PDA

Zobrazit normální verzi : Reset?



MysteryFlash
27-01-13, 01:18
AhojQy mohl bych se zeptat?Slyšel sem že bude reset...tak jestli bych nemohl dostat nějaký save serveru nebo něco takovýho... :)

SliZo
27-01-13, 01:31
http://img0.joyreactor.com/images/templates/solo/no.jpg

znedlob
29-01-13, 21:31
Mohl by mi některý z adminů pomoc přenést bradaviční farmu z netheru do normalního světa?
Mám tam hodně zásob.

The Frisco
30-01-13, 16:16
Můžu se zeptat na důvod? Jestli tak lagují zvířata, tak proč je nepovraždíte? Lidi tam půl roku něco stavějí, dávají do toho svůj osobní čas a teď tohle?

mr-z
31-01-13, 12:34
zdar.. pocul som nieco o tom ze asi budu dva servre... nedalo by sa to spravit tak ze na tomto co je teraz by sa resetol len nether . a ten druhy by bol od zaciatku ale len na WL a aj to nie vsetkym spristupneny... ci date restatr aj tak ...

znedlob
31-01-13, 16:24
A termin restartu už je znám?

mr-z
01-02-13, 10:44
ale ja som nedostal odpoved

The Frisco
01-02-13, 10:53
Mi se zdají dva servery zbytečné. Stačí jeden, kde hraje dvacet hráčů, než dva, kde na jednom je 15 a na druhém 5..

mr-z
01-02-13, 14:14
ja by som bol za ... par ludi co by stavalo epic stavby ... jedna pekna enderman farma... tak isto na blaze ... a wither skeletonov.. a nie ze kazdy si spravi vlastnu lebo ja sa nebudem delit... taketo hlavne veci pristupne kazdemu a farmi na jedlo si spravi kazdy tak isto spolocna mobtrapka , ironman farma a tak take rodinne a nie kazdy sukromnici nic nepozicia ....asi tak nejak by som si to predstavoval

The Frisco
01-02-13, 14:15
Jedna věc je představa, druhá je realita.

mr-z
01-02-13, 14:25
seres ma uz s tvojou negativitou

Facened
01-02-13, 14:40
Ja tu hru hram preto lebo ma baví stavat vlastne stavby a mam rad ked mam vsetko vlastne a ak su viaceri taky ako ja,tak urcite nebudu suhlasit s tym, aby bola spolocna ender farma potom ta hra straca pointu teda aspon umna

mr-z
01-02-13, 16:56
aaaaa serem na to ako bude tak bude uz ma to nebavi ... zbytocne som staval veci niekolko mesiacov ...

AlternativníPravda
01-02-13, 18:58
Ja tu hru hram preto lebo ma baví stavat vlastne stavby a mam rad ked mam vsetko vlastne a ak su viaceri taky ako ja,tak urcite nebudu suhlasit s tym, aby bola spolocna ender farma potom ta hra straca pointu teda aspon umna

Můžeš si postavit svoje farmy, daleko krásnější a "výkonnější". Já jsem pro aby byly některé farmy veřejně přístupné. Možná by to mohla VIP záležitost.

Facened
01-02-13, 19:15
Můžeš si postavit svoje farmy, daleko krásnější a "výkonnější". Já jsem pro aby byly některé farmy veřejně přístupné. Možná by to mohla VIP záležitost.

Asi si ma zle pochopil.
Ja som narazal nato, že ta hra ma tu spravnu pointu ked si kazdy stava vsetko vlastne a vsetko si sam vyraba to je naozaj cisto moj nazor na celu tuto hru a myslel som, ze ked to sem napisem tak si z toho mozno aj ostatny daco zoberu a skusia si vsetko robit sami ,prestanu od druhich hracov kupovat itemy a budu si viac vazit to co maju ako ked nebudu mat daky item tak sa spolahnu na dakoho ineho, ze im to preda ale to je viac typov ludi kazdy to bere inak no a ja to berem tak ako som to napisal

Piner
01-02-13, 19:23
Asi si ma zle pochopil.
Ja som narazal nato, že ta hra ma tu spravnu pointu ked si kazdy stava vsetko vlastne a vsetko si sam vyraba to je naozaj cisto moj nazor na celu tuto hru a myslel som, ze ked to sem napisem tak si z toho mozno aj ostatny daco zoberu a skusia si vsetko robit sami ,prestanu od druhich hracov kupovat itemy a budu si viac vazit to co maju ako ked nebudu mat daky item tak sa spolahnu na dakoho ineho, ze im to preda ale to je viac typov ludi kazdy to bere inak no a ja to berem tak ako som to napisal

J, v tomhle s tebou souhlasím. Každý by si měl sám postavit farmy, xp farmy apod. sám. Jenže pokud se prosadí " plán ", že každý hráč může mít od každého druhu zvířete pouze 10 kusů, tak to už bude lepší ta veřejná. Jinak se nepamatuji, že by kotel psal něco o VIP. Řekl, že přidá pluginy a ne že udělá VIP, mě " kdysi " dávno na steamu psal, že je proti VIP. A možná ať se tam to VIP radši nedává, když vidím co to s lidma dělá na jiných serverech tak je mi akorát špatně.

mr-z
01-02-13, 20:06
no neva totalne ste ma nepochopili... ja som to myslel preto tak ze enderman farma jedna bo sa to tam bude spavnovat ovela rychlejisie ked bude jedna a nie kazdy bude mat vlastnu... a blaze a wither preto aby nebol tak obrovsy nether .... bo kazdy bude hladat kym nenajde a nespravi si vlastnu tak zas to len bude lagovat a mapy budu zas obrovse .... le zoho dvovodu som myslel aby tieto boli spolocne pre kazdeho....ostatne nech si kazdy stava sam ako sa mu paci

