PDA

Zobrazit normální verzi : Rank..



Eust.
31-03-13, 04:18
Ahoj Kotelno, chtěl bych požádat o odstranění ranku z Furienu. Od té doby co je na Furienu rank jde to s tím od 10 k 5. Hráči začali být podle mě více vulgární,namyšlení,nesnesitelní a celkem dost hloupí. Jen přijdu na server a už tam v chatu lítá: SEŠ NEJVĚTŠÍ LAMA.
NECH SK SRA*** NEUMÍŠ TO!!
VŠICHNI JSTE LAMY.
HAHA SEM LEPŠÍ V RANKU TY 0.
E. Ještě jsem zapomněl zmínit že se z lidí stávají zmije co táhnou za popularitou neboli kopírují nick někoho kdo je v Top a užívají si toho když jsou oblíbení. To je podle mě taky sprosté.

apod. Je to už k nevydržení toto chování hráčů a já si myslím že oddělání ranku by tomuto serveru jen prospělo.
Má to být server For Fun a né na nějaké vytahování a dokazování kdo je "nejlepší". S lepším rankem narůstá EGO a čím větší EGO tím horší chování hráčů. Tímto Topicem prosím Adminy a hráče o vyjádření k této situaci.Doufám že rank bude co nejrychlejc pryč.

S pozdravem Eustral!en. ;-)

B@Ryk
31-03-13, 10:04
Hráči začali být podle mě více vulgární,namyšlení,nesnesitelní a celkem dost hloupí. Jen přijdu na server a už tam v chatu lítá: SEŠ NEJVĚTŠÍ LAMA.
NECH SK SRA*** NEUMÍŠ TO!!
VŠICHNI JSTE LAMY.
HAHA SEM LEPŠÍ V RANKU TY 0.

Podle mě máš v něčem pravdu,ale jak na to přídou ti co jsou v pohodě.Možná se chtějí před ostatníma předvést že jsou lepší,ale to ke hře patří(myslím slušně předvést).

E: Jo a jsem za nechání ranku

The meatfly
31-03-13, 10:23
HAHA SEM LEPŠÍ V RANKU TY 0. hh, celej dexter

K tomu ranku, myslím si že by bylo nejlepší zrušit rank, ty duvody bych napsal taky.

Grakon2702
31-03-13, 11:14
Víte proč se hrají hry? Proč se hrají online hry? Aby se lidi bavili. Ano, to je jeden důvod. A ten druhý? Chcou si dokázat, kdo je lepší. A to je hlavní smysl hry! Když na serveru hraje víc jak 12 000 hráčů, tak to k přidání ranku přímo vybízí. Slušní hráči jsou v pohodě a když jsou na serveru ,,už ti známí", tak je s nimy sranda, protože tam chodí každý den a nebudou si ničit svou ,,popularitu". Pak je tu ovšem ta horší stránka neb 12 leté děti, co to hrajou poprvé. Tyto děti nenávidí prohru, snaží se být lepší a jsou hodně nervní při zabití. Proč? Výchova. Tohle totiž opravdu svěčí o rozmazlenosti a že ten daný člověk vždy dostane to co chce. Tohle jsem ale odbočil. Já jsem každopádně zastánce ranku a byl bych moc rád, kdyby byl všude :D. A pro ta malá děcka, co se neumí chovat to klidně přetrpím, protože jsem normální 15 letý kluk, co si koupil za své kapesné svou oblíbenou hru a hraje. Za mě tedy zrušení ranku ne.

Lynviy
31-03-13, 11:17
Rank by neměl bejt na žádným serveru, je to fakt zlo, nevím co vám to dá, když tam je... dokázalo se bez něj přežít, tak i teď by to šlo, ne?

Kazki
31-03-13, 12:33
na fun servery je rank najvacsi bullsh1t... ten by mal byt iba na strielacich serveroch => radsej bych ho dal na Fun... rank na furien nepatri, rovnako ako na cod (dobre ze tam neni)..

yadort
31-03-13, 12:50
Kvůli ranku jsem tam přestal hrát fakt mně to zničilo 2 roky hraní a teď hovno

nFko^
31-03-13, 12:52
Když nebyl rank na Furienech tak lidi psali že tam rank chtějí, když tam rank je tak lidi píšou že ho tam nechtěj. Co teda vlastně chcete ? Nejdřív si to rozmyslete a pak něco pište.

marsoun
31-03-13, 14:54
Rank na furienu 1, 2 nechat 3, 4 for fun.

