PDA

Zobrazit normální verzi : Pár změn na Zombie serveru



BAWSON
26-06-11, 20:01
Posledni dobou co hraju na Zombie serveru, tak se mi stává, že zombie nevyhrajou ani jednou za mapu. Proč? No přeci proto, že pár VIP hráčů, kteří to clekem umí si nabindujou na klávesu kupování vesty a běhaj si vesele kolem zombíků s minigunem, bazukou a kosí všechno kolem a furt kupujou vestu, takže nejdou ani nakazit. Chtělo by to nějak omezit, třeba tak, aby se dala koupit každé kolo jen 2xvesta. Taky mě napadlo, že by se do shopu mohlo hodit za pár bodů třeba světlice.

Kotel
26-06-11, 20:36
To jsem chtel udelat uz davno, ale vetsine hracu to strasne vadilo. Na dalsim zombie vesty omezim.

ZombieBot
26-06-11, 20:37
Posledni dobou co hraju na Zombie serveru, tak se mi stává, že zombie nevyhrajou ani jednou za mapu. Proč? No přeci proto, že pár VIP hráčů, kteří to clekem umí si nabindujou na klávesu kupování vesty a běhaj si vesele kolem zombíků s minigunem, bazukou a kosí všechno kolem a furt kupujou vestu, takže nejdou ani nakazit. Chtělo by to nějak omezit, třeba tak, aby se dala koupit každé kolo jen 2xvesta. Taky mě napadlo, že by se do shopu mohlo hodit za pár bodů třeba světlice.

Je škoda, že ten bind na vestu už je tak zavedenej, že kdyby se omezil, přestali by tam lidi hrát. A světlice se co si pamatuju za 3 body dala koupit. Ale je lepší si našetřit na NV.

Larodar56
26-06-11, 20:59
NV bych dal jako normálně pro lidi zelené vidění, bylo by to zajímavější a realističtější.

Kotel
26-06-11, 21:05
Se zelenym videnim nevidis body, hp a dalsi veci.

killer-savage
26-06-11, 21:30
a cervene ma nemesis a silenstvi. dal bych radsej to biele.

ZombieBot
26-06-11, 23:25
Se zelenym videnim nevidis body, hp a dalsi veci.

A navíc z toho bolí oči.

Larodar56
27-06-11, 00:40
Nejspíš jen tebe zombíku.

chmod a+x /bin/laden
27-06-11, 19:20
Posledni dobou co hraju na Zombie serveru, tak se mi stává, že zombie nevyhrajou ani jednou za mapu.
To bude tím, že jsem tam teď pár dní nehrál :-)

72 Virgins
04-07-11, 03:27
Jestli si myslíš Bason, že se ti zvedne skill, když se omezí vesty tak se nezvedne. Co se stane....

Obyčejní středně dobří a slabší hráči budou častěji ZM. Zkušenej hráč totiž omezení na vestu nepotřebuje, prostě proto že skill se na zm odvíjí od IQ a od ničeho jiného. Takže jakékoliv takové omezení přinese zkázu jen těm slabým. Bohužel takhle daleko ani ty ani pavučina nejste schopni dohlédnout a proto navrhujete takový s prominutím tuposti.

Stačí jeden jedinej inteligentní hráč za ZM a všichni hráči prožívají peklo a lidi nevyhrajou ani jednou. Důkazy byly dodány viděl to i Larodar.

Co to bude znamenat pro mě a pro další dobrý hráče. No bude to pro nás ráj :) bude více obětí to znamená i vyšší skóre. Jen změníme taktiku, necháme se na začátku nakazit, nakazíme dalších 8-10 hráčů počkáme až bude tak 5 posledních a dáme si anti do prázdnýho kempu. Takže se nic nezmění jen to poškodí ty slabé.

Ale i když je to pro silný hráče plus tak s tím nesouhlasím prostě si myslím, že ty slabší hráče, který tyhle tupý nápady poškozujou to brzo přestane bavit a bojim se abychom tam za čas, pokud se další podobný stupidní nápady rozrostou, nebyli sami.

Jednou za půl roku s timhle stupidním nápadem někdo vyleze a pak to odnášej obyčejní hráči. Je to škoda, že se to prostě neprodiskutuje s lidma co tu hru hrajou a rovnou se to zavádí. Kvůli dvěma blbcům to odnášejí další stovky lidí.

Upřímě mě to už sere. Většína hráčů sem na fórum prostě nechodí, aby se proti těmhle nápadům mohla bránit, ani neví, že stačí stížnost jednoho člověka aby se jim změnila hra, kterou maj tak rádi.

