou reputaci bez ni to moc dobre nejde ;)
btw. vypadas podobne :-D, taky sem hral na tdromu a taky sem z vychodu, presneji usti nad orilici :-D

ZodinaK
24-06-11, 10:35
N1xQw -> Pravdu díž chlape,za posledních pár dní jsem na counterstrike neměl moc času. Taktéž jako každý smrtelník mám spoustu pobíhaček kolem a okolo ůřadů,práce,rodiny,aut.Mimo jiné se zabívám i programováním wowkových serverů na Linuxy. Prgramování ve zk: "f#" mimo jiné f-SHARP je také složitá záležitost.
NonSteam jsem hrál když mě bylo 14.Poté jsem si pořídil steam account a už se mi to zdálo lepší i s comunitou.Dříve jsem měl nahráno na steam ůčtu přez 1852 hodin.Později
mě steam account ukradl můj nevlastní bratr když jsem byl u svého otce na PC a hráli jsme tam csko,no holt jsem tam jakoby jiné zapoměl smazat heslo.On si pak jednoduše přenastavil heslo,nevím jestli to teď již jde nebo ne nic méně dřív k tomu nebyl potřeba e-mail. Takže asi takto,vracím se do starých herních a administračních kolejí které bych chtěl zase zpojízdnit,a obrousit je od staré rzi.

Charon->Dobře Charon,tvojí upomínku na nick akceptuji.Určitě se tam ukážu,jenže to víš taky to mám takový houpavý s tím časem se musí zacházet opatrně.Avšak je dozajista jasné že se ukážu,a příjdu si s váma férově zahrát.Jinak děkuju za bod,zapíšu si ho do bodové knížky :) .

ZombieBot-> I tobě díky za bodík,taky si ho zapisuju do knížky.Nazval jsi to dobře,ve stavu podnapilém je to težší než ve stavu střízlivém,taky jsem měl čas si někde sednou na skleničku vína nebgo dobrého pivního moku.Již teď na to moc času není.

MARTiii-> I tobě pravdu díž,jelikož tu jsem jako Newbie tak nemám ještě pořádně natáhnuté sítě.Asi jako v práci,neznájí tě ? Nejseš oblíbenej.Lidé k lidem musejí najít určitou oporu a pochopení vůči druhému. Je potřeba pořádně natáhnout lana.

Jinak pro ty,kterým jsem zapoměl odepsat,nebo jim nějako poděkovat za jejich čas ztráveným nad mím skoro připomínajícím nudným textem,bych rád poděkoval.

S pozdravem ZodinaK

ZombieBot
24-06-11, 10:55
Martiiho mají všichni rádi! Až na to, že "občas" napíše "Žádost se zamítá". Tohle je jedna z mála jeho vět kde to nenapsal :-D.
Jinak, udělej si tu jméno, protože žádost je velice hezky napsaná, až na to, že není přehledná, ale nikdo tě tu nezná. Teda alespoň o nikom nevím. Zkus si udělat na serveru i na foru nějaké jméno a pokud se budeš chovat normálně a nebudeš mít výrazy 12 letých dětí, tak budu pro :-).
Jinak na steamu máš nahrané 0.7 hodin v minulých 2 týdnech? Potřebuješ víc na tyhle servery.

On to myslel tak, že dokud nezapadneš do kolektivu nebo tě nikdo nezná tak nejsi oblíbený a navíc mluvil o sobě.

jazzin
24-06-11, 11:39
Ahoj =)

+ Jsi (aspoň v rámci tohodle fóra - čili 5 příspěvků pohodář).
+ Dislektik (Ufo si na Tobě zhustne)
+ Pokud jsi z0d z DM serveru, tak jsem PRO
- Online se pohybuju od roku 04, povětšinou jsem si skládal svoje týmy a sháněl CWčka, ale v životě jsem proti žádnýmu ZodinaKovi nehrál, ani ho neviděl nikam napsat koment (přiznávám, že nicky lam a primitivů si tolik nepamatuju, s výjimkou několika místních jedinců a pár slováků z e-sports.sk :)
- Pokud nejsi z0d z DM serveru, tak jsem PROTI

bones
24-06-11, 17:13
+ Pokud jsi z0d z DM serveru, tak jsem PRO
- Pokud nejsi z0d z DM serveru, tak jsem PROTI
^


Na serveru Kotelna,jsem již zmínil že bych chtěl pokračovatve své kariéře CS adminování.Takže můžu jen potvrdit že se jedná o první den jak na serveru taktéž i na forum 1 topik jemž naznačuje.

Ak prides do hocijakej firmy/spolocnosti, nikdy nedostanes hned poziciu manazera, podobne je to aj v nasej malej firme Kotelna.

Ked sa bude tvoj nick sirit v dobrom, nebudes problemovy hrac ba naopak, tak mas velku sancu, ze za par mesiacov dostanes prava.
Dovtedy ti len zelame vela stastia.

ZodinaK
24-06-11, 23:42
Díky Bones,i vám přeju hodně perfektních zážitků,skillů a mnohého aby se vám vedlo.Zkusím to napravit.Jelikož teď jsem každý den v práci a musím spaltit nové auto,nevím jak se mi bude dařit se řastěji pojit. Ale děkuju za toleranci k mé osobě,a za chuť strávenou nad mojím topikem. Ahoj ZodinaK

jazzin
25-06-11, 00:58
Díky Bones,i vám přeju hodně perfektních zážitků,skillů a mnohého aby se vám vedlo.Zkusím to napravit.Jelikož teď jsem každý den v práci a musím spaltit nové auto,nevím jak se mi bude dařit se řastěji pojit. Ale děkuju za toleranci k mé osobě,a za chuť strávenou nad mojím topikem. Ahoj ZodinaK

Je možný, že je někdo takovymhle způsobem upřímně asertivní a trpělivej? Klobouk dolu, tohle v sobě fakt nemam.

ZodinaK
25-06-11, 19:21
Jazzin,na to existuje odpověď, a pravidlo které stále platí a bude platit :).A to zní " Když chceš aby se k tobě druzí chovali upřímě,slušně a poctivě chovej se i ty k ostatním taktéž. Ano máš pravdu jsem optimista a pohodář. Já proti nikomu nic nemám.Dožívám si svůj život. A to co si dělají ostatní mě je putna :). A vůbec,na srazech a takových záležitostech jsem se vždycky k lidem choval s tolerancí.

Charon35
26-06-11, 16:37
A vůbec,na srazech a takových záležitostech jsem se vždycky k lidem choval s tolerancí.

Na akých?

ZodinaK
26-06-11, 19:49
Na akých?

Mightandmagic,ingamez.eu,psychofun, a další ;)

killer-savage
26-06-11, 21:51
uctihodna ziadost. za par mesiacov ta chcem videt ako admina. tvoje schopnosti hovoria za vsetko, co len ja tu hram asi 2 roky a nepoznam aky je rozdiel medzi Steamom a Non-steamom :D ale ne robi si srandu :D