PDA

Zobrazit normální verzi : Elo hell



Kotel
09-01-13, 17:45
Nejdiskutovanější téma na všech lol fórech. Sem pište všechno, co se týká noobů, trollů v rankedech aneb proč se nemůžete dostat na vyšší elo.

vedouci venny
10-01-13, 08:39
Takže až se příště budete sami sebe ptát: Proč mám tak low elo?
Odpovědět si můžete sami: Protože hraju kulové!


http://tryhard.cz/clanky/461-elo-v-league-of-legends

Jak to nekdo muze napsat kdyz v 90% se neda vyhrat 1v5 hra..

Kotel
10-01-13, 11:57
Pokud jsi na svém elu, tak za předpokladu, že neprohraješ svoji lajnu, máš šanci vyhrát cca max 60% her. Zbytek prohraješ kvůli spoluhráčům, špatné sestavě, vlastní chybě. Pokud lajnu prohraješ, jdeš dolů. Když máš skill třeba na 1500, tak na elo 0-1400 můžeš vyhrát 90% her s bruiserem - irelia, jax, mordekaiser, xin, wukong, olaf, nasus, teemo. V době, kdy vyšel darius, jsem proti němu s nasusem prohrával na topu asi 0:8, ale v latu už jsem si tankoval 3 hráče a hru vyhrál.
Základem je mít několik dobrých hrdinů na svoji pozici, umět je hrát a na ostatní stačí high sustain/def hrdiny - chogath, galio, warwick, yorick, singed, malphite, garen, renekton - na top/mid/jungle, taric - podle mě teď nejjednodušší support s velkou užitečností, caitlyn - největší range, pasti, easy autoattack (žádné kombo spelly), dorážecí ulti, escape
Hlavní je nehrát v rankedu hrdiny, které neumíte a vzali jste si je jen proto, že jsou op.

A teď si můžu pobrečet.

Za junglery mám odehráno přes 500 her a ani teď nejsem schopný vyhrát 60% přestože je early game většinou vyhraná (máme víc killů, všechny draky).
Většinou to ztroskotá na tom, že:
-ap carry/topař/ad carry nesmyslně chcípne a team přijde o 60% damage
-nejsou schopný pochopit, že nemají jít nashora, když jsou všichni z druhého týmu naživu a je 50% šance, že o něj přijdem
-overfeed na botu
-ad carry nebo top si farmí na svojí lajně a pushuje, zbytek týmu nechápe, že nemá otevírat figth 4v5, i když to napíšu několikrát do chatu - tohle mi prohrává snad 80% prohraných her


Vynechávám, když prohrávají 2 nebo všechny lajny, pak je hotovo a s junglerem s tím nic neudělám, protože když odejdu z lajny, spoluhráč umře během minuty a nemá ani hp na gank. Tady se musím rozhodnout, kterého hráče má smysl babysitovat, aby se feednul a vyhrál mi hru. Např. když shen dostává na prdel na topu a mid můžu zničit, tak jdu mid a máme dalšího hráče na ganky. Shen může později v klidu pushovat a pak se kdykoli portnout k týmu.

Na topu nebo midu problém nemám, lajnu vyhraju a i často celou hru, ale víc mě baví jungle, takže si tak jen boostuju elo.

wejn
10-01-13, 16:13
já jako jungler sem odsouzenej k tomu zůstat forever 1500 elo,protože linky goodplayersPL

ixtyn
10-01-13, 17:59
tak u me je to neco jineho, kdyz se s vencou snazime hrat duoq, cili vacsinou mame 1st a last pick. Takze zahrat si moji oblibenou rolu ad carry je velmi tezke, kedze v chatu se stridaji slova typu " you have last pick". Ale tak raz za cas si asi kazdej musi zahrat toho nechteneho supporta, no kdyz vidim co za lidi to hraje tak mi hlavou lita, proc ja tu hru vubec hraju. V queue samej instalock katarina nebo neco podobne. Lidi co vubec neuvazujou o nakem tom counterpicku. Pak se divej ze nak zahadne dostavaji a pri tom si myslej ze maji nejvic op champa ve hre. Zbytecne pak nakou lajnu nafeedujou (vencova anivia 0/7), slova "omg noob". Nejkrasnejsi hlaska "an ally has been slain", mozna az po disconnectu a enemy double killu...
Pak dalsi 3 napisou, ze jdou na mid a vznika flame.
vsechno tohle jsou jen priciny proc prohravame.