BAWSON
04-07-11, 03:54
okej, zavaril sis sam.
1. nejsem "Bason", pokud me dale budes takhle nazyvat, tak budu nucen ti udelat nepeknou prezdivku, ktera se ti urcite nebude libit :)
Jakej skill vole? To, ze dostavam latu nekde na classicu mi je u prdele a na zombie mi to uz vubec nevadi. Chci si tam v pohode zahrat vis, nejsem tak zavislej jako ty, ze si musim bindovat nejakou podelanou vestu a drtil tam vsechny. Potom litas po sereveru s totalne trapnym nickem "virgins-1305" (jeho podelane skore na zombie, se kterym se tu vychvaloval).
Kdyz mu nekdo napise, ze je to "kkt", tak ho ihned musi zabanovat na 3dny za urazku admina,(prehnana reakce, za takovou nadavku 3dny? wtf?) protoze to neunese :). Kazi tam ostatnim hracum normalni hrani a proto se na neho nese denne tuny nadavek. Je to proste strasne nevyrovnane a ty zmeny, co tu virgins sral pul roku byly jen kvuli toho, aby se virginsovi dobre hralo a mohl mit to hustodemonske skore 1305. Staci to, kdyz pise, ze ostatni nemaji sanci kdyz on hraje - je to tim, ze je to proste nevyrovnane, tak proto nemaj ostatni sanci. Neni to tvojim skillem nedejboze tvou inteligenci, kterou neoplyvas. Kdybych chtel, tak muzu hrat stejne, ale proc? Proto, abych se mohl vychvalovat se skorem na zombie serveru :DDD? Na serveru je vetsina hracu, kteri si tam prisli zahrat, a ne si bindovat na klavesnici nejake kupovani vesty a dalsi sracek, ktere pouzijou jednou za mapu. Jo a kdyz tu nekdo prijde s nejakym napadem na zmenu, ktera by to treba aspon trochu vyvazila, tak pritahnes na bilem koni, a zacnes ho tu shazovat, ze je to debilni napad, protoze na zombie se muzou davat jen tvoje napady/zmeny. Je videt, ze to moc zeres. Udelal sis ten zombie server tak, ze ti dotoho nikdo nesmi mluvit a kdyz se nahodou neco zmeni, tak je to pro tebe katastrofa a nebudes tejden spat, protoze budes muset prijit na to, jak dal zabijet zombie i bez tvojich debilnich napadu, ktere se zmenily. Po pravde, zajimalo by me, kolik ti je, ze se takhle chovas. Chci jen zlepsit zombie server aby byl vyrovnanejsi - tot vse. Pokud ty to nedokazes pochopit a budes tu mlet dristy, tak nemam jinou moznost, nez te zacit odjebavat takovym stylem, ze tu az prestanes psat :). Valku sis zacal ty, ne ja. Pokud budes pokracovat s takovymi vyrazy jako v minulem prispevku, tak ja budu pokracovat 2x tolik :).

72 Virgins
04-07-11, 04:24
No jo basone. Sorry dementnímu nápadu, kterej poškozuje slabý hráče prostě nebudu tleskat. K těm nesmyslům co sis vymyslel nic víc psát nebudu. Až přijdeš s nápadem kterej hráčům pomůže tak ti ho podpořím. Ale pomoc potřeba není hráči tu hru milujou a nikdo si tu nestěžuje, jen ti co jim to nejde a potřebujou nějak pomoci. To že dostáváš všude na prdel mě mrzí a ted po tom cos napsal chápu proč tomu tak je.

Musim se smát chceš aby byl server vyrovnanější tak poškodíš slabší hráče co si tři kola šetřej na MG a pak o něj přijdou protože si nesměj koupit vestu :).

Ridik :D
04-07-11, 04:27
stacilo by bohate kdyby se vesta dala koupit jen treba za 5 sekund a ne hned

BAWSON
04-07-11, 04:39
Vajglsi, nikdo te nenuti necemu tleskat nedejboze jeste podporovat muj navrh. Prostej sem napsla jen svuj nazor a co by trebalo zmenit. Kotel pristoupil na to, ze to je asi rozumne, tak to proste zmenil. K tem "nesmyslum" jak si to nazval se nevyjadris, protoze je to pravda. Uz mi to tak napsalo vicero lidi a proc? Protoze to byly pravda, ktera je srazela dolu :). To, ze dostavam vsude tzv. "na prdel" je kvuli toho, ze jsem tu neprisel hrat mistrovstvi sveta v CS, ale jen so proste zahrat. Nepotrebuju byt takovej ultraskill, kterej ma na zombie skore 1035 :). Mi staci, kdyz neco malo treifm a to mi staci. Nema cenu s k tobe dale vyjadrovat, protoze stale budes mlet jaka to byla blbost a budes si prosazovat ty svoje prijebane napady, ktere zombie jeste vice doserou.