Eust.
31-03-13, 18:24
Víte proč se hrají hry? Proč se hrají online hry? Aby se lidi bavili. Ano, to je jeden důvod. A ten druhý? Chcou si dokázat, kdo je lepší. A to je hlavní smysl hry! Když na serveru hraje víc jak 12 000 hráčů, tak to k přidání ranku přímo vybízí. Slušní hráči jsou v pohodě a když jsou na serveru ,,už ti známí", tak je s nimy sranda, protože tam chodí každý den a nebudou si ničit svou ,,popularitu". Pak je tu ovšem ta horší stránka neb 12 leté děti, co to hrajou poprvé. Tyto děti nenávidí prohru, snaží se být lepší a jsou hodně nervní při zabití. Proč? Výchova. Tohle totiž opravdu svěčí o rozmazlenosti a že ten daný člověk vždy dostane to co chce. Tohle jsem ale odbočil. Já jsem každopádně zastánce ranku a byl bych moc rád, kdyby byl všude :D. A pro ta malá děcka, co se neumí chovat to klidně přetrpím, protože jsem normální 15 letý kluk, co si koupil za své kapesné svou oblíbenou hru a hraje. Za mě tedy zrušení ranku ne.


:-) Většina hráčů z té Top12 jsou namyšlenci.Musel by jsi Furien hrát pořádně aby jsi je poznal.

slepice
31-03-13, 18:37
Ten rank je tam k ničemu stejně na Furienech jsou většina v ranku "Tečkaři" (: tak aspoň 3-4 For fun.

The meatfly
31-03-13, 18:40
:-) Většina hráčů z té Top12 jsou namyšlenci.Musel by jsi Furien hrát pořádně aby jsi je poznal.
:D :D :D já neee :DD

B@Ryk
31-03-13, 19:09
Já vás nechápem tak nejprv všichni hlasujete pro rank a teraz ne?Jen kvůli tomu že 8 lidí je namyšlených?

slepice
31-03-13, 19:12
Já vás nechápem tak nejprv všichni hlasujete pro rank a teraz ne?Jen kvůli tomu že 8 lidí je namyšlených?

Říká ten co tam jede na rank :DD Hele taky že se ten rank nechá ale jen na Furien 1 a 2 nejspíš. A 3 4 se nechá For fun (:'(
A navíc jseš asi taky tečkař.

B@Ryk
31-03-13, 19:21
Říká ten co tam jede na rank :DD Hele taky že se ten rank nechá ale jen na Furien 1 a 2 nejspíš. A 3 4 se nechá For fun (:'(
A navíc jseš asi taky tečkař.

A naco bych měl jet?Na trávu?Ja jsem se po 2 měsících vrátil na furien jen kvůli tomu že se tam udělal rank.A navíc když někdo bude žádat o práva na Furien tak se aspoň bude přihlížet na pozici ranku.A je jasné když bude na 13 pozici že to aspoň trochu ovladá.

Svaciik
31-03-13, 19:46
SOUHLAS
Tohle zvíře jsem nahlásil dneska: http://csko.cz/forum/showthread.php?15545-Inteligence-%29&p=172052#post172052

Eust.
31-03-13, 20:08
:D :D :D já neee :DD

Já nic o tobě neřekl.. :DDD

nFko^
01-04-13, 11:23
Rank na furienu 1, 2 nechat 3, 4 for fun. Dobrý nápad pane marsoune :)

yadort
01-04-13, 12:30
Jo chtěli ale teď už ne.

nFko^
01-04-13, 20:22
Nevíte co chcete takže to asi zůstane tak jak to je. :)

Eust.
01-04-13, 21:24
Nevíte co chcete takže to asi zůstane tak jak to je. :)

Nevíme? Už bohužel víme, dát tam rank byla největší hloupost...ano poučili jsme se a chceme to pryč...

Grakon2702
01-04-13, 21:25
Na 1 a 2 rank nechte. 3 a 4 for fun :). Vždycky to tak všude bylo.

hofy
01-04-13, 21:56
Proti ranku nic nemám, klidně ať je na všech serverech. Alespoň vidím, jak se zlepšuji v hraní, i když hraji pro zábavu a ne pro rank. A ty, co mají potřebu se povyšovat lepší pozicí v ranku zvesela ignoruji.

Rozdělit Furien servery na 2 pro skillení a 2 pro tréning je taky řešení, jak už tu padlo. Na knife serverech to tak úspěšně funguje.

nFko^
01-04-13, 21:59
Na 1 a 2 rank nechte. 3 a 4 for fun :). Vždycky to tak všude bylo.

Vždycky ???? A kde všude ??? Tu na Kotelně ? Tady ne :). Rank se dá pryč a pak zase všichni lidi budou psát že ho chtějí vrátit.

The meatfly
01-04-13, 22:21
Vždycky ???? A kde všude ??? Tu na Kotelně ? Tady ne :). Rank se dá pryč a pak zase všichni lidi budou psát že ho chtějí vrátit.
Muže se udělat anketa, a navíc tenhle rank je uplně k ničemu :D s těma tečkama :D :D, nebo že by kotel dal rank na ip, nechci udělat reklamu protože lidi řikali že to na ip nejde nebo co (ale na csgame) to maji na ip
Ale sem pro to aby se zrušil na všech furien serverech, hrače to tam uplně zkazilo

hofy
01-04-13, 22:27
že by kotel dal rank na ip, nechci udělat reklamu protože lidi řikali že to na ip nejde nebo co (ale na csgame) to maji na ip
Ale sem pro to aby se zrušil na všech furien serverech, hrače to tam uplně zkazilo

Rankování se dá nastavit na nick, IP, nebo Steam/ValveID, to není problém. Ale určitě bych to nechal takto na nick, proč to měnit?

Hlavně pokud by to bylo na IP, tak by plno hráčů s dynamickou IP na rank hrát nemohlo. Navíc sdílené IP ...

Eust.
01-04-13, 23:50
Muže se udělat anketa, a navíc tenhle rank je uplně k ničemu :D s těma tečkama :D :D, nebo že by kotel dal rank na ip, nechci udělat reklamu protože lidi řikali že to na ip nejde nebo co (ale na csgame) to maji na ip
Ale sem pro to aby se zrušil na všech furien serverech, hrače to tam uplně zkazilo

Jak už tu padlo hodil bych to když tak na SID,VID...Nick by skoro každej kopíroval a kupovat VIP nadosmrti nebudu...

hofy
02-04-13, 00:06
Nick by skoro každej kopíroval a kupovat VIP nadosmrti nebudu...

Si nemyslím, že skoro každý by měl potřebu kopírovat nicky. Pokud se takové individuum najde, že bude mít naprosto totožný nick, aby kazil rank, stačí dohledat IP+ValveID v záznamu chatu a nahlásit zde na fóru. Pokud vím, tak i když nemáš VIP, tak tě chrání pravidlo o kopírování nicků.

Eust.
02-04-13, 00:12
Si nemyslím, že skoro každý by měl potřebu kopírovat nicky. Pokud se takové individuum najde, že bude mít naprosto totožný nick, aby kazil rank, stačí dohledat IP+ValveID v záznamu chatu a nahlásit zde na fóru. Pokud vím, tak i když nemáš VIP, tak tě chrání pravidlo o kopírování nicků.

Kdybych nekupoval VIP tak bych musel každej den psat Kotlovi ať zruší rezervaci na můj nick, protože si ho každou chvilou nějakej dobrák rezervuje ;)

hofy
02-04-13, 00:22
Aha. Tak to bude asi jedna konkrétní osoba, nebo že bys byl tak populární? :D Protože pokud tam máš nick Eustral!en, je to jasný záměr kopírovat nick, je to dost specifický a originální nick.

nFko^
02-04-13, 08:17
Eustral!en to je popularita obzvlášt když dá score přes 100 tak lidi chodej na druhej server a píšou : Panebože Eustral!en dal score 113 ku 0 Pááááni nenormální. :DD Takže se nediv že te kopčej :D

hofy
02-04-13, 08:55
Aha.. já na Furienu nehraju, tak nevím.. :D

B@Ryk
02-04-13, 14:36
Muže se udělat anketa, a navíc tenhle rank je uplně k ničemu :D s těma tečkama :D :D, nebo že by kotel dal rank na ip, nechci udělat reklamu protože lidi řikali že to na ip nejde nebo co (ale na csgame) to maji na ip
Ale sem pro to aby se zrušil na všech furien serverech, hrače to tam uplně zkazilo

Když si hrál taky si tečkoval ne?:D


Rankování se dá nastavit na nick, IP, nebo Steam/ValveID, to není problém. Ale určitě bych to nechal takto na nick, proč to měnit?

Hlavně pokud by to bylo na IP, tak by plno hráčů s dynamickou IP na rank hrát nemohlo. Navíc sdílené IP ...
Asi tak sdílená Ip takže na Ip určitě ne.

E:Jo a ještě:
Muže se udělat anketa
Anketa by nebyl špatný nápad jenže polovina hráčů co hrajou na F nejsou zaregistrovaní na forku ,nebo takhle jsou ale moc je to nezajíma co se děje takže by zase brečeli ve hře proč tu není rank nebo spamovali.

nFko^
02-04-13, 17:15
A naco bych měl jet?Na trávu?Ja jsem se po 2 měsících vrátil na furien jen kvůli tomu že se tam udělal rank.A navíc když někdo bude žádat o práva na Furien tak se aspoň bude přihlížet na pozici ranku.A je jasné když bude na 13 pozici že to aspoň trochu ovladá.

Jak psal Baryk, ti co budou žádat o práva mají aspon něco k dobru když má dobrý rank. A když už tam teda ten rank je, tak proč na něj teda nehrát a využít ho ? :)

The meatfly
02-04-13, 17:31
Rankování se dá nastavit na nick, IP, nebo Steam/ValveID, to není problém. Ale určitě bych to nechal takto na nick, proč to měnit?

Hlavně pokud by to bylo na IP, tak by plno hráčů s dynamickou IP na rank hrát nemohlo. Navíc sdílené IP ...
Bože nepiš hovadiny, kdo ma dip tak vetšinou obchazí ban..

The meatfly
02-04-13, 17:33
Si nemyslím, že skoro každý by měl potřebu kopírovat nicky. Pokud se takové individuum najde, že bude mít naprosto totožný nick, aby kazil rank, stačí dohledat IP+ValveID v záznamu chatu a nahlásit zde na fóru. Pokud vím, tak i když nemáš VIP, tak tě chrání pravidlo o kopírování nicků.
Takových dementů je víc než si myslíš, mě vypršelo vip a během 2 minut sem měl rezerve na nick.

hofy
02-04-13, 19:01
Bože nepiš hovadiny, kdo ma dip tak vetšinou obchazí ban..

Teď jsem tě jaksi nepochopil. To, že má někdo internet s dynamickou IP znamená, že obchází ban? Sám jsem dříve měl internet od O2, kde byla dynamická IP, ale už jsem přešel k jinému providerovi, kde mám statickou IP. Čili hráči, co by měli připojení na dynamickou IP by nemohli hrát na rank. Proto mi spíš jako hovadina (jak sám píšeš) připadá tvůj návrh na rankování na IP. Když už, tak na Steam/ValveID.

Další problém je sdílená IP, jak už je popsáno výše.

slepice
02-04-13, 19:04
Hele kdo hraje counter-strike jen for fun tak by ho nějaký kecy neměli srát stejně kdo nadáva přes hru je dítě nebo jen závislák co u toho sedí 7 hodin denně (:
Rank je tam pro ty co ten server hrajou často a skoro jako jediný.

After =(^.^)=
02-04-13, 23:01
Tak sa prida Furien 5 Furien 5 by bol For-fun ostatne by boli furt plne a co sa tyka ranku je fajn ze tam je hraci to chcu a ked ide o Sk[Superknife] na konci tak to by hraci pisali furt aj keby tam rank nebol napr. [Nechaj sk lamo si slabi ja som lepsi].
Namyslenost na furiene je tiez napr. ze ma niekto vecsi rank nez 2 tak sa mu smeje a co je to nejaky rozmaznany kid. Ja si to nevsimam ked trepe 2 na 3. A to je asi vsetko k ranku odomna.

!!LOGIC!!
03-04-13, 16:47
Jak řekl MC marsoun.
F 1,2 Rank.
F 3,4 For fun.
A ne neříkam to protože sem v ranku 97 :D :D

nFko^
03-04-13, 18:01
Logic nehraje na rank tak sa nelekejte :D

Eust.
03-04-13, 19:52
Jak řekl MC marsoun.
F 1,2 Rank.
F 3,4 For fun.
A ne neříkam to protože sem v ranku 97 :D :D

:D ok, tak aspoň to co psal marsoun a Logic.. :)

After =(^.^)=
03-04-13, 20:13
Nn potom 1,2 bude furt plne ak by mal Kotel cas tak by urobil Furien 5 a bol by 1,2,3-rank.Furien 4,5 for-fun.

B@Ryk
04-04-13, 15:20
Nn potom 1,2 bude furt plne ak by mal Kotel cas tak by urobil Furien 5 a bol by 1,2,3-rank.Furien 4,5 for-fun.

Zas tolik hráčů tam nehraje denně aby zapnili 5 serveru a 4server vidím malo kdy plný.

nFko^
04-04-13, 17:16
Na F4 moc lidí nechodí a už vidim jak budou chodit na F5.

marsoun
04-04-13, 23:18
F5 udělat tak na letní prázdniny, to by se uživil.

Eust.
05-04-13, 01:34
F5 udělat tak na letní prázdniny, to by se uživil.

Nebo nedělat F5 vůbec..aby jsi lidi koupily VIP a dostanou se tam v pohodě a Kotelna na tom vydělá.. :D

!!LOGIC!!
05-04-13, 22:13
F5 je chujovina jak ochrnutý plavčík...Sem zásadně proti F5 jak se F5 dá na zervr tak končím svuj život.
After tak tebe sem tak trochu nepobral :D
Proč by měl být plný? Já myslím že tam je dost hráču co chodí hrat forfun.
Však tam skoro každý nadáva že je tam rank. (Kromě těch co sou tak do dvacáte pozice v ranku)

Edyd:Vam se furt na tom furienu něco nelíbí .
Řešte věci co jsou fakt vážne třeba proč se to jmenuje "furien" a ne "letající čestmír".
Nebo proč jsou CT forzez "Antifurieni" a né třeba "Lidi kteří nemají rádi létající čestmíry"
S lásenqou logicheqqqq :**

Eust.
06-04-13, 12:48
F5 je chujovina jak ochrnutý plavčík...Sem zásadně proti F5 jak se F5 dá na zervr tak končím svuj život.
After tak tebe sem tak trochu nepobral :D
Proč by měl být plný? Já myslím že tam je dost hráču co chodí hrat forfun.
Však tam skoro každý nadáva že je tam rank. (Kromě těch co sou tak do dvacáte pozice v ranku)

Edyd:Vam se furt na tom furienu něco nelíbí .
Řešte věci co jsou fakt vážne třeba proč se to jmenuje "furien" a ne "letající čestmír".
Nebo proč jsou CT forzez "Antifurieni" a né třeba "Lidi kteří nemají rádi létající čestmíry"
S lásenqou logicheqqqq :**

Bože můj to jsou nápady :D ... Letící čestmír :D :D :D :D

slepice
06-04-13, 13:00
F5 bych nedělal furienů už je akorát :D Létající čestmír !

Leco
06-04-13, 13:07
F5 je dobrý napad , určite by to pomohlo a este ked budu mat admins viac casu tak to je dobre . A ten rank je Píííííčovina jak sneh v jary , hrači si namýšlaju na viac ako sú . zrušte to .

The meatfly
06-04-13, 13:14
F5 je totalní blbost, už ted jsou 4 a je to moc, na server přijde dobrý hrač, všechny zabijí kolo, po kole a hrači se připojí jinam a na serveru zustane 10 hraču..

B@Ryk
06-04-13, 14:01
F5 je dobrý napad , určite by to pomohlo a este ked budu mat admins viac casu tak to je dobre . A ten rank je Píííííčovina jak sneh v jary , hrači si namýšlaju na viac ako sú . zrušte to .

Tak ti co se chovaji vulgarně proč jim prostě nedáte mute?..A když nechcete hrát na rank tak nehrajte ale prostě něktří ho tam chtějí nechat..tak si toho nevšímejte děljte jako by tam vůbec nebyl

The meatfly
06-04-13, 14:08
Tak ti co se chovaji vulgarně proč jim prostě nedáte mute?..A když nechcete hrát na rank tak nehrajte ale prostě něktří ho tam chtějí nechat..tak si toho nevšímejte děljte jako by tam vůbec nebyl
Pokud vím tak hrači chtěli uplně jiný rank, na nejlepší skore za mapu..Ale to asi neexistuje :D

Eust.
06-04-13, 20:55
pokud vím tak hrači chtěly uplně jiný rank, na nejlepší skore za mapu..ale to asi neexistuje :d

chtěli... :D

The meatfly
06-04-13, 21:17
chtěli... :D
ssss :D nejsem gramatikář :D

Eust.
06-04-13, 22:23
ssss :D nejsem gramatikář :D

Neřeš, já taky dělám hodně chyb, ale tohle mě málem vypálilo oči :D

B@geyman
06-04-13, 23:25
Já s odstraněním ranku problém nemám stejně kdo je dobrý tak k tomu nepotřebuje rank a akorát dochází ke kradení nicků jak třeba v mém případě.
Já jsem pro odstranění ale ponechání ranku na HLStats :thumsup4:

S pozdravem hráč B@g3yman

Eust.
07-04-13, 02:06
Já s odstraněním ranku problém nemám stejně kdo je dobrý tak k tomu nepotřebuje rank a akorát dochází ke kradení nicků jak třeba v mém případě.
Já jsem pro odstranění ale ponechání ranku na HLStats :thumsup4:

S pozdravem hráč B@g3yman

Taky dobrej nápad ;)

After =(^.^)=
07-04-13, 16:05
Som zasadne proti aby sa odstranil rank potom by hraci pisali preco nefunguje rank, o kradeni nicku sa da uspesne hlasit na fore a ked uz tak tak si to nevsimam. Aj ja som mal vela kopirakov a co teraz svet sa nezruti.

slepice
07-04-13, 22:09
Já sem Pro zrušení ranku na furienech 4 a 3 na tom 1 a 2 si to klidně nechte ať si tam nadávát protože mi si chceme Furieny hrát for fun.

B@Ryk
08-04-13, 15:33
Já sem Pro zrušení ranku na furienech 4 a 3 na tom 1 a 2 si to klidně nechte ať si tam nadávát protože mi si chceme Furieny hrát for fun.

No zas tolik lidí to nechce:)...Když už chcete ten rank tak moc zrušit tak jen na 4 potom sami uvidíte že na 4 bude hrát tak 10lidí.

Eust.
09-04-13, 20:40
No zas tolik lidí to nechce:)...Když už chcete ten rank tak moc zrušit tak jen na 4 potom sami uvidíte že na 4 bude hrát tak 10lidí.

Jžš stejnak na rank hrajou jen psychopati co si musí furt něco dokazovat..Tady na Kotelně je jich až moc...

marsoun
09-04-13, 20:41
Jžš stejnak na rank hrajou jen psychopati co si musí furt něco dokazovat..Tady na Kotelně je jich až moc...

Ale blbost, já třeba nehraju rank, ale na K:D ratio. :)

Eust.
09-04-13, 21:10
Ale blbost, já třeba nehraju rank, ale na K:D ratio. :)

O tobě nepadlo ani slůvko, tebe chápu ani tam moc nejseš takže je mi jasné že nehraješ na rank, ale hráči typu Rebus a B@geyman...ti to maj v hlavě trochu jinak a jim jde "jenom" o rank. Kdyby mohli u toho sedět 24 Hod. denně tak u toho jsou a drbaj si na rank..A o tom je celej thread, o tom šílenství a arogancí co mezi něma panuje. Kdyby sis projel chatlog jak se baví B@gey a Rebus trochu by ses zděsil..

E: Někdy mě třeští oči z toho, co si tam píšou :D Nebreč a nezáviď mi můj skill. Brečíš že nejsi v topce sr***? :*

Něco co padlo na mě od B@geymana už si to nepamatuju přesně ale něco v tom smyslu: Do Topky patři skilleři jako já, ty tam nemáš vůbec co dělat lowko jen záda dáváš a nic nuemíš.

After =(^.^)=
09-04-13, 21:44
Presne su to sialenci staci mi to napr. kolko ma Rebus nahratych hodin dni. Ja som okolo 1 dna on 20 dni a je pravda, ze ked su na serveri to je rivalita ja som s Bageymnom ak sa mi zda este nic take nemal ale mam dost ako sa spravaju. A to nei len tyto 2 ale aj iny maju furt s niecim nebol napr. Do .... lama zozadu, pozri na svoj rank lowka.

Eust.
09-04-13, 21:48
Presne su to sialenci staci mi to napr. kolko ma Rebus nahratych hodin dni. Ja som okolo 1 dna on 20 dni a je pravda, ze ked su na serveri to je rivalita ja som s Bageymnom ak sa mi zda este nic take nemal ale mam dost ako sa spravaju. A to nei len tyto 2 ale aj iny maju furt s niecim nebol napr. Do .... lama zozadu, pozri na svoj rank lowka.

Hrajou si na skillery, ale při tom když hraju proti B@geyovi tak mu ten skill někam zmizel...Ale nadává furt..