PDA

Zobrazit normální verzi : Hns Admin/SilenT



Strikeman
29-07-11, 18:40
Zdravím, chcel by som sa stat adminom na vašom HNS servery
Mám 15 rokov
CSko drtím od mojich 9 rokov(6 rokov) na kotelne hrajem 1 a pol Roka + -
Skusenost z AMX mám velké(vlastnil som svoj gaming portál)
Na vašom servery trávim 6-10 hodin denne(niekedy aj viac)
Na forku travim denne 1+ viac hodín
Som ochotný prispievat do webu aj do serveru peniaze pomocou SMS služby
STEAM je na pošte len dnes prišiel a tak ho vytiahnem v pondelok alebo v utorok :)
Banlist mám čistý žiadny ban!
Som kludný,sebestačný a poctivý človek,nikoho neodsudzujem len hodnotím,Uloha admina je celkom tažká, tak chcem pomoct admin teamu.Hide and seek viem skvelo hrat som dobrý vo všetkých typoch jumpov.Niekedy vidím na servery Hráčov plný nadávok do rodín a pod. Ja týmto veciam chcem zabránit,Sám som sažil na vlastnu skusenost!

apach29
29-07-11, 19:03
Nezlob se, ale NE.

Strikeman
29-07-11, 19:07
Nezlobím sa,ale mohol by si mi prosimta povedat aj dovod prečo nie?

apach29
29-07-11, 19:12
Adminu uz je pekna radka, tvoje aktivita na foru cita 2 prizpevky. Podle mne se tu protrhl pytel s zadostmi o admina a podle mne je tech adminu uz hodne. Navic, kdyby jsi napsal, ze jsi adminoval
na nejakych znamejsich portalech a dal sem jejich url pro overeni, ale kazdej druhej tu pise, ze mel svoje servery a overit si to je prakticky nemozny.

Strikeman
29-07-11, 19:17
dizlike.eu,cslimite.com,x-gaming(ten je už rozpadnutý) ale na tých som adminoval peknu dobu...Naviac na hns je adminou potreba

Ryukyza
29-07-11, 19:21
Ty sis koupil steam jen na admina ze?

Strikeman
29-07-11, 19:38
lol,nevidim dovod zahodit 18 € len pre to aby som mohol byt admin na vašom servry,Adminom by som chcel byt pretot aby bl poriadok a skvela hra na servery,a kedže je podmienka mat aj steam tak som si ho objednal ešte predtým :)

Strikeman
29-07-11, 20:25
Prijimem každý verdikt,z tou aktivitou by si mi to mohol vysvetlit? Len aby bolo ešte jasno neberte ma za trápne spamerské decko ktor chce dostat práva za každu cenu...

Strikeman
29-07-11, 20:33
Ehm, VŠETCI ADMINI až na pár výnimiek sú na JB panebože.. mne nebol admin ochotný prísť keď som ho volala (cez steam nie cez "!") lebo hral JB ako.. nehnevajte sa ale admini sú potreba keď je všetko na JB..
A ty si adminka?

Strikeman
29-07-11, 20:35
Tak no spam

Strikeman
29-07-11, 20:40
Klidni slova a vychladni...pokial nieje admin tak sa nema vyjadrovat

Strikeman
29-07-11, 21:02
Ano nemáš sa vyjadrovat už len tieto prispevky spamuju,nikto ta ani o to nežiadal ;)

Ryukyza
29-07-11, 21:02
Klidni slova a vychladni...pokial nieje admin tak sa nema vyjadrovat

Kazdej ma pravo se vyjadrovat :)

Strikeman
29-07-11, 21:03
Tým víšite vačší spam do témy btw čo keby sa vyjadrily aj iný admini?

Smile
29-07-11, 21:04
No dobry, ty admin určitě nebudeš...
http://www.vtstutorials.ac.uk/detective/image/case-closed-stamp.gif
Další prosim...

Strikeman
29-07-11, 21:06
Okey ;)

BAWSON
29-07-11, 21:07
Chces vyjadreni dalsiho admina? Tak to moje budes snad uz dostacujici, NE

Ryukyza
29-07-11, 21:09
Fail zadost zkus to az budes mit hodne prispecku a hodne odehrano na steam.