72 Virgins
04-07-11, 04:48
Poškozuje to fakt slabý hráče tedy v prvním případě tebe. Tobě to možná nevadí, ale ostatním hráčům to vadit bude. To nastavení je fakt skvělý (důkaz je jasnej furt nadupaný servery a za půl roku jedna stížnost a vždy od hráče, kterej to moc neumí)


Bason zmiňuje - že hráči běhaj mezi zombikama a furt mačkaj bindy a tak přežívaj. Bohužel jako u Pavučiny opravdu chybí IQ a to výrazně. Stačí totiž dva boomeři (kolikrát i jeden) a lov končí prostě neustále slepý hráči lovit nemůžou, takže zdrhnout nebo jsou nakažení. No co nebudeme nutit hráče myslet, budeme je místo toho omezovat aby Bason a jemu podobní nemuseli zmáčnkou M 3 a 7 aby si toho boomera na dvě minuty vzali protože to je fakt namáhavý.

BAWSON
04-07-11, 05:02
A jak by me to melo poskozovat mi rekni :D? Ja si koupim za mapu vestu rekneme asi tak 10x maximalne? Mozna ani to ne. Kdyz tady mistr skiller Vajgls zminuje o tom boomerovi, tak proc si budu proboha brat zombika, kterej mi nevyhovuje? Ten boomer je nejaky leps oproti ostatnim zombikum nebo co? Uz jen z toho plyne, ze je to nevyrovnane. A kdyz tu neustale oplyvas to IQ, tak si to nejdrive preber v hlave, protoze mi prijde, ze se chovas jak 10ti letej harant. Neustale na mne utocis, protoze jsem dal nejaky navrh na zmenu, kterou Kotel uznal za vhodnou a uskutecnil ji. To, ze ty to nedokazes pochopit uz neni muj problem :). Jen se podivuju, ze zrovna tys dostal prava. Jit na server s nickem Vajgls-1305 je same o sobe detiske chovani... proste si musel ukazat, ze tI sY dal tááááákove velke skore, ze to snad ani mozne neni. Mozna trpis nejakou menecennosti nebo necim takovym, ze potrebujes si precist od tech trotlu co tam hrajou, ze si uplne nejlepsi na svete skiller.

EDIT: Navic mi to pripada, ze tu tvoji mapu si stavel pro sebe.. ty podelane zmeny, ktere si tu prosazoval to same... delal si to jen kvuli toho, aby se TOBE dobre hralo, ale na ostatni se uz nedival. Pamatuju si, kdyz Kotel pred asi rokem a pul nahazoval zombie server... byl uplne jiny nez ted, dokonce i podle me hratelnejsi nez ted, bohuzel jsem se tu moc uz nepohyboval a ani tu vastne moc nehral. V tu dobu si sem napochodoval ty a zacal prosazovat ty podelane zmeny, kterejma si znicil puvodni zombie server.

72 Virgins
04-07-11, 06:47
Prostě nedokážeš pochopit jednoduchou věc s booomerem tak ti to ty jelito vysvětlim ještě jednou.

Není potřeba omezavot lovce na vesty stačí aby gumy jako ty začali myslet a při lovu si prostě vzali boomera. Boomer chcípne oslepí lovce a lovec samozřejmě nemůže lovit. Takže do slepejch lovců tlučou zombie a lovci bud jsou brzo nakažení, nebo se utíkaj schovat. Po tom cos všechno napsal je mi jasný, že ani tak jednoduchou věc nedokážeš pochopit takže si nedělám velké naděje, že ti to dojde.

A pořád jak idiot opakuješ jednu věc aby se Mě dobře hrálo :D bože ty si tupec :) Mě tohle hodně pomůže, ale vytvoří to velkej rozdíl mezi těma dobrejma a horšíma hráčema, který složitý situace špatně zvládaj a to mi vadí.

Bason - mikromozek, kterej nedokáže pochopit ani uplně snadný věci

Vlastně je to vtipný ty bojuješ za pravidlo, který mě pomůže a já bojuju za to aby si slabí hráči jako ty vůbec zahráli.

