PDA

Zobrazit normální verzi : Rozlučka.



deathface
04-12-12, 21:36
Tak jsem na kotelně skončil.
Chtěl jsem jen poděkovat všem hráčům, kteří se mnou hráli (Zejména Joshua, Pivrnec, luccy, bezdak, nubiq,baf a další.), a kteří mě podporovali v hraní.
Všem vám děkuji za skvělou spolupráci.
Loučí se DeathFace.

tyger103
04-12-12, 22:00
Rád jsem si s tebou zahrál.Docela mě to mrzelo když jsem po těch demech se musel přiklonit k Wh zrovna u tebe.Nikdy bych to do tebe neřekl.Nechci to tu rozmazávat..Tak se měj a snad někdy,či někde...

ivoros
04-12-12, 22:24
Je mi to líto kámo, rád jsem tě poznal a snad tě ještě někdy uvidím hrát. Tak zduř a hodně štěstí x)

Kazki
04-12-12, 22:57
mozeme dat nekedy WoWko :-) tys bol posledny komu bych typoval WH... neviem na co si to zapinal
Tak sa maj:-)

Piner
05-12-12, 08:31
Po tom, co si všem lezl na nervy tady na forku jak jsi tu neustále spamoval a podobný věci, si dostal nejspíš varování ( nevím od koho ) a od té doby jsi se změnil k lepšímu. Občas jsem tě na serverech zahlídl a nikdy by mě nenapadlo tě spectovat za WH, ale co už, dopadlo to tak, jak to je, s tím už nic nenaděláme.

Tak zduř :)

deathface
05-12-12, 13:09
WHčko jsem neměl, ale stejně si to nemáte jak ověřit.A piner nikdo mi neposlal varovaní.Kdybych ještě někdy dostal šanci rád si zahraju.Zatím lidi.

Raw
05-12-12, 13:29
Bohužel, já v tom WH neviděl, ale někteří asi jo. Zero skill ^^ nicméně měj se a čau, další lepší hráč odešel.

Flash
05-12-12, 14:04
Bohužel, já v tom WH neviděl, ale někteří asi jo. Zero skill ^^ nicméně měj se a čau, další lepší hráč odešel.

Si zabil. Dalsi noname s tejden starym ID z smskeye, co cumi do zdi a aimuje pres ne walkujici hrace, odesel... kazdopadne cheathunter Raw rekne, ze na tom demu nic nevidel a vsichni sou zero skill, gg.
Sral bych na tvuj post, kdybys tady nenacpal tu sracku o zero skillu, priste si to nech pro sebe, protoze to je bullshit, jedinej zero skill je tu deathface, co si zapnul na publicu a kdo rika, ze ne, tak je mimo, nebo koukal na jiny demo. Ocividne ti to ale dela dobre, zastavat se haxoru, takze tomu rozumim... plant, deathface, kdo bude dalsi?

Raw
05-12-12, 14:13
Si zabil. Dalsi noname s tejden starym ID z smskeye, co cumi do zdi a aimuje pres ne walkujici hrace, odesel... kazdopadne cheathunter Raw rekne, ze na tom demu nic nevidel a vsichni sou zero skill, gg.
Sral bych na tvuj post, kdybys tady nenacpal tu sracku o zero skillu, priste si to nech pro sebe, protoze to je bullshit, jedinej zero skill je tu deathface, co si zapnul na publicu a kdo rika, ze ne, tak je mimo, nebo koukal na jiny demo. Ocividne ti to ale dela dobre, zastavat se haxoru, takze tomu rozumim... plant, deathface, kdo bude dalsi?

Podle situace jak to tu vidím asi já :thumbdown: Zero

Slunicko
05-12-12, 14:57
Chlapi tady je funus tu se nahadejte..death tky bych do tebe nerekl ze mas wh, potom co si tu takovou dobu ale ja na demo tky koukal a jak jsem psal byli tu uz lepsi co to skryvali lip napr. k2 ten podle me nic nemel ale budiz pak reditel a dalsi no nvm kazdopadne se mej a za ten rok pozadej o unban tobe ho urcite daji.
good luck man :)

lucioff
05-12-12, 18:28
Si zabil. Dalsi noname s tejden starym ID z smskeye, co cumi do zdi a aimuje pres ne walkujici hrace, odesel... kazdopadne cheathunter Raw rekne, ze na tom demu nic nevidel a vsichni sou zero skill, gg.
Sral bych na tvuj post, kdybys tady nenacpal tu sracku o zero skillu, priste si to nech pro sebe, protoze to je bullshit, jedinej zero skill je tu deathface, co si zapnul na publicu a kdo rika, ze ne, tak je mimo, nebo koukal na jiny demo. Ocividne ti to ale dela dobre, zastavat se haxoru, takze tomu rozumim... plant, deathface, kdo bude dalsi?

