PDA

Zobrazit normální verzi : Sapper a nadaváni



abaxas
16-03-13, 14:49
Ahoj, je mi 33. let a hraju CSko už 10. let.
Na tomto serveru hraju za sappera a neustále poslouchám, jaká jsem lama <to mi nevadi>, jakej jsem k...t, čur.k, de.il atd.
Tak nějak to nechápu, je mi vyčítáno, že nezabíjím bez min, ale všichni tadz na forku plakali, ať je sapper oslaben, takže kotel vás poslechl a oslabil ho na takovou mez, že bez itemů hold zabíjí zbraněmi jen těžko <mě to nevadí>, tak nechápu, proč ve hře pláčete, že používám miny...!
Že nejsem skiller? Co je to skill? Je skillem umět mačkat pár kláves, nebo to je i o tom znát mapy, kde vejvíce procházej protihráči a jak se tam včas dostat? Já už nemám tak rychlé reflexi, jako hráč, kterej to hraje sotva se naučí mluvit a někdy i psát... Na jednu stranku by se to ale dalo považovat za lichotku, protože to značí, že někomu stojím za to aby mě urážel :D! Jen mě mrzí taková základní nezdvořilost..

Kotel
16-03-13, 15:45
Většinu hráčů potěší, když jim nadávají po tom, co někoho zabijou.

abaxas
16-03-13, 16:16
Většinu hráčů potěší, když jim nadávají po tom, co někoho zabijou.

Takže to nemám řešit? Ok je mi to jedno, jen jsem chtěl na to znát váš názor, ale asi máš kotle pravdu hraju přeci jen s dětmi... :D

Beat
16-03-13, 16:52
Na code niektori plaču pri každom kille a začinaju nadavať kempa, awpckar, rakety, miny, dynamit,whckar,abckar,lucker,... alebo len tak začnu niekomu kto ich normalne da nadavať. Z toho si nič nerob najlepšie dať mute.

Drago
17-03-13, 11:36
COD = dáš protectora ->seš lama s FO a masou HP
dáš sapera = seš lama s minama
dáš FS = seš lama s raketama
dáš komanda=seš lama s instant kilem
dáš snipera = seš lama/cheater s AWP
dáš sharpa = seš lama co bez bonus DMG nikoho nesundá
dáš medika = seš lama s lékernou
dáš ramba = seš lama s HP a doplněním hp po killu
dáš rushera = seš lama s brokovnicí
dáš demoliti...(to nenapíšu :D) = seš lama s dinamitem

====> za nadávky děkuj, přece nebudeš hrát bez classy:)

JOZKO VAJDA!!
17-03-13, 13:32
S tým sa nedá nič robiť nadávlo sa, nadáva sa a nadávať sa aj bude aj keď tam je mute za vulgárnosť. Heh aj to je také mute že si tam môžem kludne písať ku*va, je*ať a podobne.