BAWSON
04-07-11, 07:10
Vajglsi, musim ti rict, ze to je hustI!! Zombie server = lide kempi a zombici se je snazi nakazit. Ted to funguje tak, ze pulka idiotu pobiha kolem, protoze nemohou byt nakazeni a zombici furt chcipaj, protoze do nich jde palba ze vsech stran. A nebo to je opacne, takze lide kempi, ale zas tam nabehne jeden pocmaranej zombik do kratkeho krytu se silenstvim, takze vlastne kempit tma je na hovno. Nejakej tuvj pocmaranej boomer me nezajima, ja si vemu jakeho ombika budu chtit :). Jak uz jsem zde psal - nebudu tam hrat tak, abych mel takove high skore jako ty a jeste si to screenoval. Proste je to nevyrovnane a tecka. Idioti jako ty a tobe podobni to tam proste kazi a kdyz chce nekdo nejakou zmenu, ktera by pomohla, tak jsou hned proti, protoze potom nemuzou delat to svoje high skore a delat frajery pred NonStIm nubama na serveru. Tu kokotinu, kteoru nazyvas "lov" tak bys tomu mel spise rikat LoW. Na zombie to je skoro furt tak, ze utika jeden clovek, kterej ma nabindovane na nejakem cudliku kupovani vesty a takovejch 10 zombiku za nim utika... ten do nich cestou vali a tak je to cele kolo. Kdyz se nad tim zamyslis (musis pouzit mozek - ja vim, pro tebe to je moc narocne), tak ti vyjde, ze to uz neni zombie server, ale server nenakazitelnych lidi vs zombikama, kteri je nahanej. Kdyz ty si me charakterizoval, tak udelam to same :).
Vajgls - ignorant, kterej trpi syndromem menecenosti a proto musi na zombie delat takove porantane zmeny, aby tma dokazal vubec hrat a potom ukazovat tem trotlum co tma hraje svoje skore, aby ho aspon nekdo uznal. Povazuje se za "dobreho hrace" coz neni. Nejspise si u toho zombiemodu resi svoje komplexy z detstvi a nebo ho proste jen nekdo sikanuje... nevim. Kazdopadne tim otravuje lidi, kteri ho potom odjebavaj. Vypada taky na to, ze ma nos moc nahore, takze by mmu ho trebalo trochu utnout :).

72 Virgins
04-07-11, 07:26
No konverzace s tebou nikam nevede.... Na lovce prostě existuje bič a ty ho nebudeš používat protože ti nevyhovuje :D radši budeme omezovat hráče aby se jim hůř hrálo - demence. Piš i nadále ty tupý nesmysly, ale měl by sis uvědomit jednu věc. Na classicu, na deathrunu, na knifu a na dalších serverech fungujou pravidla, ať sou jakákoliv jsou pro všechny hráče stejná a vždy na nich jsou hráči lepší a horší. Čím horší pravidla tím lépe se s nimi silnější hráči vyrovnají a slabším uškodí. Vím že to neni tvoje vina ty se prostě nějak potřebuješ vyhrabat s poslednch míst v tabulce, ale žádný pravidlo ti nepomůže to zlepšit, prostě proto, že ty pravidla platí pro všechny. Bohužel to poškodí slabší hráče, mě se to sice nedotkne, ale mrzí mě, že procházejí u Kotla takový nápady. Je to chyba, že stovkám spokojenejch lidí se vnucují pravidla jednoho nespokojenýho.

BAWSON
04-07-11, 07:32
Si delas srandu? A nebo si takovej dement, na jakeho si hrajes? Ikdyz ho ten porantanej boomer oslepi, tak mu to nezabrani v tom, aby furt mackal klavesu na nakupovani vesty, takze je furt nenakazitelnej. Tim, ze se ty vesty nejak omezi, tak hraci nebudou pobihavat jak idioti po mape a jak tys to tu tak debilni nazval "lovit" zombiky. Taky se predejde tomu, aby lide byli nenakazitelni. Nevidim v tom jedinny problem proc by to melo omezovat slabsi hrace. Ono to ma hlavne omezit idioty, takze jejdno, jestli to je slabsi hrac a nebo dobry hrac. Za tu dobu, co tu oxidujes, tak si takhle dojebal zombie. GRATULUJI!!! Povedlo se ti neco, co jeste tady nikomu :). Kotel musel byt opilej, kdyz ti daval prava a nebo mel jen dobrej den, nevim... kazdopadne smrtis, si tucny a tucnym zustanes.

chmod a+x /bin/laden
04-07-11, 08:22
Proč se proboha raději nevyspíte...?

Já můžu dodat pohled z druhé strany - raději hraju za zombie, než za lidi, takže si vestu zásadně nekupuju. Vezmu si do ruky M3 a obvykle hned po první nákaze vybíhám hledat zombie - najdu zombie, jdu k němu, vystřílím do něj náboje co mám v brokárně (rychlý body). Zkouším nabít zbraň, nebo se nechám se nakazit a pak vesele řádím s invisible, bunnyhopem, boomerem.

