PDA

Zobrazit normální verzi : Pravidlo proti fragovaniu



Burton
24-06-13, 01:18
Tak som za to, aby sa pridalo pravidlo, že príkazy simona pre T platia až po opustení cely. Mnohokrát sa stáva, že CT nezmyselne fragujú v celách keď niekto stojí alebo skáče. Často krát sa stane že je hráč afk, príde pár sekúnd po začatí kola, a už je mŕtvy pretože si nečupol... Samozrejme sú mapy na ktorých sa dá z cely utiecť, ale ako hovorím, príkaz by platil po opustení cely takže by sa to dalo ustážiť úplne rovnako ako doteraz.

Dík, som zvedavý na vaše názory :)

ImGustak
24-06-13, 07:54
Celkem dobrý nápad mno. Hodně často se mi přesně tohle stává takže bych byl asi Pro.

Volume
24-06-13, 08:06
Pro ..

F:O:X
24-06-13, 10:00
Určitě PRO aspon nebudou takové fragy

Despe
24-06-13, 10:19
Já jsem pro, nesnesu když mi nějakej Ct z teamu leze před cely a hned by si na něm smlsnul.

Toy
24-06-13, 10:20
Skvělej nápad bez debat, PRO

_AnGeL_
24-06-13, 10:47
Deti to nebudú rešpektovať. Inak som PRO.

Passion.
24-06-13, 12:18
Určitě PRO!

b4official
24-06-13, 12:57
pro.

Airsoft
24-06-13, 13:57
pro

Tupelko
24-06-13, 14:00
Já bych byl pro + nepřejíždění u toho modu.

Swagrid
24-06-13, 14:14
Pro ;)

Grakon2702
24-06-13, 14:22
Já zase pro nejsem. Když jsou vězni ,,rozjetí ve vzpourách", někdy i ten simon potřebuje trochu upevnit morálku a být přísnější. Na místě jsou právě fragy, když jsou ještě vězni v celách, aby si ti ostatní uvědomili, že by se měli zklidnit. Takhle to teda alespoň dělám já. Každé kolo, když jsem simon, tak dávám výhody v podobě vybrání atrakcí. Když však vidím, že vězni o to nemají zájem a chtějí dělat vzpoury, tak také přepnu do přísnějšího režimu. Nemám za potřebí jim dávat atrakce, když je oni nechtějí.

Toy
24-06-13, 14:37
Nevim, ale příjde mi jako absolutní blbost fragovat za pohyb v celách, vyjímky jsou však cely s šachtou, pokud hrači dělají vzpoury tak máš nespočetně možností jak tomu zabránit, ale tím, že bude někdo fragovat za pohyb v cele ničím nedocílí, snad jen toho, že pak hrači mají ještě větší chuť dělat vzpoury.

ZeMi7
24-06-13, 18:33
Jiri, dobry napad...ale je predstav si v pravidlech jak by to bylo? Prikazy simona neplati v celach se sachtou? Nebo jak jinak? Protoze kdyby neplatili vv celach, tak by pak bylo milion spekulaci o tom, zdali byl fk nebo ne, kdyz napr. Na mounains jde z cely, a je v sachte... Jinak nesnasim fragovani v celach, ale myslim si, ze to k JB proste patri... A pokud nedokazete uposlechnout prikaz, a musite furt skakat po cele jak kokosove, tak nevim, proc by vam ten kill nemohl dat...

navic jedna dalsi vec, na kterou asi nikdo nepomyslel.... Kdyz reknes, ze pusti klavesnici... Tim si take pohlidas to, ze si nikdo neskace napr. Na mountains pro vrtacku na policku, nebo vezenske kz v cele a jine zpusoby, jak ziskayt zbran, takze to je i prikaz, ktwerym si simon hlida vezne, aby mu neutekli, popripade nevzali guny

Tupelko
24-06-13, 18:36
Jiri, dobry napad...ale je predstav si v pravidlech jak by to bylo? Prikazy simona neplati v celach se sachtou? Nebo jak jinak? Protoze kdyby neplatili vv celach, tak by pak bylo milion spekulaci o tom, zdali byl fk nebo ne, kdyz napr. Na mounains jde z cely, a je v sachte... Jinak nesnasim fragovani v celach, ale myslim si, ze to k JB proste patri... A pokud nedokazete uposlechnout prikaz, a musite furt skakat po cele jak kokosove, tak nevim, proc by vam ten kill nemohl dat...

