PDA

Zobrazit normální verzi : cheater



Johny Pampeliska
04-08-11, 11:30
Kotlíku dneska před 11 hod dopoledne,klátil nás tam 3 mapy stejně, nějak se mi nezdá ,wh ......

Kashpi STEAM_0:1:5939998 212.96.186.183 CZ

http://www.ulozto.cz/9875608/kashpi-dem

UFOusek
04-08-11, 11:32
1) kashpi tu adminuje, neverim ze by to byl druhej jazzin
2) osloveni "Kotlíku" zni hrozne vlezdoprdelsky, nepouzivej ho prosim

ZEUS
04-08-11, 11:32
Jestli si myslím, kdo to pravděpodobně je, tak je to asi tvůj fail :D :D Nevěřím, že by něco měl, stahovat to ani nebudu.

kashpi
04-08-11, 12:02
Jů a já čekal kdy se to tu objeví :) Krásně sme se s Luccou pobavili, když pořád psal. Já si to klidně stáhnu a podívám se.
A Johny od tebe sem to fakt nečekal. Hráváš na FY často a nikdy si nic neříkal a to sem měl dneska jeden z horších dnů.

Edit: Zrovna sem ti chtěl psát koho sleduješ, že jsi celou mapu ve spectu a najednou vídím, že v kanálu pro adminy je moje jméno. Od té doby sem se jen smál.
A může se na to podívat kdokoli a říct že sem čistej. Aspon mám video na památku.

EDIT2: "Klátil" to slovo je krásný :D Měl si být na fy_pool_day včera nebo předevčírem, to sem je teprve "klátil"

Johny Pampeliska
04-08-11, 17:09
Kashpi : jak jsem napsal, nějak se mi to nezdálo, 3 mapy zasebou a s ostatníma jsme tě spectovali .....právě že po zkušenostech kdy tu i admini cheatovali, jsem to sem dal, je možný, že i já se mýlim, jen jsem chtěl aby to Kotel viděl...já sám osobně proti tobě nic nemám, pokud tam nic neni a nic nemáš a Kotel to potvrdí, veřejně se ti omluvím . I každej z adminů pochybí a dá ban ikdyž danej člověk necheatuje a Kotel pak Unbanuje, jsme jen lidi a i lidi se pletou.

kashpi
04-08-11, 18:32
Však já ti nic nevyčítám, každej má svůj názor. Když se ti něco nelíbí, tak je dobrý na to upozornit. Pořad lepší než abys na serveru potkal opravdu cheatra a nic s ním nedělal. Jak je někdy na serverech vidět, tak jim tam běhá cheater a z 20-ti lidí se ozve jen jeden. Často chodím na žádosti hráčů na servery kde se údajně nachází cheater a ve skutečnosti mu nic nenajdu a neřeším, že sem odešel uprostřed kola z jiného serveru. Sice mě to někdy štve, protože asi jen 20% všech zpráv od hráčů na serverech je opravdu na cheatry, ale od toho tu jsme.
Cheaty vím jak vypadají, viděl jsem je na vlastní oči v akci, ale nikdy sem je nepoužil a používat nebudu. Já hraji proto abych se bavil a nevím co bych měl z toho, že bych viděl hráče přes zdi nebo že na každou střelu na hráče ho trefím. To podle mě není zábava, takový lidi jsou ubožáci a nevím o co jim jde.

Ale nezapírám, že takovej de_dust2_clear (nebo jak se jmenuje) se mi líbí. Možná by to chtělo navrhnout Kotlovi ať na nějakej server hodí pár takových průhledných map, je to sranda :)