PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na Kotelnu



GoGy
14-07-11, 13:17
Volám sa Richard
Mám 15 zachviľu 16 rokov.
Pochádzam zo Slovenska konkrétne z mesta Prešov.
Moje steam id : STEAM_0:1:42341004
Csko hrávam už asi 3 roky.
Na Kotelne 1 rok.
V hre vystupujem pod menom GoGy ^
Hrávam na -=Knife;Classic;Aim;AWP;Furien;Maxi;DeathRun;Zombie =-
Mám skúsenosti s AMX modom - mal som vlastné serveri
Adminom chcem byť kvôli tomu, že ma už nebaví sa prizerať na každodenné nadávky hlavne na rodinu.
Sem tam sa objavia aj hráči, ktorí spamujú, zdržujú hru resp. utekajú pred iným hráčom (Knife server), (AFK) zdržovanie
Na PC strávim 6-8 hod. denne , z toho 4-6 hod . na Cs
Moje (-) = neznalosť gramatiky
Moje (+) = som veľmi učenlivý v praktických veciach ako je Bhop, Knife-style, Auto-Bhop na DR a prechádzanie prekážok
Budem rád ak si toto prečítate, vyjadrite sa k tomu, a môžte sa ma opýtať čo len chcete.
PS: skype : gogyno
ICQ : 489-259-456
steam : GoGyk
email : agapurnis@InMail.sk

Smile
14-07-11, 13:30
Ja teda nevim, ale to, že nemáš steam nebyl jedinej duvod, proč tě v minulem threadu zamítli...Navic, dostaneš steam a za den to zkoušíš znovu?


A bones mňa baví skor administacia ako hranie. to už ma omrzelo. keď vidím aký poriadok je na -=Knife=- serveri
Nechápu, proč to hraješ, když tě to nebaví...


To o tých príspevkoch až tak neberu vážne.
Tak to ber vážně, protože když tě nebudou znát, tak ti těžko dají práva...

GoGy
14-07-11, 13:35
OK ja len som reagoval na to čo napísal traktor a hru beriem vážne len ma nebaví hrať tam , kde robia hráči bordel. Napr. dnes ráno hráči blokovali na knife a napísal som MARTiiimu a prišiel už neskoro.

bones
14-07-11, 13:37
Takze Ríšo, za mna nie.

- Velmi malo nahrane https://steamcommunity.com/profiles/76561198044947737
- Adminom bol asi kazdy na vlastnom serveri, nestaci vediet otvorit amxmodmenu. Treba mat urcitu prax a skusenost s rozpoznavanim cheatov.
- Na serveroch sa chovas horsie, nez som predpokladal
- Na knife je adminov celkom dost, zachvilu budeme musiet robit dohlad nad adminmi, kedze Kotel na take veci nema cas.
- 2 ziadosti v priebehu 3 dni, to je velke minus
- 12 prispevkov na fore
- Chatlog doda UFOusek :)

Prajem prijemny letny den.

GoGy
14-07-11, 13:37
A ešte doplňujem správu: chcel by som byť adminom na -=KNIFE;DR;ZM=- a keby ste ešte čosi prihodili , bol by som rád.

GoGy
14-07-11, 13:40
bones, možno som sa dávnejšie správal ako nejaký pubertiak... ale teraz na knife upozornujem hracov na nadavky a robím screeny . napr. Som písal hráčke ^DiDa* že nech sa ukľudní ... pozri chat.

GoGy
14-07-11, 13:43
Takze Ríšo, za mna nie.

- Velmi malo nahrane https://steamcommunity.com/profiles/76561198044947737
- Adminom bol asi kazdy na vlastnom serveri, nestaci vediet otvorit amxmodmenu. Treba mat urcitu prax a skusenost s rozpoznavanim cheatov.
- Na serveroch sa chovas horsie, nez som predpokladal
- Na knife je adminov celkom dost, zachvilu budeme musiet robit dohlad nad adminmi, kedze Kotel na take veci nema cas.
- 2 ziadosti v priebehu 3 dni, to je velke minus
- 12 prispevkov na fore
- Chatlog doda UFOusek :)

Prajem prijemny letny den.

bones ja viem, že mám málo nahrané, ale keď dom si kúpil STEAM tak sa asi chystám hrať aj ešte dlhšie. a k tomu rozpoznávaniu cheaterov. Už som viackrát nahlásil wh na Zombie a hráč bol zabanovaný. Takže tie sprostosti hackerské poznám.

apach29
14-07-11, 14:17
A neumis pozivat EDIT Post tlacitko, coz je teda velky minus pro mne. Multaky nesnasim. Jak uz jsem ti jednou napsal, NE.

Flash
14-07-11, 14:19
Nejak me unika rozdil mezi touhle a tou minulou zadosti... ty si jako myslis, ze kdyz si nahral pul hodiny na steam accountu, ze tech 20 lidi, co te minule odmitlo ted absolutne zmeni nazor?

Luccy
14-07-11, 15:02
Můj názor NE. Málo zkušeností, steam máš sotva den, a to tvoje chování ...
Místo adminování trénuj gramatiku :)

tyger103
14-07-11, 15:08
Za mě taky NE,důvody uvedli výše hráči a hráčky :)

Možná to sem nepatří,ale mám jen dotaz,kolik zhruba by mělo být na STEAMU nahráno?

GoGy
14-07-11, 15:13
Ja mám taky dotaz ... ten 3k a jerry ten mal ako dlho steam?

Luccy
14-07-11, 15:15
Nestarej se o něho ale radši o sebe.

1488.6
14-07-11, 15:23
Nestarej se o něho ale radši o mě*
hmmm....:D promiň;) ale tohle se nedalo odmítnout takhle upravit:D

Kdyby si tu žádost napsal o půl roku dýl,bylo by to pro tebe lepší

Luccy
14-07-11, 15:24
Jsi pako :D

GoGy
14-07-11, 15:24
OK ... Dik za nazor... a ked si nikdy nevidel tak si pozri chatlog. sa budes cudovat ... maj aj teraz screeny na ktorych mam ip adresu a precinok.

1488.6
14-07-11, 15:25
Jsi pako :D
ehhh....??? co jsem udělal??:D

Luccy
14-07-11, 15:26
Jsi slepý a pako v jednom ! :D

1488.6
14-07-11, 15:27
nejsem slepej,nenosím slepecké brýle:p :D

3k a Jerry
16-07-11, 21:17
GOGY - Mě sem netahej ..Ja s tebou nic společného nemám.
Jen možná to že si něco okopíroval z mé žádosti.
Jo a já nemám Steam hraju přes NonS..

*Don /Km Crew/ Balfas*
16-07-11, 23:37
Božolé...

kotr
21-07-11, 15:12
Súhlasím.. píše sem aký je úžasná chlapec a pritom je presný opak.. nevie sa správať. Nieje dosť ,múdry a nemá skúsenosti s amx a steamom (má ho len chvílku). Môj dojem z neho je : Práva chce len pre vlastnú potrebu aby sa ukázal pred retardovanými kamarátmi ako je undertaker a vlastne to je všetko.. nikoho iného nepoznám ktorý by sa sním dokázal normálne baviť bez toho aby ho gogy ponížil alebo dokonca urazil.

Právě ti představuji prvního - Kotr :D, já s Gogym problém nemám.