PDA

Zobrazit normální verzi : Kam se ukládají mapy?



Kyblík Hnoje
20-06-13, 15:33
Zdar,
věděl by někdo, kam všude se můžou ukládat mapy?

Pravidelně hraju na Zombie serverech Kotelny a stavím novu zombie mapu. Problém je, kam ji uložit, aby ji hra vzala (abych ji mohl otestovat).
Očekával bych, že budou ve složce cstrike/maps, případně valve/maps, ale tam nejsou.

Hru mám staženou přímo z Kotelny (http://csko.cz/old/?soubor=cs16full_v42g_cskocz.exe&kategorie=cs). Je to non-steam verze (předpokládám). Mám OS Win 7 HP x64.

Provedl jsem reindexaci totálně celého HDD v PC a provedl vyhledávání třeba na dotaz "zm_toxic_house2.bsp", což je název mapy, kterou často hraju a musí být proto stažená. Sken nic nenašel. Ručně jsem prolezl i složky typu Appdata, ProgramData, Program Files, Program Files (x86). Ručně jsem prošel i Registr. Nic.

Prosím, poradí někdo??? Moc by mi pomohlo, kdyby se každý, kdo si to přečetl až sem, podíval do svého PC, kde má mapy uložené a napsal to sem.

Dík

Bezdak
20-06-13, 19:35
Čus a když tu mapu dáš normálně do té složky cstrike/maps, tak když jí pak chceš spustit, tak ti jí csko nenajde?

Kyblík Hnoje
20-06-13, 19:51
Jj to najde, ale ja bych si chtel vytahnout nektery ty zombie mapy, abych se mohl podivat napr. na vysku krytů atd. a taky by mě to zajímalo, že jo. :-D

Kyblík Hnoje
27-07-13, 18:45
Tak jsem na to přišel. Veškeré mapy, zvuky, skiny atp. se nachází ve složce "C:\Users\Kyblík hnoje\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\Counter Strike\". Platí pro nonsteam verzi od Kotla z Kotelny. Je to ale na palici...