PDA

Zobrazit normální verzi : Todle mě fakt točí!



-=Easy.CZ=-
18-12-12, 15:52
Nenašel sem lepší místo kam to hodit tak to hážu sem.
Jedná se o servery Jailbreak.
Říkáte kolik máte spešlů a kolik adminů.Ale vidět to neni.Pokaždý když příjdu na jail,musím bejt totálně nasranej protože je u CT buď děcko nebo někdo kdo nezvládá pravidla.
Jednou příjde admin vybanuje to vykickuje ale další mapu je to naprosto to samí.

Takže asi mít 20 adminů na tři servery nestačí..A k tomu dalších 15 spešlů.

Jdu si tam zahrát,pobavit,pokecat s lidma atd.
A musím tam hned od začátku číst FK,MFK dej HVD.
A nebo tam řve děcko co se pomalu nenaučilo mluvit.A je to samej kk* ku*wa a tak dále.

Prosím adminy choďte tam aspoň do spectu pak si to nedovolí.

Ejo
18-12-12, 18:44
Prepac ale dnes si ma tam zavolal po skole...som tam doteraz uz peknych par hodin..tak ma neser...a nikdy som ti nepovedal nepridem..vzdy som prisiel tak pssst:D

kono159
18-12-12, 19:12
Do anticheatu pridat autoban kidom a je hotovo, ale kto by zas hral? Boti by boli asi mudrejsi ^^ , oi, dobry napad.

znedlob
18-12-12, 22:04
Ještě se divte. Chodí tam kidi co maj přes internet 16 let a když je spešl vyhodí od CT, tak se do něj ostatní pustí, co že si to dovoluje.
Z těch retardů pomalu chytám rage do takové míry, že bych vyházel i Tčka. Bohužel po přidání kotelny na nonsteam.cz sem začal chodit na JB každej retard, kterého jinde vykopli a tady mu to tolerujou. Mě osobně už ten JB nebaví jako kdysi. Poslouchat celou mapu upištěnej hlas 10 letýho *VIP* Playera co má mic z Tesca rychle omrzí.

Charon35
19-12-12, 18:54
Nenašel sem lepší místo kam to hodit tak to hážu sem.
Jedná se o servery Jailbreak.
Říkáte kolik máte spešlů a kolik adminů.Ale vidět to neni.Pokaždý když příjdu na jail,musím bejt totálně nasranej protože je u CT buď děcko nebo někdo kdo nezvládá pravidla.
Jednou příjde admin vybanuje to vykickuje ale další mapu je to naprosto to samí.

Takže asi mít 20 adminů na tři servery nestačí..A k tomu dalších 15 spešlů.

Jdu si tam zahrát,pobavit,pokecat s lidma atd.
A musím tam hned od začátku číst FK,MFK dej HVD.
A nebo tam řve děcko co se pomalu nenaučilo mluvit.A je to samej kk* ku*wa a tak dále.

Prosím adminy choďte tam aspoň do spectu pak si to nedovolí.

Ano. Vám by nestačilo ani 50 adminov a 100 spešlov.
FK, MFK, HVD píšu niektorí aj zo srandy. Neber všetko tak vážne. Ja to občas píšem 4fun aj na iných serveroch. Nesmej sa keď nechceš.
Nadávky hlavne u CT som už písal v admin fóre. Bude sa to viac trestat, riešiť.

Nemôžeš im zakázať hrať. Keby si mal vyberať podľa hlasu, je tam možno 10 už zmutovaných hráčov. kedysi sa rozmýšľalo nad tým. spraviť whitelist k CT. No je to blbosť, lebo by sa tam nikto iný nedostal.

Hádam som to vysvetlil všetko.

Slunicko
19-12-12, 19:07
Tak jako ja driv hral jb kazdy den cca rok zpet a nikdy jsem ban nedostal no dnes jsem tam rano hral byl jsem ct a taky se mi stalo ze jsem dal FK proste po me strilel a omylem jsem dal 2 HS ale ani jedna jemu..a nikdy jsem z nicim takovym nemel problem, ale o tech tardech co tam chodi no radsi nemluvit byl semnou u ct v nicku mel neco jako nice... A ten mel hlas jak kdyby si doma lizal helium chovat se neumel same MFK nadavky a pod..admin chapu ze rano neni ale fakt zacalo kolo a ja ho musel hned zabit aby nekazil hru pak nakonec diky bohu odesel ale byl to otres a kvuli tomu jsem tam prestal hrat..

Charon35
19-12-12, 19:39
K tým hláseniam ráno. Si myslíte, že na hlásenia 6:30 ráno, že na JB padajú MFK, pritom tam sú 4 ľudia, niekto príde? (nereagujem na sluncov post, len mi to tak napadlo)

Prasacko
19-12-12, 20:33
tazo, CT HERO BOSS a spol, dream team.

Ejo
24-12-12, 12:02
tazo, CT HERO BOSS a spol, dream team.

V poslednom case pridem..a po prvom kole taky tym presuvam :)