Nub every dej,hh odkedy si admin tak si len čoraz viac vačši kokot .
Ešte ked som po plantovi mal druhé steamko tak si písal čo ?
Si spomen a napiš :)) Teraz maš práva a tvariš sa ako by si bol najdôležitejši hráč z kotelni a tvoje madafaka posty nikoho nejebu .
K mojej žadosti sa polovica adminov (Ked ne viac) že tam AB neni dokonca i kotel .
Lenže si tvrdohlava čupka ktora sa jebe do každého co ti nepadne do oka .
Spolu z "Oooo velkým paradoxxem by ste tvorili dobru partiu" ..

Kashpi co napisal,že polovica mojich steamku bola banovaná jen preventívne,už len z toho principu,že som plant ..
Chytte sa za hlavu a porozmýšlajte koľko cheaterov z novými steamkami hraju na kotelne (A stále nemajú ban)

gl hf v živote chlapci .

Charon35
05-12-12, 18:47
Nub every dej,hh odkedy si admin tak si len čoraz viac vačši kokot .
Ešte ked som po plantovi mal druhé steamko tak si písal čo ?
Si spomen a napiš :)) Teraz maš práva a tvariš sa ako by si bol najdôležitejši hráč z kotelni a tvoje madafaka posty nikoho nejebu .
K mojej žadosti sa polovica adminov (Ked ne viac) že tam AB neni dokonca i kotel .
Lenže si tvrdohlava čupka ktora sa jebe do každého co ti nepadne do oka .
Spolu z "Oooo velkým paradoxxem by ste tvorili dobru partiu" ..

Kashpi co napisal,že polovica mojich steamku bola banovaná jen preventívne,už len z toho principu,že som plant ..
Chytte sa za hlavu a porozmýšlajte koľko cheaterov z novými steamkami hraju na kotelne (A stále nemajú ban)

gl hf v živote chlapci .
Odkedy vy nie ste admini, ste čoraz väčší retardi a ukazujete svoju pravú tvár. Skillers s 20 fps. Roger that shit...

deathface
05-12-12, 21:06
Ještě mě napadá 1 věc.Mohl bych(kdybych na chvili dostal ub) dokázat že jsem clear tím, že natočím demo jak hraju.

akka~
05-12-12, 21:29
Ještě mě napadá 1 věc.Mohl bych(kdybych na chvili dostal ub) dokázat že jsem clear tím, že natočím demo jak hraju.
To by mohl říct každej..

deathface
05-12-12, 22:06
mohl no.Ale tak můžu dosvěčit, že jsem clear a že mám skill.

Prasacko
05-12-12, 22:08
mohl no.Ale tak můžu dosvěčit, že jsem clear a že mám skill.

Takže tvrdíš že WH si nemal? Načo klameš sám seba....

Raw
05-12-12, 22:40
Odkedy vy nie ste admini, ste čoraz väčší retardi a ukazujete svoju pravú tvár. Skillers s 20 fps. Roger that shit...

S retardací tu má problém spíše někdo jiný :whistling:

E: Abych vypadal cool dodám něco anglicky. Drive me on my dick snitchig hoe.

Milk
05-12-12, 22:57
To nic nevyřeší.

Charon35
05-12-12, 23:24
S retardací tu má problém spíše někdo jiný :whistling:

E: Abych vypadal cool dodám něco anglicky. Drive me on my dick snitchig hoe.
Teraz by som mal postnúť nejaký obrázok, aby som bol ešte viac cool a držal sa svojho stereotypu. Dám, či nedám?
http://www.dailyfailcenter.com/sites/default/files/fail/No-Im-too-Sexy-For-You_o_144476.jpg

Zapni svoju 486 a hraj csko niekde inde ak ti tu všetko vadí a nekomentuj. V 21. storočí len praví skilleri hrajú na 20fps....teda asi len vy dvaja.

