PDA

Zobrazit normální verzi : Práva --> miminak



miminak
01-03-13, 23:13
Zdravím všechny stávající adminy , jmenuji se Tomáš Čelůstka a chtěl bych poprosit o práva na minecraftu .

Informace o mě [ ve hře ] :

Jméno --> miminak
Čas na serveru --> 2-3 hodiny denně
Na serveru hraju s kamarádama a pokouším se pomáhat nováčkům , zapojuji se do eventů a rád bych s něma pomáhal . A jak tak hraju , stále víc mi vadí lidé , kteří ničí , nadávají , kradou , cheatujou atd. Tyhle lidi bych chtěl trestat , aby neničili zážitek ze hry ostatním hráčům .

Informace o mě [ real ] :

Jak jsem psal , jmenuji se Tomáš Čelůstka , je mi 12 let , mezi mé zájmi patří minecraft , téměř všechny sporty a poflakování se s kamarády . Minecraft hraju rád , jak Single-player , tak multi-player , ale bohužel ho nemám ( ZATÍM ) koupený .

Proč bych zrovna já měl být admin ?? --> Jak jsem psal , jsem aktivní a nemám rád , když lidi kazí hru jiným .

Předem děkuji za odpovědi , jestli jsou chyby , omlouvám se . Jakékoliv dotazy ( v rámci slušnosti ) pište , odepíšu .

Trey
01-03-13, 23:18
MC nehram ale nedavno sa tam pokial nemylim nabral Knox + tvoj prvy prispevok na forku = ziadost o prava. Ak som to zo ziadosti dobre pochopil nemas ani steam (neviem ci ho na MC treba) a checs si to kupit kvoli pravam takze za mna proti.
E: prehliadol som ten vek ale nic to na mojom nazore nemeni

miminak
01-03-13, 23:22
Dekuji za odpoved steam se myslim nepotrebuje a nechci ho kupovat kvuli tomu ale protoze me to bavi a hraju ho porad jen a sice za tebe NE ale dekuji aspon za aktivitu.miminak

Facened
02-03-13, 00:24
Steam na mc neni potreba ale aby admin mal 12 rokov ? Ja neviem

miminak
02-03-13, 09:20
Máš pravdu že je mi jen 12 ale už mě začíná štvát jak mě kvůli tomu všichni odsuzují nikdo se mnou nemluvil nehrál a nic ale jak prostě vidí to číso 12 hned jsou proti mě kdyby se aspoň zeptali někoho kdo semnou hraje jak se chovám a on řekl že se chovám jak malé díťe tak to chápu ale prostě si přečíst věk a podle toho soudit jeho chování to mi hlava nebere co když se na 12 nechovám??? Prosím aspoň se zeptejte někoho kdo.semnou hrál npř. remixak,Knoxyk a další a ti by vám možná řekli na kolik se chovám a podle toho mě suďte.Dekuji za čas a trpělivost s pozdravem pěknčho konce dne miminak.

AlternativníPravda
02-03-13, 09:56
Máš pravdu že je mi jen 12 ale už mě začíná štvát jak mě kvůli tomu všichni odsuzují nikdo se mnou nemluvil nehrál a nic ale jak prostě vidí to číso 12 hned jsou proti mě kdyby se aspoň zeptali někoho kdo semnou hraje jak se chovám a on řekl že se chovám jak malé díťe tak to chápu ale prostě si přečíst věk a podle toho soudit jeho chování to mi hlava nebere co když se na 12 nechovám??? Prosím aspoň se zeptejte někoho kdo.semnou hrál npř. remixak,Knoxyk a další a ti by vám možná řekli na kolik se chovám a podle toho mě suďte.Dekuji za čas a trpělivost s pozdravem pěknčho konce dne miminak.

Beru to že jsi aktivní, účastníš se mých eventů, ALE!
- nejsi prověřený, znám tě jenom z posledních cirka 7 dnů
- bohužel ten věk (i když silný nadprůměr než ostatní hráči), ti do karet moc nehraje, neříkám že se chováš jako dítě, ale v tvém věku se ještě projevují různé dětinské pohnutky mysli.
- prvý příspěvek na fóru taky není dobrá vizitka, měl bys ještě chvíli počkat, uvidíme jak se rozvine Mc a tvůj charakter v následujících měsících, osobně bych nedával práva lidem pod 15 let kde toho rozumu až tak moc není. Teď doufám že sem tě neurazil :), sám sem toho rozumu moc nepochytil a to už chodím po světě o 5 let déle než ty.

Prozatím NE.

miminak
02-03-13, 09:59
OK tak jak to vypadá admin nebudu škoda sice mě to mrzí ale chápu :(. miminak

Gipsy.
02-03-13, 10:14
proti,je tam knox ten to tam zvláda "zatial" a další admin neni potreba.

AlternativníPravda
02-03-13, 10:19
proti,je tam knox ten to tam zvláda "zatial" a další admin neni potreba.

Tam je nás trochu víc ale: leryx je pryč, badboy je pryč, sometime( TiP3) nemá pc :(. Tak to teď trochu zvládám, ale nemužu tam byt furt, kor když mě zkončily prázdniny. Chtělo byto někoho na dopoledne aby tam byl, ale to asi miminak nebude když je školák :)

miminak
02-03-13, 10:23
ja bych tam mohl být od 14.05 asi.miminak

Sometypes
02-03-13, 10:33
Proti -> věk..

miminak
02-03-13, 10:35
:( škoda jak to vypadá tak to nevíjde

Sometypes
02-03-13, 10:47
:( škoda jak to vypadá tak to nevíjde

Zkus to až budeš starší.

miminak
02-03-13, 10:50
:(

Gipsy.
02-03-13, 12:27
O 2-3 roky :D.

Facened
02-03-13, 14:34
:(

Ja ťa neodsudzujem kvôli veku ale pozri aké posty sem dávaš

Leryx
04-03-13, 15:25
Když tu žádost vidím, odpovídá bohužel tvému věku. Jsem taktéž proti. Btw včera už jsem tam byl a dnes budu zase, takže by to tam mělo být lepší :D