PDA

Zobrazit normální verzi : ban uz 4 krat reklama lol



IccY
12-08-11, 22:00
čaute nechapem adima a to je buben

zaspamuje mi.. nejaku blbu reklamu napisem idem ju vymazat pridem a uz mam za reklamu ban nechcem skakat do toho ale uz mam 4 ban za reklamu... prosim ziadam o unban uz som tuto reklamu vymazal odinstaloval a nainstaloval som cs.. dufam ze mi date cim skvor unban lebo uz dalsi tyzden cakat nebudem to uz je namna vela..


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 6 dnu , 23 hodin , 41 minut a 54 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Zabanovany nick : Nuda
[AMXBANS] Duvod : ' Reklama '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : VALVE_0 : 0 : 1040555076
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 194.1.228.55
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] =======================================

100x krat som pisal ze idem odrstranit tuto chybu ale nechapavy admin ma banuje. hovorim o bubenovy...

knoxi
12-08-11, 22:05
jen klid, pokud ti to nejde odstranit tak si to přeinstaluj a máš po problémech

IccY
12-08-11, 22:22
ved som preinstaloval cs ale stale mam ban :(

znedlob
12-08-11, 22:37
Klid kamo :). Timhle spamem si nepomuzes. Pis jasne o co ti jde, jinak ti nikdo nepomuze :) .

InVitro
12-08-11, 23:45
On to už napsal co chce. Jsem pro unban, pokud sis ji vymazal, ale jestli přijdeš znovu na server a budeš floodovat reklamu, tak dostaneš permanent. Uvědom se hlavně.

72 Virgins
13-08-11, 02:00
Žádnej unban nebude. Tohle je podvod hráč se jmenuje tady na foru anonymereal a už jeden ban má na steam. Pak si nainstaloval nonsteam a dostal další ban (ten kterej je tu předmětem). Jenže jako anonymereal žádat o unban nemohl, protože by se přišlo na obcházení banu, tak si založil novou přezdívku IccY. Jinak je to furt ten samej kašpar co útočí na grEye. Tenhle člověk už má několik banů za reklamu a nejde o náhodu, že by mu někdo něco někde nabindoval. Je to záměr. Neuspěl se žádostí o admina, nevyšli mu stížnosti na admina greye, dává reklamy na jiný servery a snaží se nás tu oklamat novou přezdívkou.

Unban nebude naopak bude další ban za obcházení banu.

3k a Jerry
13-08-11, 10:07
Virgins zapoměl si na Hanusqqu ..