PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o vrácení práv - MC



Piner
17-04-13, 20:57
Čaute

No, tak jak bych asi začal. Zde mě tu asi většina z Vás zná, a kdo ne, tak se jmenuji Filip, je mi 15 a jsem z Mostu. Minecraft adminem jsem tu byl, ale práva mi byla odebrána z důvodu toho, že jsem se choval jak .... No, prostě ne jako admin a uvědomil jsem si to až moc pozdě. Každý z Vás si tu o mě obrázek už udělal, takže je to jen na Vás, či mi dáte pro nebo proti.

Adminem bych chtěl být proto, protože je tu fajn komunita, skvělí hráči a v podstatě tu není žádný problém. Samozřejmě, občas přijde nějakej moula, co všechno musí změnit a blabla, jenže ten stejně většinou pak nepřijde. Další věc, proč bych chtěl práva zpět je, že v survivalu už nemám co dělat. Všechny věci, které se mohou hodit a které mají pro mě nějaký smysl, jsem postavil. ( Například enderfarma, objevený slimechunk ) Rád pomáhám, nebo se aspoň snažím. Ten, kdo mě zná ze serveru tak asi ví, jak na tom jsem s ostatními hráči, já osobně si myslím, že celkem dobře + co se týče eventů - myslím si, že můžu hodně pomoct, ale to už záleží na Vás, jak se rozhodnete. Poslední ( asi ) dva dny lítám po serveru s creativem, stavěli jsme dust2, teď chystám další projekt, který doufám, že se vyvede.
Nick : Vincenzo

Tak díky za přečtení a prosím za pečlivé uvážení odpovědi. :)
S pozdravem, Piner.

Gandalf
17-04-13, 21:03
Za mě určitě pro. si v pohodě a hodně aktivní

Zoyer
17-04-13, 21:14
Cenzo :) sice na MC moc nechodim, ale skoro vzdy, kdyz tam prijdu tak te tam vidim. Hracum pomahas takze ja su PRO.

Facened
17-04-13, 21:21
Niekedy ma seres s tym tvojim spravanim ale to by si nebol ty. Na servery sa snazis pomahat hracom co na tebe cenim.Ale ked si to tak zoberiem tak v celku si naozaj pohodak len tie tvoje obcastne vybuchy prechadzaju hranicami ale uz som si zvykol ja som Pre vratenie prav

Sometypes
17-04-13, 21:38
Jsem pro.

Piner
17-04-13, 21:46
Díky všem :) Chování se dá omezit, s tím není problém :)

AlternativníPravda
18-04-13, 12:12
Pro. pohodovy hrac a pomaha mi s eventama.

Piner
18-04-13, 14:02
Díky, oběma :)

The Frisco
18-04-13, 14:29
Pro. Já s ním problém nikdy neměl..

Piner
18-04-13, 19:36
Pro. Já s ním problém nikdy neměl..

Díky :)

@Tupelko : Díky :D

Tupelko
18-04-13, 21:53
Sice tam už nehraju , ale jak jsem tam hrál tak byl v klidu a v klidu je takže jsem pro :D je to frajer :D

Baron
22-04-13, 20:04
Takže můj názor k pinerovy, teďkom když jsem tam začal hrát je tam každý den. Opravdu se snaží aby server vypadal pěkně! Myslím si že staví i povedené věže :D
Když hráč potřebuje pomoct tak pomůže např mě s reskou ! :) Takže za mě určitě PRO. :)

Piner
22-04-13, 20:41
Díky, od tebe bych to nečekal :)

Pokud už se sem nemá kdo vyjádřit, tak bych asi poprosil o vyjádření Kotla

D!!!!n3r [MaMLas] :x
23-04-13, 21:41
Moj názor asi nepomúže ale Za mňa áno. poznám ho a bol admin aj na Kamaratovom serveri takže PRO

dwf
25-04-13, 18:57
Aktívny na serveri je , pomáha začínajúcim hráčom , určite áno :)

Piner
25-04-13, 20:12
Díky všem :) :D

DarkAspecT
25-04-13, 20:37
Díky všem :) :D
Pegy was here. K tématu: Mc už delší dobu nehraju, takže nemá můj názor váhu, ale kdo jiný, než on by to měl dostat..

Piner
25-04-13, 20:39
Pegy was here. K tématu: Mc už delší dobu nehraju, takže nemá můj názor váhu, ale kdo jiný, než on by to měl dostat..

Jak vtipný troll =) =D .. -.- :D Dík, tučkobe.

Acid
26-04-13, 18:51
To je jasný Fildo. Pro.

Piner
26-04-13, 19:06
To je jasný Fildo. Pro.

Dík Míro.

Kotel
26-04-13, 21:22
Tož to nevim, jestli je dobrý nápad, vzhledem k tomu, že na mc jsou i admini z cs a to by mohlo vést ke sporům.

Piner
26-04-13, 21:33
Tož to nevim, jestli je dobrý nápad, vzhledem k tomu, že na mc jsou i admini z cs a to by mohlo vést ke sporům.

To záleží na tobě. Já vím jen o leryxovi.

AlternativníPravda
26-04-13, 21:45
Tož to nevim, jestli je dobrý nápad, vzhledem k tomu, že na mc jsou i admini z cs a to by mohlo vést ke sporům.

To bych vůbec neřešil. Jeho minulost taky ne. Teď je fajn, aktivní, je sním sranda, pomáhá mi jak z eventy tak i s ostatními hráči. Myslím, že nikdo by nebyl proti kdyby dostal zpět práva a já bych byl obzvlášť rád, jelikož denně řeším naprosté hovadiny a pak nemám čas udělat něco prospěchářského pro server. Doufám Kotle že dáš na nás a příjmeš ho.

Piner
07-05-13, 20:49
Teď když už má OP maršoun, tak je zbytečný to tu mít. Všem díky za podporu a asi to můžete LOCKnout.