Raw
05-12-12, 23:26
Mi ten obrázek nejde zobrazit, škoda :/

E: No to máš pravdu sakra :P

Slunicko
06-12-12, 07:16
Jaj serte uz na to nema to cenu to s Rawem a spol se resi jinde proste hold hraje na kalkulacce a na vic to nerozjede, tohle tema je o tom ze se tu chce omluvit a jaksi rozloucit tak z toho nedelejte Rawovu zadost o unban ale musim dat za pravdu Charonovi jja opravdu tky nechci hrat s nekym kdo ma 20 fps a tohle bych ze serveru kickoval protoze hrat s nekym kdo se mi teleportuje po 10 metrech se fakt neda takze byt tebou zacnu hrat normalne sasku :)

Slunicko
06-12-12, 13:24
Ty demente vubec se neozyvej nevis o cem je rec tak tu nepis tu jde o to ze raw a naky dalsi lidi maj v cfg nastaveny fps na 20 tk tu nemel pitchoviny o serveru trotle a ma to dopad na to ze ten hrac mi pak lita jak labut po 10 metrech a ostatni hraci na nem nemaji 60tku ale vidi ho hrat tky s 20fps
a me to urcite neseka to by bylo u vsech hracu a ne jen u par tkze psst

Slunicko
06-12-12, 14:54
Ne jemu se to na 20 fps tky laguje. Nebo aspon me kdyz si nastavim hru treba pri nataceni na 20 fps tak lagy mam a vidi to i ostatni hraci ze mam lagy na 20 fps pomalu ani nezamiris a ty to vidis stejne je to stejne jako kdyz ma nekdo slaby pocitac ze ja jsem si pozadal o prava muze bejt tobe naprosto u prdele a prava jsem jeste nedostal tk nvm proc by mi melo rust ego tk si zavri hubu dekuju jestli neco chces pis mi do pm a uz ne tu.

Ne vážně se ale nebudu hádat ted si vážně nejsem jistej jestli je to tak jak jsem řekl ale myslím si to takže jestli ne tak sorry.

hladik
06-12-12, 16:00
Už toho nechte .
Deathface rád jsem tě poznal stejně jako 60 dalších cheatrů měj se.

Charon35
06-12-12, 18:57
tiopper kludni slovník. Mám taký mizerný pocit, že slunce teraz zasvietilo trochu mimo. FPS ovlivňuje to, čo vidí hráč na monitore. Nie údaje odosielané na server. Nič to však nemení na fakte, že je to demencia a stupidita sa v 21. storočí vyhovárať na to, že má slabý PC pre 12 ročnú hru, mierenie atď. atď.. Ak sa mýlim, kludne ma opravte.

K téme: nepoznám ťa, ale ak si dostal ban za WH, nemám dôvod sa lúčiť s cheaterom. Ak to bolo neoprávnené, tak sa ospravedlňujem a GL.

vedouci venny
06-12-12, 22:40
E: Abych vypadal cool dodám něco anglicky. Drive me on my dick snitchig hoe.

abys byl kul musel by si napsat ze vsechny prijedes zbit a ze si ultra mega hero za pc a delas xx let thajsky box to je pak vic kul

deathface
07-12-12, 23:31
Jen aby bylo vědět, na serverech jsem jen nehrál.Podílel jsem se i na jejich údržbě.Tím nechci nějak apelovat na UB.Myslím, že i kdybych měl to zku*vené WHčko, by bylo praktičtější si mě tu nechat.Na serverech jsem nahlásil ne málo cheaterů, kteří na rozdíl od KZjumperů a takových kktů znepříjemnůjí hru i ostatním lidem, a pomohl jsem s pomocí adminů uklízet server od bordelu.Pokud si 6z6 adminů myslí, že jsem do toho bordelu patřil taky, tak se kurevsky plete a mrzí mě, že si už nezahraju na relativně normálním českém portálu, kvůli tomu, že nepoznaj normální hráče od cheaterů(na cs_itali je omlouvám, tam jsem kvuli bugům a lagům střilel na všechno).Ve skutečnosti jsem to nedělal jen pro dobro svoje(sběr na admina...),ale pro dobro všech ostatních hráčů a kámošů, ze kterýmy jsem sy tyto chvíle užíval.