PDA

Zobrazit normální verzi : sekaná



Rostislav
14-05-13, 14:22
čavec lidi mám na vás otázku, taky se vám to tak drbe??? já jdu....najednou LAG jak cip pak se to rozběhne ujdu 20 kroků a znova :D a takhle porad dokola :D

Volume
14-05-13, 17:03
Hm .. sekaná :P
Ne, takovej problém rozhodně nemám.. problém asi bude u tebe s připojením k internetu. Pokud nemáš steam CS tak si csko reinstaluj a stáhni si tam originální modely zbraní a high FPS modely. Nebo do konzole napiš příkaz fps_max 99, popřípadě ve hře stiskni H a dej nastavení, tak už si s tím pohraj sám. :thumbup:

Edit// Dobře, pardon .. nevěděl jsem že mluví o MC :D Ale problém je stále ve tvém PC, bud to je že máš počítač slabý a nebo netem. zkus v nastaveni dát nejhorší detaily, a kratší viditelnost. Nebo zkus pár vteřin stát na jednom místě, je možný že se ti pomalu načítá terén mapy..

Piner
14-05-13, 17:07
Hm .. sekaná :P
Ne, takovej problém rozhodně nemám.. problém asi bude u tebe s připojením k internetu. Pokud nemáš steam CS tak si csko reinstaluj a stáhni si tam originální modely zbraní a high FPS modely. Nebo do konzole napiš příkaz fps_max 99, popřípadě ve hře stiskni H a dej nastavení, tak už si s tím pohraj sám. :thumbup:

:mml: :mml: Tak ty si borec :mml: On mluví o minecraftu :mml: :mml:

yadort
14-05-13, 17:18
Já myslel z názvu že budeš chtít recept na sekanky :(

Rostislav
15-05-13, 21:04
vy ste skvadra chlapy :mml::mml:

AlternativníPravda
16-05-13, 07:18
Taky mně to dělá. Problém je v grafické kartě a možná s rychlostí internetu

kono159
16-05-13, 17:57
mne to robi tusim ked sa generuje mapa, ked som isiel niekde do prdele tak 2 sekunody lag a potom to islo

AlternativníPravda
16-05-13, 20:16
Jenže měn to dělá když jsem doma :(

Dodatek: mám grafickou kartu nVidia Geforce GT 540M, myslíte, že na mc nestačí ?