PDA

Zobrazit normální verzi : Ct zona



SudHowen
22-07-11, 20:13
Chtěl jsem se zeptat jestli je CT zona na mape jail_greytown,když výjdu ze zbrajnice tak po levé straně je žebřík na jakýsi jakob ybalkon odkud by měli CT dohlížet na pořádek.
Takže je to CT zona?? Na každém serveru je to jinak..

Smile
22-07-11, 20:15
Vzhledem k tomu, že tam nejsou ani zbraně, ani lékárničky, ani to nevede přímo do zbrojnice, tak při volném dnu bych to jako CT zonu nedefinoval...

grEy
22-07-11, 20:18
Neni to Ct zona..

SudHowen
22-07-11, 20:29
Ok děkuju :)

_AnGeL_
22-08-11, 14:22
Na mape jb_mountains pred zbrojkov tam kde sa otvaraju celz je to CT zona ja fakt neviem ?????????????????

grEy
22-08-11, 14:26
NE
V pravidlach je jasne napisane, ze CT zona je len zbrojnica a sachta, ktora do nej vedie. Myslim ze zbrojnica je zakazdym jasne a zretelne oddelena dverami od NE-CT zony.

SudHowen
22-08-11, 15:52
NE
V pravidlach je jasne napisane, ze CT zona je len zbrojnica a sachta, ktora do nej vedie. Myslim ze zbrojnica je zakazdym jasne a zretelne oddelena dverami od NE-CT zony.


Protože takové nesmyslné pravidla je totální výmysl. T spamujou tlačístka na světlo, kde jsou lékárničky a Ct tlačítka by měla být CT zona..

grEy
22-08-11, 15:55
A? Tie tlacitka sa spamovat nedaju, kedze mudry tvorca mapy tam dal par sekundovy rozstup. :)

SudHowen
22-08-11, 16:04
Hm, takže když je VD někteří vězni jdou do klece a nějaký blbec zmáčkne náhodu a zabije je to. To je fakt super.. Nebo je tam zavře.. ale CTčka jím nemůžou jít anií otevřít..

promiň, ale některé tvoje vymyšlené pravidla dost kazí server.

grEy
22-08-11, 16:25
1. Mas pravdu, ukazalo sa mi to teraz napr. na mape rats
2. To pravidlo s CT zonou som nevymyslel ja, ale BAWSON tak nehovor, ked nevies :)