navic jedna dalsi vec, na kterou asi nikdo nepomyslel.... Kdyz reknes, ze pusti klavesnici... Tim si take pohlidas to, ze si nikdo neskace napr. Na mountains pro vrtacku na policku, nebo vezenske kz v cele a jine zpusoby, jak ziskayt zbran, takze to je i prikaz, ktwerym si simon hlida vezne, aby mu neutekli, popripade nevzali guny
Tak by prostě simon řekl, že po otevření cel pujdou do boxu kde pustí klavesnici nebo rovou zaním..Uhlídat se to určitě dá když máš na to aspon trochu dobrej team.Když bude mít gunu tak si prostě bude dávat pozor :D můj názor.

Grakon2702
24-06-13, 18:54
Ono ještě mít dobrej tým :D. Stalo se mi jen párkrát v životě, že CT neotevřela cely bez mého svolení (snow, mountains). Pak všichni utíkají a dělají vzpoury. Každý začátek kola doprovází okamžité ,,pusťte klávesnici". S tímto novým pravidlem toto mohou vězní ignorovat a až se otevřou cely, tak si mohou T běhat kam chcou, dokud jim nedám další příkaz. Nebo ještě jeden problém. Když je nějaký vězeň AFK a zůstane v cele a já si toho všimnu asi v půlce kola, kde se hraje nějaká atrakce. V tom momentě toho vězně nemohu zabít, protože on nemusí poslouchat mé rozkazy, když je v cele...

Toy
24-06-13, 20:21
Nápad je to fakt skvělej, smekám, ale myslím si, že se to s uspěchem nepotká,to by zase bylo spamu na serverech ohledně toho, že to byl či nebyl FK . . bohužel jsou na serverech lidé, co by si pro VD nechali uříznout i nohu :)

Grakon2702
24-06-13, 20:25
Mělo by se to nechat, přece ono zákazy jsou zákazy a kdo je poruší tak papa... Já bych tu spíš raději uvítal, aby měli vězní úplný blok mačkání tlačítek, ne jen při módu. Do simon menu by se pak hodil příkaz ,,povolit mačkání tlačítek u T". Důvod je snad jasný...

Toreto
24-06-13, 21:07
Kedysi sa take pravidlo ani navrhovať nemuselo..proste sme to hrali pre zábavu a bolo nám fajn.A potom nastala tá revolucia Jb.

Eidam
24-06-13, 22:15
Nápad je to skvělej, jen se bojím že v tom potom bude akorát větší bordel, protože poslední půlrok jsou většinu času u CT děcka kterým není ani 12 a pochybuju, že si ty pravidla vůbec čtou. Možná by pak pomohlo, kdyby k CT mohli jen Steam hráči, ale tohle se určitě nezavede :D ale na druhou stranu by to s tím steamem bylo dobrý, protože děcka by to přestalo bavit za T a šli by na GS, tak by se to tady aspoň trocha pročistilo :D a u CT by byli normální lidi co to umí a pak by se to pravidlo mohlo bez problému zavést :D v tom případě že by u CT mohli být jen Steam hráči jsem PRO

E: vlastně jsem pro i kdyby to zůstalo takhle, ale to by u CT museli být jen hráči 15+ jinak by v tom byl pořádnej bordel

Eidam
24-06-13, 22:21
Nebo by se mohl zavést čtvrtej server, o tom se tady už jednou diskutovalo, kterej by byl jen pro Steam hráče a to pravidlo by platilo jen tam a nebyl by s tím žádnej problém.

Grakon2702
24-06-13, 22:39
Steam server tu byl v diskuzi z důvodu toho, že se po posledním updatu steam a non-steam hráči neslyší mezi sebou, ovšem to se zavrhlo. To co navrhuje Eidam by tedy bohužel nešlo. Jediná možnost, jak to udělat tak, aby se steam hráči slyšeli i s non-steam hráči je ten, že si downgradují steam. Tentokrát se musím poprvé postavit na stranu GS, protože tam mají pravidlo, že k CT mohou pouze hráči 15+. To samé bych milerád uviděl i tady.

