PDA

Zobrazit normální verzi : Svět



akka~
06-01-13, 09:19
Čaute.. jak je asi jasné, tak hraju minecraft.. ale singleplayer. Mám udělaný svůj svět a prostě ze dne na den se mi nechce zobrazit. Měl jsem to pojmenované hlavní.. Včera všechno v pohodě a dneska ? Po spuštění hry tam není. Když jdu do %appdata%, .minecraft, saves, tak tam je, ale po spuštění prostě není. Neví někdo čím to je ? Přeinstaloval jsem to, ale pořád. Jedině zkusím jiný launcher, nebo magic launcher. KAždopádně děkuju za každou radu.

E: Tak zjistil jsem, že to bude něcím, co je v "save" když jsem skopíroval to, co mám v mém světu do nově založeného, který se mi zobrazuje, tak se už také nezobrazí..

Acid
06-01-13, 11:31
Tak to je hodně divný...Nevim no, když to takhle blbne, tak bych asi stáhl jinej minecraft...Sice by jsi přišel o svůj svět, ale aspoň by jsi mohl hrát už bez problémů...
Tohle je fakt divnej případ

akka~
06-01-13, 12:00
V prvom rade updatni klienta cez "force upgrade". Tiež sem prosím updatni zložku konkrétneho save-u a skúsim sa na to pozrieť. Prvé, čo mi napadlo je to, že to môže byť spôsobené diakritikou v názve sveta, ale keďže to doteraz fungovalo... Ak si tú zložku pozriem tak ti budem vedieť povedať viac.
http://uloz.to/xpSKDCT/hlavni-nova-verze-rar .Tady ho máš.