Smile
29-07-11, 21:09
Ach, že by to zabralo? Nevylož si to špatně, já admin taky nejsem, jen sem objektivně zhodnotil tvoje šance na to, stát se adminem...Když by sis projel starší žádosti, viděl by si, že na názor hráčů se tu hodně dá a pokud sem příjdeš a takhle pošleš do háje každýho kdo není admin a vyjádří se tu, nemáš šanci...

Strikeman
29-07-11, 21:11
Proti nikomu nič nemám,len hovorím zbytočný spam..

Smile
29-07-11, 21:13
Tak já nevim, ale pokud si její příspěvek přečteš ještě jednou, snažila se ti pomoct, to je podle tebe zbytečný? Tak to pak jo...

Strikeman
29-07-11, 21:16
Tak to mi potom prepáč,o tomto systeme som sa dozvedel až teraz že sa može vyjadrovat každý...Poprosím o lock kedže práva nedostanem :/

ZEUS
29-07-11, 22:31
Zavinil sis to sám. Kdyby si se nenavážel do hráčů a hráček, tak bychom teoreticky uvažovali o práva, ale tímto sis to pokazil. Za mě ne.

Ryukyza
29-07-11, 22:45
Tady to mas dalsi admin za NE

MARTiii
29-07-11, 23:20
Sem pro, adminu neni dost jak tu bylo receno.
A ty chces prava jen na HnS ?

apach29
30-07-11, 02:05
Klidni slova a vychladni...pokial nieje admin tak sa nema vyjadrovat

Asi jsi nepochopil smysl teto sekce. Tady se muzou, a hlavne musi, vyjadrovat ne jen admini, ale take hraci, kteri te bud znaji, nebo ne. Paklize jsi tomu neporuzumel, nemas v admin teamu co delat. Navic je tvoje VELKE minus, ze jsi se mi navezl do Noxynky, navic, kdyz ti pomaha. Hodne velkej prestrel. Ale to by jsi vedel, kdyz by jsi byl na foru aktivnejsi. S MARTiiim nesouhlasim, je tu adminu vic nez dost. Ze na to nekteri serou a nechce se jim prejit na jinej server pac maji good score, je jina vec. Az se temto adminum vezmou prava, pak bych uvazoval o kladnych odpovedich na zadosti.

Strikeman
30-07-11, 09:36
Už som tomu pochopil,nijak som sa do Noxynky nenavážal...Na forku som dost aktívny,to nezáleži na tom kolko mam príspevkov,ale kolko ich čítam,do admin sekcie som sa pozrel poprve včera....A tak ked máte tak vela adminov tak prečo neurobite Topic z velkým nazvom "Už neberieme adminov" ? Na hns je admina vážne potreba a kedže ste mi to zamietly tak nemám nič proti tomu ;)

apach29
30-07-11, 10:04
Jak jsi se prosim te podival do admin sekce? Ta je pro normalni uzivatele nepristupna.

ZEUS
30-07-11, 10:16
Jak píše apach, pro Tebe jako normálního uživatele je admin sekce nepřístupná, nemohl si jej vidět ani v nich bejt a prohlížet thready.

vedouci venny
30-07-11, 10:17
Kouzelník

ZEUS
30-07-11, 10:18
Kouzelník

Dejvid Kaprfíld :D

ZombieBot
30-07-11, 14:28
Klidni slova a vychladni...pokial nieje admin tak sa nema vyjadrovat

Nejsem zde admin, ale vyjádřim se. Od toho jsou diskuze, že se mohou vyjádřit i ostatní. Jsem proti. Nelíbí se mi, jak píšeš "z" místo "s". Steam za 18€ ?! Tam je ale víc her, než jen CS 1.6tka ne? Pokud ne, tak dobře lžeš. Také žádost neni nic moc. Sry, ale jsem opravdu proti.

Strikeman
30-07-11, 15:10
Ano steam je anthology...kupujem len anthology totis.Nič proti tvojmu názoru nemám :) Kedže som neprijatý tak lock prosim :)