Joseph
24-06-13, 22:50
Steam server tu byl v diskuzi z důvodu toho, že se po posledním updatu steam a non-steam hráči neslyší mezi sebou, ovšem to se zavrhlo. To co navrhuje Eidam by tedy bohužel nešlo. Jediná možnost, jak to udělat tak, aby se steam hráči slyšeli i s non-steam hráči je ten, že si downgradují steam. Tentokrát se musím poprvé postavit na stranu GS, protože tam mají pravidlo, že k CT mohou pouze hráči 15+. To samé bych milerád uviděl i tady.

Nič proti tvojmu nápadu ale ako zistíš či majú CT 15. ? budeš od nich pýtať OP :D ??? alebo ako si to predstavuješ ?
Ja by som bol radšej za ten only STeam server :)

Burton
25-06-13, 02:45
Ako ste písali k tomu že by T mohli utiecť cez šachtu, to je pekná blbosť, utekajú každé kolo tak či tak, na mountains a snow je to velmi lahko rozpoznatelne či niekto uteka alebo nie, a napr na crime to aj tak neovplyvníš. ( a všachte by si ho už zabiť mohol -pretože by sa to vťahovalo iba na celu) S tou zbraňou je to takisto bezpredmetné, každé T ktoré sa spawne v cele s gunou si ju aj tak zobere, to už je na simonovi aby si ich označil a prinútil ich vyhodiť ju. No a k tomu endoplazimku, stačilo by aby simon "zakázal skákať KZ" - ako hovrím to praidlo by sa vzťahovalo iba na "stav" v akom sa T nachádza - či má pustenú klávesnicu, či čupí poprípade či ma pomocku.

Sometypes
25-06-13, 07:40
S tím 15+ to není zase tak zlé.. prostě mu řekneš , ať promluví. Podle hlasu poznáš, jestli mu aspoň těch 13 bylo.
Jinak s tím pravidlem nevím nevím. Tohle je dost zásadní pravidlo a dokopat všechny k tomu, aby si znova přečetli pravidla, protože jsem změny, nebude lehké.

Grakon2702
25-06-13, 14:52
Neznalost pravidel neomlouvá. Tak to bylo vždycky a všude. Stačí jen upozornit lidi, že se něco změnilo a pak už to je jen na nich. Co se týče simonování lidí 15+, jednoduše se to pozná podle hlasu (jak už psal sometimes). Sice to asi moc nepoznáme když je to nějakých 14 či 13, ovšem když se do mikrofonu ozve pištivý hlas, tak je to jasné.

Sometypes
25-06-13, 18:22
Neznalost pravidel neomlouvá. Tak to bylo vždycky a všude. Stačí jen upozornit lidi, že se něco změnilo a pak už to je jen na nich.
To je sice pravda.. ale jak to chceš říct všem najednou.. hodíš to na fórum.. tu má účet tak 60% JB lidí..

Zoid
25-06-13, 18:36
Prostě se to napíše zelenou barvou na začátku každého kola do chatu, stačí aby to tak bylo týden a 95% lidí si toho všimne, udělat to je pro kotla práce na 5 minut

Burton
25-06-13, 19:41
Najlepšie by bolo keby to neostalo tu v tomto threde ale sa s tým JAilom reálne aj niečo spravilo, všetci vidíme do akých sračiek to ide :)

Grakon2702
25-06-13, 19:47
No jo, překopat celý jali a co z toho vznikne? Mnohem větší sr*čka. Však co byste chtěli na tom jailu ještě změnit, aby to bylo úplně jiné? Pravidla? Systém? Stejně se toho moc nezmění.

Toreto
25-06-13, 19:49
Čo stým chceš spraviť ?
Jailbreak už iný nebude..pozri aká komunita tam hrá a zistíš prečo.Popularita tohto serveru si vyžiadala svoju daň.Škoda.

Aizen
25-06-13, 19:57
Nápad dobrý, škoda že vidím ako hneď na začiatku kola začnú všetky Tcka boxovať - simon dá príkazy a keď ich vypustí z cieľ každý sa bude sťažovať že nepočul ani jeden príkaz.

