PDA

Zobrazit normální verzi : Práva



AlternativníPravda
22-02-13, 10:24
Hoj,
už nějaký čas si říkám, že si o ně požádám a teď podle mě nastala ta správná doba. Moje jméno ve hře je Knoxyk a většina lidí mě pozná již od starého serveru, tak tedy něco o mě. Je mi 16 (skoro 17) let, studuji na gymplu, čili trochu toho slušného chování sem už snad odchytil ( i když úroveň našeho gymplu tomu moc neodpovídá...). Profesionálně hraji volejbal (2. ligu) a velice rád vařím a peču.

Minecraft hraji +- rok a půl. Zprvu jsem hrál single, ale pak jsem zjistil že i na kotelně udělali server. No a tak jsem se připojil a dal dohromady s Jerrym. Stavěl jsem různé věci (Tesco, obchodní dům, kostel, soud apod.). Taky jsem se snažil pomáhat nováčkům jak s craftěním tak i se surovinama. No ale pak přišel restart a já jsem přestal hrát. Před cirka před 90 dny jsem se vrátil.
Na to co teď na serveru dělám, jak se chovám se můžete kdykoli podívat. Poslední dobou co jsem začal stavět oldchool village a tím se zvýšila moje aktivita na v průměru 2-3 hodinky denně. Bohužel se zvýšenou aktivitou jsem si všímat problémů: grief, kradení, vulgarita, demence, zničená krajina, nedostatek eventů apod.
Vojta, Badboy a TyPe dokonce i LERYX (už tam si) nemůžou všechno stíhát, tak bych jím rád pomohl. Bohužel to má jednu chybu: zatím jsem nikde nedělal admina => žádné zkušenosti, ale myslím si že bych se to mohl naučit.


Pro:
+oddanost kotelně
+chování
+čas strávený na serveru
+pomáhání ostatním hráčům
+chuť do hry
+ kreativita

Proti
-zkušenosti


Děkuji za vaše názory.

Gipsy.
22-02-13, 13:57
V hre ho vidím často..
+ Pomáha nováčikom.
+ Chová sa slušne.

PRO

The Frisco
22-02-13, 13:58
Rozhodně pro. To co dělá pro kotelnu i pro server je hodno admina..

Milk
22-02-13, 14:27
proč si dnes ráno přišel na server a oznámil že si deš zažádat o práva a potom hned odešel?

Piner
22-02-13, 14:35
Jo KnoxYk si to zaslouží, Pro.

AlternativníPravda
22-02-13, 14:37
Všem děkuji za názory :)


proč si dnes ráno přišel na server a oznámil že si deš zažádat o práva a potom hned odešel?
Abyste o tom věděli a mohli se jít vyjádřit.

Leryx
22-02-13, 15:48
A na mě si zase zapomněl :(

AlternativníPravda
22-02-13, 18:56
A na mě si zase zapomněl :(
Už jsem tě tam připsal, brachu :)

AlternativníPravda
22-02-13, 20:54
Ani som to nečítal, som pre, jeden z posledných ľudí, čo to tam ťahajú už od začiatku.

E: Už som si to prečítal, volejbal hrávam tiež "profesionálne" :] Btw budú nejaké zákusky?

Není problém, Jsem pověstný vdolečkama :)

Sometypes
22-02-13, 21:41
pro

ani nevím, že hraješ volejbal, ja taky :D

Facened
22-02-13, 22:31
Som pre a ja volejbal nehrám

AlternativníPravda
23-02-13, 08:42
Som pre a ja volejbal nehrám

Díky, ale měl bys začat

Leryx
23-02-13, 08:50
Já volley taky nehraji, a ani nehodlám. (jsem rád že jednou měsíčně dojdu na soft a to jenom proto že tam chodí jistá osoba) Nom tak já se taky vyjádřím. Dám ti pro, když mi slíbíš, že pokud nebude restart, pomůžeš mi s výstavbou města, jako bylo např. na starém serveru. Moc dobře víš, však jsme tam hráli. S typem počítám, ten určitě bude chtít :D

AlternativníPravda
23-02-13, 09:36
Já volley taky nehraji, a ani nehodlám. (jsem rád že jednou měsíčně dojdu na soft a to jenom proto že tam chodí jistá osoba) Nom tak já se taky vyjádřím. Dám ti pro, když mi slíbíš, že pokud nebude restart, pomůžeš mi s výstavbou města, jako bylo např. na starém serveru. Moc dobře víš, však jsme tam hráli. S typem počítám, ten určitě bude chtít :D

Jistě rád pomůžu, ale musím to skloubit s mojí oldschůl vesničkou. Tam už chybí jen dodělat most a pár domků(práce asi na 3-4 hodinky, pak se vrhneme na to město.

znedlob
23-02-13, 10:01
Pro. Dal se rozepisovat snad nemusim. Vse uz bylo receno.

Kotel
23-02-13, 15:11
Mam ho vzit? tak jo.

Facened
23-02-13, 15:37
Díky, ale měl bys začat

Nehrám Mc preto, že by sa mi nechcelo ale je to z iních dôvodov keby mám príležitosť si zahrať tak hrávam

E: Ak to je tak ako píše Aviatik tak to je pekný fail :D :D

Sometypes
23-02-13, 15:51
Knox mal asi na mysli volejbal :)

Btw. Kotel môžem ho teda opnúť?

Vyopuj ho

AlternativníPravda
23-02-13, 16:52
Nehrám Mc preto, že by sa mi nechcelo ale je to z iních dôvodov keby mám príležitosť si zahrať tak hrávam

E: Ak to je tak ako píše Aviatik tak to je pekný fail :D :D

Přesně tak :D volejbal...

Sometypes
24-02-13, 17:15
Blahopřeju, já jsem skončil, Face už mě kompletně od adminoval :D

Vojta ty končíš? Why?