Tohle je teorie - v praxi se mi dost často stává, že zombíci jsou úplně neschopní a kolikrát mě ani neškrábnou (ne, že by nechtěli) - a to kvůli brokárně jim skoro stojím na pařátech. Zkrátka a dobře chci říct, že lovit se dá klidně i bez toho armoru (...je to vůbec lov, když se chci nechat nakazit?).

Nevymýšlejte hovadiny, jako další omezení, které běžné hráče rozladí. Stálo mě hodně energie je vůbec naučit kupovat si ty podělaný vesty - ještě dva měsíce zpátky tam první minutu běhalo 90% lidí bez vest. Naštěstí se lidi učí, i když pomalu a konečně chápou, že i na zombie serveru se musí trochu taktizovat, pokud je to má bavit.

Proč se třeba nedohodnete na tom, že třeba Virgins bude chodit na ZM1 a Bawson na ZM2? Pak se nebudete potkávat, můžete si navrhovat změny na "svůj" server... A sami brzo uvidíte, jak co bude hráče bavit víc - proč tu nesnášenlivost mezi vámi nepřetavíte ve zdravý konkurenční boj dvou serverů pod jedním portálem? V něco, co by bylo prospěšné pro všechny hráče?

Kotel
04-07-11, 08:55
Zombie jsou momentalne silnejsi nez lidi, takze omezeni armoru by presunulo hru uplne jinam. Opravdu kdyz za zombie pouzijete dobrou taktiku, znicite jakykoliv kemp. Cs je tymova hra a na zombie serveru to plati dvojnasob. Lidi musi davat miny, aby prezili, zombie maji k dispozici spoustu zakernych zbrani - brouky, silenstvi, infekcni granat, boomery, tanky. Bind na vestu prestava byt awesome v okamziku, kdy vam dojdou body nebo nevidite, kolik mate vesty.
Nejsem si nejak vedom, ze by virgins navrhoval nejake zmeny na zombie krome vetsi sance na vicenasobnou infekci. Naopak casto kritizoval zmeny, co jsem udelal.
Zombie server se od zacatku moc nezmenil, jen se neustale vylepsuji zombie a pak se zjisti, ze slabsi jsou naopak lidi.
Dalsi server uz bude trochu odlisny.

72 Virgins
04-07-11, 09:35
Tak některý změny jsou fajn, ten granát co odhazuje lidi, ty xpčka jsou super, změnil jsi od té první verze pokládání min, takže už se nemůžou položit špatně, častější vícenásobná bylo fajn i 6sekundové šílenství. Celkově je prostě Kotlovo zombie nejlepší jaký jsem kdy hrál a že když občas spadne server tak si to jdu zahrát jinam a jsem zklamanej. Prostě tady je to ono a proto jsou servery nabušený a byli by nabušený i kdyby byly servery 4. Jo kritizoval jsem vždy omezení vesty a autošílenství, protože je to brutální zásah do běhu hry. Prostě maj ty věci skvělý pro ale taky i hodně proti. A pokud proti vedou nebo jsou na stejný úrovni jako pro tak to škodí. Xpčka jsou jen kladná, granát co odhazuje lidi taky. To jsou změny, který objektivně musí každej pochválit. Změny na omezení vest a i omezení šílenství mi vadí, protože to je zásah do rozhodování hráče, kdy si může nebo nemůže koupit to co zrovna v tu chvíli potřebuje a musí všechno podřídit omezujícím pravidlům, jen proto, že se to jednomu hráči z tisíce nelíbí. Zásahy se u tak dokonalejch věcí musej dělat s citem a u zombie serveru bych je nejraději nedělal vůbec, protože co skvěle svítí do toho by se neměli šroubovat další žárovky

grEy
04-07-11, 09:57
Ja myslim, ze obaja mate z casti pravdu. Bawson tvrdi, ze je to za zombie nehratelne. Virgins zas ze hraci nevedia hrat za zombie (pokial som cital pozorne). Pokial niekto nevie hrat za zombie tak je to jeho chyba a to, ze sa im budu pridelovat vyhody to este zhorsi, pretoze sa to nikdy nenaucia. Chapem, ze po mape beha polovica ludi a lovi, ale proti lovu existuje vela zbrani, ktore hraci bohuzial nevyuzivaju. Miesto toho aby si zobrali uzitocneho zombie, tak si zoberu climba, healera alebo jumpera, ktory im je pri love uplne k nicomu.