Facened
01-02-13, 20:28
mr_z ty si asi myslis, ze ked bude v netheri jedna blaze farma tak hraci budu chodit do netheru iba preto? vsak v netheri si moze hocikto postavit aj dom a chcu skusat stavby ktore sa mozu tykat aj netheru takze mozu chciet si vyskusat postavit aj blaze farmu a to iste plati aj o ende a este aj wither farma aby bola spolocna to rovno mozme spravit spolocne farmy,wheat,sugar,blaze,ender,zombie,skeleton,spid er,cave spider,melon a pod. potom mozme dat na spawn 200 dvojchestiek a kazdu 4 zaplnime tym istym itemom to proste neni ono ty si si asi neprecital moj post hore. Ty si to predstavujes strasne jednoducho a s Pinerom suhlasim nech sa radsej to vip nedava nech to je tak ako doteraz a bude to super

AlternativníPravda
02-02-13, 15:21
J, v tomhle s tebou souhlasím. Každý by si měl sám postavit farmy, xp farmy apod. sám. Jenže pokud se prosadí " plán ", že každý hráč může mít od každého druhu zvířete pouze 10 kusů, tak to už bude lepší ta veřejná. Jinak se nepamatuji, že by kotel psal něco o VIP. Řekl, že přidá pluginy a ne že udělá VIP, mě " kdysi " dávno na steamu psal, že je proti VIP. A možná ať se tam to VIP radši nedává, když vidím co to s lidma dělá na jiných serverech tak je mi akorát špatně.

Nic jsem nepsal o tom že to říkal Kotel, jen jsem to chtěl navrhnout, nechť na tom Kotel taky trochu vydělá.


mr_z ty si asi myslis, ze ked bude v netheri jedna blaze farma tak hraci budu chodit do netheru iba preto? vsak v netheri si moze hocikto postavit aj dom a chcu skusat stavby ktore sa mozu tykat aj netheru takze mozu chciet si vyskusat postavit aj blaze farmu a to iste plati aj o ende a este aj wither farma ovaby bola spolocna to rno mozme spravit spolocne farmy,wheat,sugar,blaze,ender,zombie,skeleton,spid er,cave spider,melon a pod. potom mozme dat na spawn 200 dvojchestiek a kazdu 4 zaplnime tym istym itemom to proste neni ono ty si si asi neprecital moj post hore. Ty si to predstavujes strasne jednoducho a s Pinerom suhlasim nech sa radsej to vip nedava nech to je tak ako doteraz a bude to super

Až tak jsem to nemyslel :) Zas nepřeháněj. kdyby byli ty složitější farmy postavené pro všechny, byla by to výhoda pro ty, kteří nemají tolik času to postavit.

Facened
02-02-13, 16:06
Až tak jsem to nemyslel :) Zas nepřeháněj. kdyby byli ty složitější farmy postavené pro všechny, byla by to výhoda pro ty, kteří nemají tolik času to postavit.

Ak maju cas hrat minecraft tak si urcite najdu cas aj na velku stavbu ktora im prinesie nove skusenosti a nove potrebne itemy

mr-z
02-02-13, 18:18
zasa zle pochopene .... samo ze kazdy si postavi vlastnu ked chce ale na endermany cim viac ich bude a cim viacery budu farmit naraz tam dlhsie to bude trvat nie... ved sa nebudu kazdemu spavnovat pre to som myslel na jednu spolocnu... asi tak nejak ale to je len navrh ...ja to nikomu neprikazujen ani nenutim ...hej

AlternativníPravda
03-02-13, 11:06
A ještě by to chtělo udělat nějak PVP zóny, aby si případné spory hráči vyřešili mezi sebou. S tím souvisí jeden dotaz, teď na MC jde nastavit v resce PVP ?

Bezdak
03-02-13, 11:07
A ještě by to chtělo udělat nějak PVP zóny, aby si případné spory hráči vyřešili mezi sebou. S tím souvisí jeden dotaz, teď na MC jde nastavit v resce PVP ?

Pvp je globálně vypnuté.

AlternativníPravda
03-02-13, 11:26
Pvp je globálně vypnuté.
To je škoda, někdy bych nějaké šmejdy nejraději přizabil. A na novém to bude jak ?

Kotel
03-02-13, 16:27
Wipe bude jen kdyz se nenacte server. Nether se resetne. 2 servery uz neni mozne utahnout. Spis by me zajimalo, jak omezit zatez, protoze cpu jde casto pres 90%.

Bezdak
03-02-13, 17:39
Ramky je dost, cpu nestíhá.

The Frisco
03-02-13, 17:40
Kotle, spusť prosím tě to pvp. Bez něj to není ono.

ZombieBot
04-02-13, 08:52
Škoda, ja by som bol za globálny reset a nový systém. Na servery vládne dosť veľký chaos, čo sa týka stavieb. A nová mašina teda nebude?

A s tou záťažou, tak to neviem či ti to pomôže, ale keď si rozbalíš .bat súbor, ktorý spúšťa bukkit tak tam máš niečo ako:

@ECHO OFF
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xmx1024M -Xms1024M-jar craftbukkit.jar
PAUSE

A to XMX a XMS udáva maximállnu časť ramky ktorú má povolenú využiť.

Na linuxu je to trochu jinak.

MysteryFlash
04-02-13, 14:42
šlo by udělat že by mi někdo uppnul ten save toho worldu? :)

znedlob
04-02-13, 15:55
Jsem pro udělat celkový restart. Potom jak říka BBs, tak udělat nový systém a nová pravidla.