Grakon2702
25-06-13, 20:55
Toreto to vystihl naprosto přesně. Pravidla jailbreaku nemají co dočinění s tím, jak to tam teď je. To činí hlavně lidi, co tam hrajou. Vězni ztratili z dozorců respekt a snaží se vyvolat vzporu na každém kroku. CT pak na to odpovídají většíma fragama (tak to dělám alespoň já). Vězni na ty fragy zase odpovídají další snahou o vzpoury. Tím nechci vyprovokovat stranu vězňů, ti mají na chod jailbreaku 50% vliv. Těch druhých padesát je u CT. Musí být prostě dvě strany sehrané. A to, že u CT bude simonovat 12 leté děcko, co koktá a má malé volume v mikráku, není zrovna moc velká idea. Ono se o chodu kola vlastně rozhodne hned na začátku, když se všichni dozví, kdo je simon.

Eidam
26-06-13, 00:47
Taky si myslím že nejde zas tolik o pravidla jako o lidi. Kdyby tam chodili jen lidi, co to umí, tak by to byla zábava i se špatnýma pravidlama, ale když k CT lezou lidi co to neumí, jen proto aby měli lepší pocit z toho že jsou u CT a tam si dělají co chtějí, tak to už nezachrání žádný pravidlo, protože někteří si to hrajou podle svých vlastních pravidel :D
Podle mě kdyby k CT mohli jen Steam hráči tak by se to alespoň z části vyřešilo.

Megatron852
26-06-13, 02:53
Kdyby mohli k CT jen steam hráči, tak by většinou bylo 25 T a 1 až 2 CT .. (Steam mám)
To spíše ten Jailbreak only steam

Aizen
26-06-13, 09:43
Ak bude steamový jb server admini sa na normálnom neukážu a bude tam bordel ....

Shit Pro ^_^
26-06-13, 11:19
A co keby sa o miesto u CT ziadalo tu na foru a spravil by sa nejaky white list a tak by sa zamedzilo aby boli u CT neskuseny hraci.A fungovalo by to tak ze by sa server napojil na tento white list a k CT by mohli iba hraci na white liste a bolo by dobre keby sa najdu aspon 2 admini z Jb ktory by tieto ziadosty riesili cez PM na fore a ak by sa na serveri niekto chcel pridat k CT a nebol by na white liste napisalo by mu to nieco ako “Ak chces k CT napis na fore hracovi --- alebo ---“ a vlastne tito 2 by mali za ulohu zistit ako dlho hra jb ziadatel a ako pozna pravidla.

Toreto
26-06-13, 12:31
Dookola omieľane tema...nechajte to tak ako to je.Zmeniť by sa museli ľudia,nie pravidla.

kono159
26-06-13, 12:39
nepridaval by som nic, ludia su natolko blby ze budu provokovat a ked ich zabiju tak oni musia mat pravdu, neznalost pravidiel neospravedlnuje, staci ich ignorovat, ctcka by to chcelo len napominat alebo presuvat

Burton
26-06-13, 17:05
Nespraviť nič, a pozorovať ako úroveň upadá - fakt super prístup. Máte pravdu, určite to je v ľudoch a nie v pravidlách. Ale to, aký ľudia chodia na server neovplyvní nikto z nás, tak môžeme aspoň zaviesť opatrenia aby sa to vrátilo trošku k normálu.

Volume
26-06-13, 17:11
Ako ste písali k tomu že by T mohli utiecť cez šachtu, to je pekná blbosť, utekajú každé kolo tak či tak, na mountains a snow je to velmi lahko rozpoznatelne či niekto uteka alebo nie, a napr na crime to aj tak neovplyvníš. ( a všachte by si ho už zabiť mohol -pretože by sa to vťahovalo iba na celu) S tou zbraňou je to takisto bezpredmetné, každé T ktoré sa spawne v cele s gunou si ju aj tak zobere, to už je na simonovi aby si ich označil a prinútil ich vyhodiť ju. No a k tomu endoplazimku, stačilo by aby simon "zakázal skákať KZ" - ako hovrím to praidlo by sa vzťahovalo iba na "stav" v akom sa T nachádza - či má pustenú klávesnicu, či čupí poprípade či ma pomocku.

K těm šachtám, na GS to mají tak že jakákoliv šachta je ct zona. Zamezilo by se tím částečně i tomu fragování za pohyb v cele. Jsi v jakékoliv šachtě ? Tvůj problém, nemáš utíkat ..

ImGustak
26-06-13, 17:19
Hlavně sem netahej nic z GS..

Volume
26-06-13, 17:29
Hlavně sem netahej nic z GS..

Já sem nechci tahat nic z GS, ani tam nějak extra hrát nechci, ale je pravda že kotelně jb má co dohánět oproti jiným jailům.