3k a Jerry
04-07-11, 12:56
Já bych nic neměnil .. Světlice se dají koupit za 3 body na další stránce shopu .. a když uberete armor tak lidi budou prskat a nebudou hrat jak když tam bylo automat silenstvi .. když to hráč umí de to i za zombie .. nebo když nebudou zombie schvalně naražet do laseru tak de vše .. muj názor ..

72 Virgins
04-07-11, 13:50
Prostě si podobný témata jednou za půl roku musíme vytrpět. Je to vlastně zdravý si uvědomit, že takový stížnosti jsou tady vzácnost a to svědčí o tom, jak skvělý zm bez takovejhle nápadů jsou. Bohužel normálně by se takový změny měli dělat po velkym tlaku ze strany hráčů a ne po jediný stížnosti. Ono se to vyřeší a pak zas bude půl roku klid a znova tuhle otázku jeden z těch tisíců vynese a jsme v tom znova. I kdyby za ten nesmysl tady bojovalo 30 lidí, stejně by to byl zlomek skutečnejch hráčů co na zm chodí a tak když je to jeden, dva, tři tak je to uplný minimum v podstatě nic.

bones
04-07-11, 14:17
Prostě si podobný témata jednou za půl roku musíme vytrpět. Je to vlastně zdravý si uvědomit, že takový stížnosti jsou tady vzácnost a to svědčí o tom, jak skvělý zm bez takovejhle nápadů jsou. Bohužel normálně by se takový změny měli dělat po velkym tlaku ze strany hráčů a ne po jediný stížnosti. Ono se to vyřeší a pak zas bude půl roku klid a znova tuhle otázku jeden z těch tisíců vynese a jsme v tom znova. I kdyby za ten nesmysl tady bojovalo 30 lidí, stejně by to byl zlomek skutečnejch hráčů co na zm chodí a tak když je to jeden, dva, tři tak je to uplný minimum v podstatě nic.

proti tomu bud nejake ankety spravit na webe, pripadne pokial hrac nezahlasuje nepusti ho to do hry :) (vtipek) Bawson nenahnevaj sa, ale Virgins ma podla mna spravnejsi postoj, aj ked mas tam cast svojej pravdy. Odmietas pouzivat boomera a stazujes sa, ze je to nehratelne. Hrac by mal urobit vsetko pre to, aby sa dostal k superovi a nie skusat to stale jednym sposobom a stazovat sa, ze to proste nejde. Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.

BAWSON
04-07-11, 15:58
Okej. Takze priste, kdyz budu chtit vyjadrit suvj nazor a nebo budu mit proste napad na "zlepseni" zombie serveru, tak mam pocitat s tim, ze budu nazvan blbcem? BYL TO JEN NAPAD. Nemohu za to, ze se tady Virgins zacal do me hned obouvat, stacilo to napsat normalne. Kazdy, kdo me zna vi, ze si nenecham nic libit a on tady rozjede flamewar :). Take vzdy pisu nazor, co si o tom myslim a nebo proste jak mi to pripada. A kvuli toho mam byt nazvan blbcem, clovek s malou inteligenci atp.? Mozna ma pravdu podle vas, ale ja si stale budu myslet, ze je to nevyrovnane. Taky mame podobny pocet "lajku" u prispevku, takze pravda bude asi nekde uprostred.

Kotle - ono nemusis pouzivat vlastne zadnou taktiku, ze? Staci skocit na zacatek kempu, dat silenstvi a je po celem kempu i s 10 minama, co tam byly polozeny.

Kotel
04-07-11, 16:11
Pokud se to nejak tyka Virginse, tak s tim pocitat musis.
Zombie maji ohromnej boost bodu, takze muzou hazet silenstvi dost casto. Samozrejme to nebude nikdy vyrovnane, protoze sila tymu zavisi na iq hracu a testovat vsechny hrace by zabralo moc casu, takze to moc vybalancovat nejde.

3k a Jerry
04-07-11, 17:24
Přesně tak virgins má pravdu .. my kteří to umíme nemáme s ničím problémy ..a za to že si někdo nemůže koupit armor a stane se zombikem fakt nemůžu ..

vedouci venny
04-07-11, 18:05
Džouk

72 Virgins
04-07-11, 18:07
Okej. Takze priste, kdyz budu chtit vyjadrit suvj nazor a nebo budu mit proste napad na "zlepseni" zombie serveru, tak mam pocitat s tim, ze budu nazvan blbcem? BYL TO JEN NAPAD. Nemohu za to, ze se tady Virgins zacal do me hned obouvat, stacilo to napsat normalne. Kazdy, kdo me zna vi, ze si nenecham nic libit a on tady rozjede flamewar :). Take vzdy pisu nazor, co si o tom myslim a nebo proste jak mi to pripada. A kvuli toho mam byt nazvan blbcem, clovek s malou inteligenci atp.? Mozna ma pravdu podle vas, ale ja si stale budu myslet, ze je to nevyrovnane. Taky mame podobny pocet "lajku" u prispevku, takze pravda bude asi nekde uprostred.

