PDA

Zobrazit normální verzi : Testovací server



JandyCZ
28-04-13, 11:28
Napadlo mě, že by se mohl udělat 1-2 severy, na který by se nahrávaly různě upravené pluginy.
Vysvětlím to ještě jinak: Je tu spoustu různých návrhů, které by za pokus stály. Tak měnapadlo, co udělat tak 1 až 2 servery, na kterých by se zkoušely návrhy,co tu padnou. Třeba týden by tam byl Zombie s návrhem na zlatý Deagle. Druhý týden by tam byl Novej deathrun mod.

brat brata
28-04-13, 11:38
Ti asi nevies kolko by stal taky ten 1-2 servery ze?????alebo vobec nevies ze za servery sa platy

EDIT: Takto ti to vysvetlim nebolo by tam VIP to znamena ziadne zarobky na srervery a to znamena ziadne zarobky ale casom by kotel len kvoli tomvu 1-2 serverom prerobpyl takze asi tak

I-Mouse
28-04-13, 12:04
Ti asi nevies kolko by stal taky ten 1-2 servery ze?????alebo vobec nevies ze za servery sa platy

EDIT: Takto ti to vysvetlim nebolo by tam VIP to znamena ziadne zarobky na srervery a to znamena ziadne zarobky ale casom by kotel len kvoli tomvu 1-2 serverom prerobpyl takze asi tak

Uz drz picu, tieto sracky co pises...prosim dajte mu ban.

Swagrid
28-04-13, 12:37
Ti asi nevies kolko by stal taky ten 1-2 servery ze?????alebo vobec nevies ze za servery sa platy

EDIT: Takto ti to vysvetlim nebolo by tam VIP to znamena ziadne zarobky na srervery a to znamena ziadne zarobky ale casom by kotel len kvoli tomvu 1-2 serverom prerobpyl takze asi tak

Co slovo, to chyba. Co slovo, to ostuda.

Volume
28-04-13, 12:38
Ti asi nevies kolko by stal taky ten 1-2 servery ze?????alebo vobec nevies ze za servery sa platy

EDIT: Takto ti to vysvetlim nebolo by tam VIP to znamena ziadne zarobky na srervery a to znamena ziadne zarobky ale casom by kotel len kvoli tomvu 1-2 serverom prerobpyl takze asi tak

Až sem přijde vymatlávač mozků, tak se jen rozhlídne a řekne že TADY už byl.. co slovo to ostuda

Baron
28-04-13, 12:41
zbytečné

Acid
28-04-13, 12:41
Až sem přijde vymatlávač mozků, tak se jen rozhlídne a řekne že TADY už byl.. co slovo to ostuda


Ty nejsi o moc lepší.

Volume
28-04-13, 12:42
Ty nejsi o moc lepší.

Aspon po T nepíšu I ..

Facened
28-04-13, 12:45
Aspon po T nepíšu I ..

Napríklad "Tí" ludia <-- Ani tu nepíšeš po T I ?

I-Mouse
28-04-13, 12:48
nerieste tu pravopis vas, myslim ze moj post uplne stacil a aj tak j mne aj vam ich zmazu. Vas pravopis je aspon na nejakej urovni, ale to sa o jeho neda povedat

Kotel
28-04-13, 12:51
Návrhy se musí zkoušet s hráčema a na test serverech by nikdo nehrál.

trew
28-04-13, 14:12
Návrhy se musí zkoušet s hráčema a na test serverech by nikdo nehrál.

rc auta plánuješ kdy spustit... léto? :) Ten mod mě dost zaujal, co jsem ho předtím zkoušel.

JandyCZ
28-04-13, 15:16
Takže teď lituju, že jsem vůbec něco psal! Nesnáším takový namachrovaný debílky, co si ymslí že jsou nejdůležitější! Lockněte to tady...bože

JandyCZ
28-04-13, 15:17
A ty seš retard, že jo. xD

Volume
28-04-13, 15:36
Návrhy se musí zkoušet s hráčema a na test serverech by nikdo nehrál.

Já bych byl ochotnej..

Swagrid
28-04-13, 15:42
Já bych byl ochotnej..

Též se hlásím.. :)

MarcelloR
28-04-13, 15:44
Takže teď lituju, že jsem vůbec něco psal! Nesnáším takový namachrovaný debílky, co si ymslí že jsou nejdůležitější! Lockněte to tady...bože

Je to tvoj návrh, tak prečo by si to mal ľutovať ??? napísal si čo si myslíš a bez návrhov a nápadov sa žiadna vec sama od seba nevylepší. A ešte k tomu deaglu, tak ono ak sa ti páči zlatý deagle, tak si ho kľudne môžeš stiahnuť a vložiť do cska :)

Volume
28-04-13, 16:07
Je to tvoj návrh, tak prečo by si to mal ľutovať ??? napísal si čo si myslíš a bez návrhov a nápadov sa žiadna vec sama od seba nevylepší. A ešte k tomu deaglu, tak ono ak sa ti páči zlatý deagle, tak si ho kľudne môžeš stiahnuť a vložiť do cska :)

http://cs.gamebanana.com/skins/124104 Tento mám já :D

Trey
28-04-13, 18:25
Ti asi nevies kolko by stal taky ten 1-2 servery ze?????alebo vobec nevies ze za servery sa platy

EDIT: Takto ti to vysvetlim nebolo by tam VIP to znamena ziadne zarobky na srervery a to znamena ziadne zarobky ale casom by kotel len kvoli tomvu 1-2 serverom prerobpyl takze asi tak

http://babylon.wbl.sk/mixer_meme.jpg

DarkAspecT
28-04-13, 19:29
Ti asi nevies kolko by stal taky ten 1-2 servery ze?????alebo vobec nevies ze za servery sa platy

EDIT: Takto ti to vysvetlim nebolo by tam VIP to znamena ziadne zarobky na srervery a to znamena ziadne zarobky ale casom by kotel len kvoli tomvu 1-2 serverom prerobpyl takze asi tak
2615 Už nepiš dál.

Baron
29-04-13, 10:46
http://favim.com/orig/201108/04/frode-funny-gif-haha-harry-potter-Favim.com-119888.jpg