PDA

Zobrazit normální verzi : Wakeho další FRAGMOVIE :))))



Svaciik
01-05-13, 13:28
http://www.youtube.com/watch?v=PFCooVeqSPk


Snad se bude líbit :)))))))

Acid
01-05-13, 14:33
Sorry za mojí upřímnost, ale určitě jsou tady všichni žhaví na ty tvoje videjka...

Slunicko
01-05-13, 15:41
Take se omlouvam za svou uprimnost ale je to sracka, takovy killi jsem daval v 1 mesici meho hranni a udelat si z toho fragmoive? Vazne? Ne

Acid
01-05-13, 15:52
Take se omlouvam za svou uprimnost ale je to sracka, takovy killi jsem daval v 1 mesici meho hranni a udelat si z toho fragmoive? Vazne? Ne

Upřímnost nadevše ^^

Svaciik
01-05-13, 16:40
Takže upřímnost nadevše :D Mě je jedno :DDDD Já mam YT placené tudíž dostávám peníze za shlédnutí a klidně i Dislike :D Takže :)))

Bezdak
01-05-13, 17:17
Takže upřímnost nadevše :D Mě je jedno :DDDD Já mam YT placené tudíž dostávám peníze za shlédnutí a klidně i Dislike :D Takže :)))

Yt ti zaplatí za reklamy jen když na použitý materiál ve videu vlastníš práva na komerční využití. Jinak ti zpeněžení nepovolí. A pochybuju že ty máš práva na tu muziku :)))))))))).

Svaciik
01-05-13, 17:21
Ano z důvodu toho že tohle movie reklamu prozatím nemám , autorská práva mít víceméně nemusím stačí uvést interpret a koupit skladbu. Tečka.

Svaciik
01-05-13, 17:23
A taky mě tak trochu dostalo to že když jsem se sral source , jiné videa. Nepadlo tu jediné křivé slovo. Až ted když dva lidi napíšou že to je sračka. Ostatní reagujou tak jako většina :) :D Po mejch 10 videich se ozvete až ted? :))))))

MarcelloR
01-05-13, 17:43
A čo si čakal??? Robíš fragmovie z war3 serveru + fragy sú úplne low(musíš sám uznať)... keby si sa tak natáčal na mixoch, kde dáš aspoň 4- proti priemerným hráčom, tak by ti tu nepísali, že je to sračka. Tiež nechápem načo sa natáčate ako hráte public. Nepoviem keby ste dali nejaký zaujímavý luck alebo fail, ale za hento by som sa ja osobne hanbil a určite by som to nepublikoval...

Slunicko
01-05-13, 19:03
Já, kdybych byl moderator, tak ti odteď mažu všechny videa za tu větu s penězma a shlédnutím, bral bych to jako reklamu a nemám rád lidi, co napíšou snad se bude líbit a pak napíše, že je mu u prdele, že se to nelíbí, tohle nenávidim, já točil videa, protože mě to baví a ty si tam jdeš ve vidině peněz, neni to dobrej přístup a poznáš to, stejně za tvoje videa dostáváš velký hovno, máš 11 odběrů, dostaneš korunu za video, z toho ti strhnou daně atp a ještě musíš doplácet za ty ultra mega hustý fragy co tam jsou..

Acid
01-05-13, 19:49
A taky mě tak trochu dostalo to že když jsem se sral source , jiné videa. Nepadlo tu jediné křivé slovo. Až ted když dva lidi napíšou že to je sračka. Ostatní reagujou tak jako většina :) :D Po mejch 10 videich se ozvete až ted? :))))))



Už nás to začalo trošec srát.

Mytrim
02-05-13, 20:45
Takže upřímnost nadevše :D Mě je jedno :DDDD Já mam YT placené tudíž dostávám peníze za shlédnutí a klidně i Dislike :D Takže :)))

Tak tomuto nevěřím, dokonce to ani není možné. Youtube vlastní google, aby ti videa vydělávaly se musíš s googlem domluvit, ale ta zásadní věc, jsou dva různé druhy výdělku, buďto tam budeš mít reklamu, která se dá křížkem odkliknout, a to dostáváš prachy jen když na to někdo klikne, nebo za druhé ti dají před video reklamu, která jde asi po 7 sekundách přeskočit, to je to lepší. Moje hlavní část tohoto příspěvku je, že google ti "nenabídne spolupráci" pokud máš pouhých 12 odběratelů a pouhých 1 200 zhlédnutí, toť vše.


E: V tom případě mám zastaralé informace, i když on v tom nebude moc rozdíl, výdělek musí být skoro nulový.

Bezdak
02-05-13, 21:15
Tak tomuto nevěřím, dokonce to ani není možné. Youtube vlastní google, aby ti videa vydělávaly se musíš s googlem domluvit, ale ta zásadní věc, jsou dva různé druhy výdělku, buďto tam budeš mít reklamu, která se dá křížkem odkliknout, a to dostáváš prachy jen když na to někdo klikne, nebo za druhé ti dají před video reklamu, která jde asi po 7 sekundách přeskočit, to je to lepší. Moje hlavní část tohoto příspěvku je, že google ti "nenabídne spolupráci" pokud máš pouhých 12 odběratelů a pouhých 1 200 zhlédnutí, toť vše.

Já to mám a to mam jen 30 odběratelů. Zpenežení videí na yt může mít každej.

Svaciik
03-05-13, 17:24
Tímto se omlouvám. Natočil sem sračku a nechtěl sem s i to připustit :) měl jsem den blbec a proto sem tu mlel sračky ještě větší :))) Omlouvám se všem. budu za blbečka je mi to jedno. Ale radši budu blbečkem co ví co proved enž jen mlčet a doufat že se zapomene. :))) Choval sem se jak dement a ted se za to omlouvam :) Už sem videa cpát nebudu.

Ridik :D
03-05-13, 17:57
musis se prvni naucit hrat pak si delej videa :D vyber si fragy treba za pul roku ale jen ty nejlepsi D:

Slunicko
03-05-13, 20:19
Jj, udele si z 1 fragu fragmovie, budes awesome :D

Eso./digl
08-05-13, 15:43
Strasne slabe video kamo :) A tie fragy, no nic moc... natacaj aj pol roka ale hlavne nech to stoji za to a nie ze sa natocis 1-2 dni a hned to hadzes na YT ale aj snaha sa ceni :)

fykseN
08-05-13, 22:50
movie z publicu? vážně?

caHor
12-05-13, 08:30
dobre, serte uz na to..dal sem sracku, spravil chybu, a?
nechcem sa ho zastavat, take fragy su low, ale prosim vas, nechajte ho uz.. :D

J3ZUsSs*
12-05-13, 09:14
Jo vystrašili ste ho už ani na serveri som ho dlho nevidel :D

Dzeus
23-07-13, 17:57
:d:d:d:d

yadort
24-07-13, 20:07
za 3 měsíce dalšííí

beather
25-07-13, 20:55
hahaha, sick

Ogy:)
16-08-13, 14:27
Takže upřímnost nadevše :D Mě je jedno :DDDD Já mam YT placené tudíž dostávám peníze za shlédnutí a klidně i Dislike :D Takže :)))

Ty hlava dubová jak možeš dostávať peniaze bez toho že nemáš partnership , nemožeš dostať ani cent šak máš 16 odberou a malé zhlédnutia , minimálne 5 000 zhlédnutí denne keď chceš mať partnership a zorobiť peniaze takže sa najpr rozhodni čo napíšeš ..

Acid
16-08-13, 14:32
Proč je to tu pořád odemčené?