Kotle - ono nemusis pouzivat vlastne zadnou taktiku, ze? Staci skocit na zacatek kempu, dat silenstvi a je po celem kempu i s 10 minama, co tam byly polozeny.

Blbcem jsem tě nenazval ale tupcem a ne proten tvůj názor ale pro ty tvoje lži cos tu o mě psal. Takže právo na názor máš a já mam právo s tebou nesouhlasit. A pokud o mě začneš hnusně psát a vymejšlet si tak prostě pro mě budeš guma tupec a dement.


Abych ti dokázal jak lžeš přečti si mojí reakci, kde napadám nápad, kterej ani neni tvůj je pavučiny. S napadáním jsi začal ty hned potom.


2 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.
Re: Pár změn na Zombie serveru

Jestli si myslíš Bason, že se ti zvedne skill, když se omezí vesty tak se nezvedne. Co se stane....

Obyčejní středně dobří a slabší hráči budou častěji ZM. Zkušenej hráč totiž omezení na vestu nepotřebuje, prostě proto že skill se na zm odvíjí od IQ a od ničeho jiného. Takže jakékoliv takové omezení přinese zkázu jen těm slabým. Bohužel takhle daleko ani ty ani pavučina nejste schopni dohlédnout a proto navrhujete takový s prominutím tuposti.

Stačí jeden jedinej inteligentní hráč za ZM a všichni hráči prožívají peklo a lidi nevyhrajou ani jednou. Důkazy byly dodány viděl to i Larodar.

Co to bude znamenat pro mě a pro další dobrý hráče. No bude to pro nás ráj :) bude více obětí to znamená i vyšší skóre. Jen změníme taktiku, necháme se na začátku nakazit, nakazíme dalších 8-10 hráčů počkáme až bude tak 5 posledních a dáme si anti do prázdnýho kempu. Takže se nic nezmění jen to poškodí ty slabé.

Ale i když je to pro silný hráče plus tak s tím nesouhlasím prostě si myslím, že ty slabší hráče, který tyhle tupý nápady poškozujou to brzo přestane bavit a bojim se abychom tam za čas, pokud se další podobný stupidní nápady rozrostou, nebyli sami.

Jednou za půl roku s timhle stupidním nápadem někdo vyleze a pak to odnášej obyčejní hráči. Je to škoda, že se to prostě neprodiskutuje s lidma co tu hru hrajou a rovnou se to zavádí. Kvůli dvěma blbcům to odnášejí další stovky lidí.

Upřímě mě to už sere. Většína hráčů sem na fórum prostě nechodí, aby se proti těmhle nápadům mohla bránit, ani neví, že stačí stížnost jednoho člověka aby se jim změnila hra, kterou maj tak rádi.



Tys pak o mě začal psat nepravdivý a hnusný věci tak si přestaň vymejšlet ubožáku.

BAWSON
04-07-11, 18:15
Nazval si me blbcem jako prvni. Zacal si provokovat (zkomolil si mi nick) - tvoje vina. A zajimao by me, jake lzi. To, ze se citis menecenny je pravda, protoze proc bys jinak litla po serveru s nickem "virgins-1305"? Proc bys tu do kazdeho picoval, ze ten napad je spatny a tobe se nelibi, protoze ti to skazi tvoje high hrani na zombie? Protoze uz bys nebyl ehm "hvezda"? A ted mi presne laskave vypis to, co neni pravda, abych ti to mohl vyvratit, protoze zas meles z cesty.

EDIT: Hned prvni postem si zacal napadat ty mne. Precti si znovu ty sracky co si psal a pochopis, ze kdyz si mne zacal napadat, tak jsem te upozornil hned v dalsim prispevku, ze budes dostavat latu pokud se neuklidnis.
To s tou pavucinou - neznam zadnou pavucinu, takze ten napad cvaknul mi. Je mozny, ze mel stejny napad, nevim... kazdopadne aspon vim, ze se nenavazis jen do me, ale i do ostatnich.

72 Virgins
04-07-11, 18:21
Máš to vypsaný nahoře tak si to aspoň přečti.

72 Virgins
04-07-11, 18:34
Nemá cenu nic psát s tebou. Píšeš a jednáš přesně tak jak hraješ, prostě smutný.

BAWSON
04-07-11, 18:39
1. "Bason"
2. "Kvůli dvěma blbcům to odnášejí další stovky lidí."

