PDA

Zobrazit normální verzi : Jail_army



Milk
05-02-13, 19:37
Ahoj, snažím se udělat nějakou jailbreak mapku. Budu sem postupně dávat obrázky různých místností a chtěl bych po vás slyšet návrhy, co by se mohlo v místnosti přidat, odebrat změnit atd.. Dělám to společně s ivorosem.

Tak teď to budou obrázky zbrojky, pokuste se sem psát návrhy.

http://imageshack.us/photo/my-images/689/jailarmyzbrojka3.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/163/jailarmyzbrojka2.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/189/jailarmyzbrojka.jpg/


Příště tu dám třeba obrázek cely. :)


TREY:

Vyzera to ze ta miestonst je v rohu mapy. Ak to tak je tak lekarnicky by som dal tak aby ich mohli Tcka aj z vonka pouzivat :D
To už můžou je to na straně zvenku.


ja bych tam dal ty lekarnicky jak jsou na jb_snow ze knim jenom prijdes a doplnuje ti to hp automaticky a jeste bys tam mohl dat ty automaty na zbrane ne jen tak je tam polozit:)
Jak na to přijdu jak se to dělá, tak to udělám :D

Tupelko
05-02-13, 19:43
Pěkný Milku gj :-) Už se těším jak si jí zahraju ..:)

Trey
05-02-13, 19:44
Vyzera to ze ta miestonst je v rohu mapy. Ak to tak je tak lekarnicky by som dal tak aby ich mohli Tcka aj z vonka pouzivat :D

grifin
05-02-13, 19:53
ja bych tam dal ty lekarnicky jak jsou na jb_snow ze knim jenom prijdes a doplnuje ti to hp automaticky a jeste bys tam mohl dat ty automaty na zbrane ne jen tak je tam polozit:)

Trey
05-02-13, 20:43
Jak na to přijdu jak se to dělá, tak to udělám :D

Neda sa to spravit tak ze si ich skopirujes zo snow mapy?

Milk
05-02-13, 20:50
ne, protože mapa je chráněna proti kompilaci nebo tak

ivoros
05-02-13, 21:00
Spíš je moc velká na dekompilaci, takže ten dekompilátor v průběhu dekompilace spadne. Zkusím na to nějak přijít...

After =(^.^)=
05-02-13, 21:13
Ta zbrojka vyzera pekne uzavrena na rohe mapky. Paci sa mi to :)

Burton
05-02-13, 21:50
:) už sa teším keď bude hotová!

Aspir3
06-02-13, 19:02
Zajímavé jenom ten USA orel se mi zdá trochu roztažený,dal bych jinou texturu podlahy ale jinak je to super :D. Těším se :-)

Qip
07-02-13, 16:47
Napříč tomu, že na internetu je 2964794987 JB map ke stažení vypadá dost obyčejně, ale takové mapy mám nejraději. :thumsup4:

Volume
07-02-13, 18:20
Já bych tak udělal takovej ten dávkovač na zbraně a umístil ho tak aby do něj Tčka nemohli střelit zvenku :D, v tom druhém patř bych udělal takovej camp pro snipera třeba ... zatím hezká zbrojka :D

nFko^
07-02-13, 19:54
Joo :D skutry by tam byly dobrý.Zbrojka je udělaná pěkně takže podle mě dobrá mapa :) .. Dej sem ještě nějaké obrázky :P

Milk
07-02-13, 20:05
Napříč tomu, že na internetu je 2964794987 JB map ke stažení vypadá dost obyčejně, ale takové mapy mám nejraději. :thumsup4:
Ano, ve zbrojce mě originalita opustila, ale stejně je to "jen" zbrojka :D



Já bych tak udělal takovej ten dávkovač na zbraně a umístil ho tak aby do něj Tčka nemohli střelit zvenku :D, v tom druhém patř bych udělal takovej camp pro snipera třeba ... zatím hezká zbrojka :D
To nevím jak udělat, ani se mi to tam nechce dělat. Místo lékarniček sem dal jakoby takové políčka (něco jak endoplazmik), kde se dobíjí hp automaticky, ale po 3/sec, ať je to takové zábavnější a staré lékarničky vybuchujou jen tak pro zábavu :D


MILKU PROSIM PROSIM PROSIM DAJ TAM BAGER , RUZOVE SKUTRE , NEJAKE AUTICKA
aspon dačo stoho mi splň :D pľosiim:D
najlepšííí by bol ten bager:D
Dám tam jedny vozidla a asi zkusím růžové skůtry no :D Akorát uvažuju, jestli se budou moct vybugovat nebo ne.

Jinak to bude trvat dlouho, nebudu to dělat věčně, takže to bude trvat třeba 2 měsíce, nebo i rok, ale dokončit to chci. :)


Zatím se ale řeší zbrojka, přes víkend bych se měl vrhnout na cely.

Aspir3
09-02-13, 11:39
Rok? To umřu nedočkavostí :D

Latins
04-06-13, 21:10
Tak co Milku jak pak jsi nám pokročil ?
Už se blížíš ke konci nebo ses na to vykašlal ?

Sice se na to dívám až skoro po půl roce ale nové mapy mě zajímají hlavně když tam budou atrakce aby se SIMON doslova vyřádil jako na jb_temple_v3 kde je spousta atrakcí (od Trampolíny přes Tempo Run až po KZ a mnoho další).
Vím že je to namáhavé udělat mapu obzvlášť pro JailBreak.

Děkuji za přečtení téhle zprávy.

PS: Krásna zbrojka na obrázcích hlavně ten orel originální ale zdálo se mi že je celkem málo zbraní v té zbrojce kdyby tam bylo možné přidat trochu více zbraní třeba jako na jb_flyhigh nebo automaty na zbraně (jail_fantazi) aby si tam mohl člověk vybrat (jsem rozežraní na ty zbraně já vím :D) Jinak se těším až jsi zahraji tvou mapu original od hráče kotelny a doufám že ji budu moc zařadid do svých oblíbeních map mezi jb_temple_v3, jail_flyhigh, jb_oasis a jb_snow - mountains.
Samozřejmě každému se libí něco jiného.
Hodně dobrých nápadů.

Milk
04-06-13, 21:43
Dávám si pauzu, ale někdy to snad dokončím, automaty neumím, healovací mistnost je hotova, skoncil sem u cel, ale tusim pres prazdniny se do toho zas vrhnu.

Latins
05-06-13, 13:50
Doufám že to bude už co nevidět dokončené už se strašně TĚŠÍM