PDA

Zobrazit normální verzi : Práva na JailBreak II.



SudHowen
18-07-11, 00:17
Tak to zkusím napsat ještě jednou.. Tam tu 1 žádost jsem dost odbyl.

Jmenuji se Petr.
Je mi 16 let.
STEAM nemám ale myslím si že na JailBreak není steam potřeba. VALVE_0:0:325184539
JailBreak hraji 2 roky. Myslím že mám docela dost zkušeností za tak dlouhou dobu.
Na Kotelně hraji Asi rok. Hrával jsem AWP,DM,SURF,Teďka hraju nejrači na Aimu protože mám rád střílení na dálku,jde mi to a baví měto. Na Aim hraji poměrně krátkou dobu ale můźe te se podívat po dnu hraní Nick N/A^ SudHowen
Jinak jsem tu hrál pod nickem Hatlos.
Aktivni jsem 24/7 Od rána do večera.Moje aktivita na JB by přinesla čistou a plynulou hru.
Myslím si že jsem někdy dost hnusný.Ale když chci umím poradit a být vztřícný.
S Amx mám nějaké zkušenosti byl jsem adminem na portálu profigaming.eu Rozdpal se na konci Listopadu z důvodů mojí nepřítomnosti Nechci rozvádět co se stalo.
Na jailu jsem po celé dva roky hrál jen u vězňů,nevím proč ale baví měto zaně víc. To neznamená že neumím za CT.
Chtěl bych se stát adminem protože bych chtěl pomoct celému teamu Kotelny a usnadnit práci.
Asi jsem neudélal tamtou žádostí moc velký dojem a teďka si myslíte že jsem nějaký divný nebo tak.Byla to moje unáhlenost na danou situaci proto se všem omlouvám. :smile: .

bones
18-07-11, 01:41
Dostal som sa po: "STEAM nemam".

Pravidla su pre vsetkych rovnake a nikomu sa nebude robit vynimka. Treba si precitat: Hlavní podmínky: steam (originální hra).
Ak budes splnat tuto podmienku, tak dalej mozme diskutovat. Ziadost sa povazuje za bezpredmetnu ako desiatky ziadosti bez steamu pred tebou.

Larodar56
18-07-11, 01:44
Ty nějak moc chceš ty práva, že neubyl ani 1 měsíc a napsal si druhou žádost. Já jsem proti, nemáš steam a kdyby si práva dostal, tak by chtěl každý jiný NS taky.

SudHowen
18-07-11, 12:47
Já tamto jako žádost neberu.. :D

MARTiii
18-07-11, 12:50
ze pry nemas steam a neumis cist podminky prijeti

ZEUS
18-07-11, 13:24
Až budeš mít steam a na něm něco málo nahráno tak si napiš další Žádost, jinak ne.