Je smutne, ze uz ani nevis co pises. Cekam na ten seznam lzi, ktere jsem na tebe, jakozto pana Zombie serveru vypustil.

EDIT: :DDDDD aha, tak ty uz sis to precetl a rychle editnul minulej post tak, abych to vypadalo, ze si pisu sam se sebou jo?

3k a Jerry
04-07-11, 18:52
Virgins má pravdu on tam hraje děně a ví jak to chodí. Zato někdo tu hodín něaký návrh a přitom tam hraje asi 5 min..
Kdyby to uměl hrát tak se nezajíma o zombie, protožeho vubec nenakazí .. Rači byste se měli naučit kupovat vestu a ne si stežovat že jsou zombie slabí ..Všecko jde když se chce ..

72 Virgins
04-07-11, 18:55
Nikde útok na tebe. Ale jak se řiká potrefená husa se vždycky ozve, když sis to zvtáhnul na sebe že :)


Problém s lidma jako si ty je ten že chcete zavést pravidlo co poškodí lovce a silný hráče, přitom si ani nedáte práci na malou chvilku zamyslet se nad tím, co to udělá s těma slabšíma hráčema. Jen si vymejšlíte pravidla aby se vám líp hrálo, ale tvoje vina to není. Špatný a hloupý nápady tu nejsou nijak vyjímečný, chyba je ta, že se to prostě nedá do diskuze a hned se to zavádí a platí co jsem napsal v prvním příspěvku.

Většína hráčů sem na fórum prostě nechodí, aby se proti těmhle nápadům mohla bránit, ani neví, že stačí stížnost jednoho člověka aby se jim změnila hra, kterou maj tak rádi.

3k a Jerry
04-07-11, 19:00
Asi vám nevyhovuje zombie server tak zkuste štestí v něčem jiném .. Každý je přece na něco dobrý ne ,?

72 Virgins
04-07-11, 19:04
To nemá smysl prostě neexistuje hra ve který by vynikali, myslej si, že nějaký pravidlo jim zvedne skill. Je jim uplně fuk že takový nepromyšlený pravidla ovlivněj stovky hráčů, hlavně že oni budou mít to co se zrovna jim hodí. Ještě že je ZM2 kam se tyhle stupidity mohou házet, stejně je to server, kde každej čeká než se uvolní místo na jedničce. Nějakou chvilku to prostě přetrpěj no.

BUBEN
04-07-11, 19:08
Ještě když byl jen jeden servr na zm, zavedlo se kupovani armoru po 5-7s. Jestli se to hrálo měsíc? Po měsíci se to zrušilo, protože slabší hráči s tím neuměli hrát. Musím souhlasit s virginem, že proti lovcům je nejlepší boomr.

Edit:
Když se podívám na složení zm, boomru je max 1-2. Musíte si uvědomit, že za boomry nebudete mít tolik bodů, protože jsou pomalejší a každý je hned vidí a couvá. Musíte se obětovat a oslepit hráče pro ty zm, které jdou za vámi. (při oslepení 3 hráčů to přidává bod myslím)

3k a Jerry
04-07-11, 19:10
Šak ano pokud se to změní lidi si to vybečí a bude to zpátky.
Nechápu proč se lidi nepřispůsobí hře ale hra se musí příspůsobovat lidem [lamam].

72 Virgins
04-07-11, 19:21
Jako poslední úprava 100 bodů.... zas pomoc pro silný hráče, ty slabý maj problém si našetřit 30 bodů takže tohle pravidlo je pro slabý hráče uplně k ničemu. Aspoň se mi podařilo Kotla změnit původních 200 bodů na 100, ale i tak je to pro slabší hráče pohroma. Já prostě vlítnu do kempu nakazim co se dá a rozhodim dvě sady brouků a všichni jsou v pr... proti tomu prostě nikdo nemůže nic udělat ani sebelepší hráč. Ale má to i plus no to je fakt dává to novou možnost taktiky. Vlastně funguje bezvadně v prvním kole našetřit 100 bodů, nekupovat bazuku noční vidění nic jen MG. Pak se nechat nakazit a hned dát šílenství do prvního nabušenýho kempu, pak do druhýho a třetího až zůstane jen 5-6 hráčů. Potom vám díky xp a bodů za nákazu zůstane 70 bodů a pak si stačí dát anti do nějakýho volnýho prima kempu. Prostě si aktivně vytvoříte vlastní oběti, který pak masakrujete. Jenže to je zas plus pro silný hráče, kteří taktizují a zas mínus pro ty slabý.

3k a Jerry
04-07-11, 19:26
Kdo umí ten umí..