PDA

Zobrazit normální verzi : Ruiny Hradu 23.2.2013



Leryx
23-02-13, 14:09
Zdravím, dnes ráno jsem si pro vás připravil event "Ruiny Hradu", který bude dnes testován poprvé v 15:00 cca. Pokud budou hráči spokojeni, budu zde vkládat informace o dalších konáních.

Úkol: Starý opuštěný hrad skrývá velká bohatství, ovšem získat je, není jednoduché. Když vojáci opustili město, zanechali na náměstí oltář, na který mají zálusk nemrtví. Vaším úkolem bude tento oltář ubránit po dobu dobývání hradu. Jakmile poslední vlna útoku bude odražena, přeživší budou bohatě odměněni za navrácení hradu z5 do rukou krále.

Pravidla: Každý hráč si s sebou může vzít pouze jídlo. Po napsání /warp Ruiny se objevíte v jedné z hradních věží, kde jsou tabulky s instrukcemi. Tam budete taky vybzrojeni železnou výbavou a mečem + lukem se šípy. Jakmile budou všichni připraveni, společně se hráči přesunou k oltáři, kde budou po celou dobu bránit nejen sebe, ale i své kolegy před nemrtvými. Je zakázáno opouštět oltář. Pokud hráč umře, portne se opět do věže a sebere ze země svou výbavu a pokračuje v boji. Kdo z boje uteče, je diskvalifikován. Pokud hráč umře podruhé, nesmí se na event znovu vrátit.

Odměna: No nějaké ty dia blocky určitě dostanete :)

Nějaká ta foteška na místo konání:2395(pohled shora)

Děkuji všem co se zúčastní.

Leryx
23-02-13, 14:19
To je samozřejmost, a kdo mi tam bude dělat bordel pár dní si nezahraje :D

Amazing-Zajic
23-02-13, 14:45
Hm, skěvlý čas.. :D v 15:00 a od 14:30 turnaj..

AlternativníPravda
23-02-13, 14:52
Pokud budu ještě při síle ( jsem těžce nemocen, mam kašlíček) tak ano

Leryx
23-02-13, 15:07
Však když jde někdo na turnaj o nic nepřijde. Jak jsem psal bude to dnes poprvé testováno v 15:00, a pokud se bude líbit, může se to konat pravidelně. Bude mi bohatě stačit účast alespoň 5 lidí, které na serveru určitě odchytím :D Tady na forum jsem to víceméně psal jen aby byla někde veřejně viditelná pravidla.

ExE :D
23-02-13, 16:21
Velmi podareny Event Myslim ze sa vela ludi zabavilo :)
Niekedy to zopakujte:)

dwf
23-02-13, 16:24
Skvelý event :-) Dúfam , že sa zopakuje :)

Leryx
23-02-13, 16:43
Dodávám fotografie z 1. eventu a blahopřeji vítězným přeživším. Jsem rád že jste se bavili :)

Tady už nám to začlo umírat :D
2396

2397

The Frisco
23-02-13, 17:26
Žádné fotky nevidím..

Leryx
23-02-13, 18:29
Ano, děkuji za upozornění. Obrázky se ukazovaly pouze mě, ostatní je neviděli. Nevím proč, ale už jsem to opravil :)