PDA

Zobrazit normální verzi : Počet killů za knife



Bezdak
06-02-13, 15:12
Na gg 1 je vždy každou mapu jinej počet potřebných killů na novej lvl, ale knife dá vždy 1 lvl. Nešlo by to udělat, že když někoho kuchnu nožem tak dostanu jen jakoby 2-3 fragy? Protože teďka jsem hrál mapu gg_fy_absolut a na další lvl bylo potřeba 5 killů. No a byli tam idioti co chodili furt s nožem v ruce a nalevlovali se na tom docela dost a oproti těm co střílejí normálně měli dost náskok.

Kotel
08-02-13, 18:08
Mohlo by to davat jen pulku levlu, takze by museli zabit 2 nozem.

Aspir3
15-02-13, 17:05
Ale zase třeba když je 2 levely tak aby to dávalo ten level

Volume
15-02-13, 22:26
Tak co to udělat aby když někoho kuchne nožem aby to přidalo 3 fragy ? (By asi nešlo co ?) :D

bones
15-02-13, 22:49
osobne si myslim, ze to zalezi skor na sikovnosti hraca ako vie s nozom hrat a rozhodne by som to nemenil... nadruhu stranu nemas lahsi ciel nez niekoho kto ide s nozikom :)

mirous
04-03-13, 17:02
Já osobně bych to taky nechal jak to je. Ono dávat pět killů na takové acienbattle areně či buzicce glockem, scoutem nebo m3 je opravdu příšerné. A já konkrétně se vždy seknu na glocku či uzi. To pak jdu s tím nožem taky a rychleji někoho kuchnu než dám pět killů s glockem. Proti kniferům se holt musíš bránit, být furt v pohybu. Pravda je, že někdy mě knifeři štvou nehorázným způsobem, přivádí mě k šílenství a nutkání ze zlosti vyhodit PC oknem, hlavně na takových malých mapách jako inferno, kde většina hráčů chodí jen s knifem, stejně většinou prohrajou :). Tím knifem se neprokuchají včas na poslední lvl. Spíš mě vadí teď ten 1kill na další lvl na malých mapách, jako je zrovna inferno. Na velkých to naopak vítám.

heilig
22-04-13, 20:51
čo sa týka knife je to dobré ako to je ale mal by som otázočku čo sa týka Týmového a hráčskeho módu či by ste jeden server nespravili tak že sa na začiatku serveru opíta hráčou či chcú hrať za tým alebo každý sám za seba a podla toho by sa spustil mód ale len na jednom GG1 by som nemenil :P

Každopádne je to len otázka :)

TheSkillersSK
08-03-16, 20:47
čo sa týka knife je to dobré ako to je ale mal by som otázočku čo sa týka Týmového a hráčskeho módu či by ste jeden server nespravili tak že sa na začiatku serveru opíta hráčou či chcú hrať za tým alebo každý sám za seba a podla toho by sa spustil mód ale len na jednom GG1 by som nemenil :P

Každopádne je to len otázka :)
:clap::clap::clap::clap::biggrin::tongue::smart::e ek: