PDA

Zobrazit normální verzi : Zebraci



Billy
26-07-11, 19:43
Odporucam nastavit minigun a bazooku tak, aby nesla zahodit, a ked sa clovek ktory ma mg alebo bz nakazi alebo zomrie, zbrane pre VIP nespadnu na zem, ale automaticky sa odstrania bez moznosti zdvihnutia.

Teraz tam vkuse niekto kto nema vip zobre o minigun alebo bazooku...

3k a Jerry
26-07-11, 19:47
Sis kupil VIP, tak ti to vadí ?

Billy
26-07-11, 19:49
ano vadi, a ked som VIP nemal, tak som nezobral...

3k a Jerry
26-07-11, 19:51
Tak si jich nevšimej..A ked budou otravovat furt tak napiš /mute

Ryukyza
26-07-11, 20:16
J je mutuju furt proste kolem posledni minuty davam vsem.

Shinigami
26-07-11, 23:09
Billy delas si srandu ze? Nj mozna mas pravdu ale nevidim duvod preco by ich nemohli mat aj ty co nejsou VIP. Podla mna si lama ked ti to vadi, lebo zatial to sem nik nepisal. Aj ked neviem co im tak zavidis. A dam ti radu, Nenehaj sa nakazit a nebudu mat BZ a ani MG.

Smile
26-07-11, 23:18
Hele Billy, se svou ultra pozitivní nerobotickou energií, by si takový měl mít uplně automaticky v piči ne? Nebo se pomalu stáváš součástí systému?

Shinigami
26-07-11, 23:22
Mne to skorej prijde ze im zavidi, ze ty co niesu VIP maju ten MG castejsie ako on. Inac si to neviem vysvetlit.

BAWSON
26-07-11, 23:34
Taky mi obcas vadi, ze kdyz treba hraju, tak zacne nejakej trotl psat "pls pls pls bz a mg!"... uz se mi i raz stalo, ze kdyz jsem napsal, ze mu nedam ani jedno, tak napsal, zep okud mu to nedam, tak me furt bude otravovat :D

Shinigami
26-07-11, 23:38
BAWSON nato je mute. Ak nie preco mu ho nemozes kupit? Ked sa mna niekto opita tak mu ho kupim stoji len 19 b to mam asi za 4sekundy.

BAWSON
26-07-11, 23:42
Ty body jsem si udelal sam, tak nevidim duvod, proc bych za ne mel nekomu neco kupovat. Mam par pravidel, kterych se drzim a porusovat je neminim. Navic, koupis jednomu - budou chtit vsichni.

Shinigami
26-07-11, 23:47
Nj nato musis mat povahu. Prepac ja niesom taky sebec ze ked vidim uboheho hraca co asi v zivote nemal MG a asi ani mat nebude mu rict ne :) Proste mu ho kupim. Mne je jedno ake mas pravidla. Ale ked mas full b tak co strielas len tak ? Kupim niekomu MG a pak si ich nasporim. Ale jo je to tvoja vec hraj si jak chces mne je to jedno ja som ti to len navrhol.

Billy
26-07-11, 23:59
Ked ste taki prijebani a neviete pochopit ze VIP vyhody su pre VIP a nie pre socky, tak potom moze rovno pridat moznost darovat body niekomu inemu lol...

A este ze "nenechaj sa nakazit a nikto si tvoje zbrane nezoberie" /// ked sa zacne kolo hromadnej infekcie a zmeni ma to na zombie hned na zaciatku, tak ako sa nemam nechat nakazit?

Shinigami
27-07-11, 00:03
Mozem tvoj ingame nick ? A hraci bez VIP nemusia byt socky. Je tam kopu hracov lepsich ako ty to ti rucim.

Billy
27-07-11, 00:05
Ingame nick mam "Billy"... A pisal som niekde ze som najlepsi?

Shinigami
27-07-11, 00:09
To nie ale ked si ich oznacil za socky tak asi sa zjavne citis vdaka VIP lepsi nez oni. Ci si to myslel nejak inak tie socky?
Billy na zm te vubec neznam, sice tam hravam obcas len ale ani raz som ta tam nevidel. Asi nepises moc do chatu.

Billy
27-07-11, 00:12
Oznacil som ich za socky preto, lebo si nemozu dovolit zaplatit 1€ za VIP a otravuju hracov aby im kupovali veci... Mam pri tom pocit ako ked odo mna bezdak na ulici pyta cigaretu. CS som dlho nehral, tu som zacal hrat asi pred 3 dnami, VIP som si kupil vcera...

Shinigami
27-07-11, 00:15
Asi rok to nikomu nevadi, a tebe to zacne vadit za 1 den :D Pekne len tak dalej ale nejsou to socky ja taky hral asi pol roka bez VIP. Neslo mi kupit teda vsetkym zo Slovenska neslo kupit. Mozno maju nejake problemy to je ich vec. Ale rekni mi co ti na tom vadi ze si zodvihne zo zeme MG ten co neni VIP. Ta to snad zabije ci? Sak na teba to nema ziadny vpliv podla mna.

Billy
27-07-11, 00:19
ved mne nevadi ze dvihaju zo zeme, ale ze vkuse otravuju... proste by sa to malo vyriesit ze sa nedaju vyhodit a bude... a ja som tiez zo SR a VIP ide

chmod a+x /bin/laden
27-07-11, 00:24
Na debily používejte /mute nebo ignore, funguje to perfektně. Zkusil jsem to - a deBillyho příspěvky se mi už nezobrazují :-D

3k a Jerry
28-07-11, 10:06
Jn: To otravování je otřesné, ale jak již bylo zmíněno /mute funguje skvěle ..Ale taky to nesnáším lamka bez armoru pls pls pls "GULASEK", tak se na nej mužu v*srat..Nechápu proč bych jim měl dat MG když neví jak se kupuje armor..A místo prosím píšou pls pls a to už fakt leze na nervy..

72 Virgins
28-07-11, 10:53
Ode mě se žebrá nejvíc takže vim jaký to je :). No občas koupim občas ne, podle hráče. Když vidim že se za zombiky snaží tak proč ne, když vidim, že to je jen vyžírka tak má smůlu. Obecně je ale pro kotelnu lepší koupit.... a pak už nikdy nekoupit, aby si musel pořídit VIP :)

3k a Jerry
28-07-11, 11:03
Přesně , když jsou 2 min do konce kola a mam 70 a dotyčný hráč má armor, tak proč ne..
Ale když někdo řekne pls pls MG a BZ..tak to už je moc..
Tak snad mu dam mg a on si našetří na bz a né abych mu kupoval oboji..

Dexter.Morgan
29-07-11, 00:50
Jerry dluzis mi mg :P :D

koNan
19-08-11, 17:08
Billy...Když po mě někdo chce mg nebo bz a mám body tak mu to s radostí koupím...bože je to jenom hra a fakt když máš 70 bodů tak proč nekoupit...např.: někdo nemá VIP a chce mg....ty ho pošleš do prdele...on si někdy koupí VIP a ty ho třeba mít nebudeš a budeš chtít MG...a myslíš že ti ho dá když si ho poslal někam?..

Lynviy
19-08-11, 17:48
Ne ať to nemůžou non - VIP hráči sebrat a nebo to udělat, že když to sebere non - VIP, tak že mu stejně nebude fungovat.. Nevím proč by to mělo fungovat non - VIP, když to je VIP výhoda a má fungovat pro VIP.

Billy
20-08-11, 03:11
ne ať to nemůžou non - vip hráči sebrat a nebo to udělat, že když to sebere non - vip, tak že mu stejně nebude fungovat.. Nevím proč by to mělo fungovat non - vip, když to je vip výhoda a má fungovat pro vip.

yes !!!

koNan
20-08-11, 15:13
Nebo když to sebe NON tak bude mít třeba místo 2000 nábojů jenom 1000 nábojů....nebo míň...ale tak úplně jim to zakázat je celkem ubohé.

Lynviy
20-08-11, 20:25
Ať si koupěj VIP, je to jasná VIP výhoda.