Kotel
11-01-13, 11:11
vacsinou mame 1st a last pick. Takze zahrat si moji oblibenou rolu ad carry je velmi tezke.
Tohle mi nejak nedava smysl. Kdyz mate first pick a lastpick, tak si muzete hrdiny snadno vymenit. Jestli hrajes treba ezreala a spoluhrac tarica, tak si je oba kupte a mate vystarano na vsechny rankedy. Driv nebo pozdeji si je stejne koupite a zrovna adc a supportu neni tolik.

vedouci venny
11-01-13, 11:30
Jenze mi nejezedime duoQ bot a jakoze 6,3K kvuli tomu aby mel support zyru se mi fakt vyhazovat nechce ;)

Jinak moji anivii nech na normalkach tam kde je :D


Jinak nejvetsi problem v elohellu na pozici jungler je ta ze vetsina spoluhracu je na nem proste zavisla protoze muze precislit lajnu a dat jim vetsi sanci vyhrat pomoci ganku jenze v late game 5v5 uz nemuzou na junglera spolehat a musi hrat taky trosku sami no focus tank etc.. je to celkem na hovno ze lide u toho nepremysli nebo ze kdyz vyhrajes early zahrajes dobrou hru a tym "tahas" udelas sam jednu hrubku kvuli ktere prohrajes hru i kdyz kazdy ze spoluhrac udelal treba deset.. zakon schvalnosti everywhere

ixtyn
11-01-13, 14:58
jak uz psal venco, nehrajem oba na botu a on nema adc championy. Takze ta sanca ze nekdo pujde dobrovolne supporta je strasne mala na tom elu kde hrajem

karl0b
14-01-13, 11:56
hezkej článek http://eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=512316

gheto_bláster
20-01-13, 19:26
Precitajte si ten clanok, co poslal venny v druhom prispevku, podla mna je to napisane ozaj pekne. Neviem v akom elle sa profici ako vy nachadzaju, ale myslim, ze pokial ste presiahli 1500 ello, mali by ste byt vacsinou spokojny.. skoro nikdy to nieje tak, ze jungler musi byt na vsetkych linkach.. tie vase reci su uplne hlupe.. samozrejme, ze je to hodne o teame, ale predstava, ze vam to cely team kazi a len vy vyhravate linky je hlupa..

karl0b
06-02-13, 14:34
chtělo by to přejmenovat na bronze division V hell

karl0b
17-02-13, 11:42
Oživuji téma!

http://st.elohell.net/images/chill/661c3d338e77db11e3656f1a1dd7bc8d.jpg

BiA Fz
18-03-13, 14:45
Taky pridam prispevek. Vcera sem zacal hrat ranked a hadejte, proc sem prvni hru prohral. Mel.sem Karthuse na midu, prakticky vsichni spoluhraci byli lehce podprumerni , nefeedili soupere, ale zase ani neziskavali prevahu. nez se zacalo gankovat, bylo to.10:9 pro nas, celkem pekna hra. Odehrali se prvni dva gangfighty, diky tomu, ze sem dal dva tripplekilly jsme oba vyhrali a dostali se az k nepratelskymu inhibitoru na midu. V teto krasne chvili mi vypadl internet, behem dvou minut nez me to zase pripojilo souper vyhral teamfight, znicil dve veze na midu vcetne inhibitoru. Ani pres dalsi triplekill uz prohra nesla odvratit a se skorem 14:6:7 sem prohral svuj prvni ranked. Stesticko (3