PDA

Zobrazit normální verzi : Steam Server



Joseph
24-06-13, 22:00
Zdarec, soráč že tu to zas vytahujem ale tá téma už je zaprášená....
Dnes mi to zas pripomenula téma v ktorej išlo o to fragovanie v celách.
Mýslím si že by to bol určite jedný jail server kde by som neprišiel o nervy,
a určo niesom jedný ktorý sa tam pojí jedine po 23hodine kedy už vačšina
kidov spí. Kto hráva JB vie očom točím.
Dakujem za vaše pre a proti.
Hlavne nech tu teraz nepíše 100ns hráčov nejaké keci o tom že radšej
treba spraviť JB4. to by sme sa daleko neposunuli....
Hlavne poprosím o názory kompetentných ľudí.

S pozdravom Joseph.

Amazing-Zajic
24-06-13, 22:03
Já bych spíš byl pro steam public, vím že se to už tady řešilo, ale teď je steamáků víc.
Pak by se nestávalo, že tam budou běhat na spawnu se zbraní v ruce a brzdit, či blokovat a pod..

Sometypes
24-06-13, 23:09
Josephe.. nevím jestli to má cenu, kdyby se udělal JB4 a jen pro steam hráče, moc lidí by tam nebylo. Většinu hráčů na JB tvoří děti, takže jestli by na JB 4 mohli hrát jen steam hráči, tak by tam byli jen admini a spešlové, protože jen ti snad mají steam.

Joseph
24-06-13, 23:24
tak na 80percent máš asi pravdu ale možno by sa vrátil. aj starý hráči ktorý odišl. práve preto že tam nemohl. zniesť tie deti....
a verím že by tu prišlo aj zopár hráčov s konkuren. portálov :)

Sometypes
25-06-13, 06:44
tak na 80percent máš asi pravdu ale možno by sa vrátil. aj starý hráči ktorý odišl. práve preto že tam nemohl. zniesť tie deti....
a verím že by tu prišlo aj zopár hráčov s konkuren. portálov :)

I tak by si tam měl na stálo max 10 lidí. Sice se zbavíš 80% dětí, ale ne všech. Některé děti maji taky steam, nebo někteří 12-ti letí až 20-ti letí se taky chovají tak na 9 let..

Burton
25-06-13, 09:02
Naozaj sa to tu riešilo, ale je len dobre že to vyťahuješ, každí steamak by to určite privítal, dôvodov je nezpočetne. Tých steamarov zas nie je až tak málo že by sa aspoň z polovice ten server nezaplnil, ako sa písalo hore určite by to pritiahlo starých hráčov, a aj tých z iných serverov.

A nemyslím si že by sa admini a spšlovia zdržovali výhradne na tomto serveri, napr. ja si obehám vždy všetky servery, pozrem kde kto je, chvílu pobudnem ak treba tak sa niečo vyrieši. nemyslím si že by 10 spešlov trčalo na jednom serveru a hralo sa spolu :)

Swagrid
25-06-13, 09:33
Lépe bych to asi nenapsal burtone..
Já bych zkusil test server s statistikama, kde by bylo vyobrazeno celkový počet připojení hráčů..

Eso./digl
25-06-13, 09:55
Veľmi dobrý nápad. Tiež som prestal hrávať JB kvôli kidom čo to nevedeli za CT, dávali FK a človek potom nemá na to nervy sa im doprosovať o VD a pod. Určite by som to privítal a možno by som sa vo večerných hodinách vrátil naspäť k Jailu.

Swagrid
27-06-13, 18:43
Rád bych připoměl tuto debatu, ještě někdo by k tomu chtěl něco říct?
Dneska jsem byl na JB kde se přišel podívat starý dobrý Jerry, bohužel tam pobyl pár minut.
Chytl lag, někdo ho zabil a borec mu začne nadávat že je vypatlany a takové kraviny.

Grakon2702
27-06-13, 18:59
Kdysi jsem to navrhoval také, ale nakonec z toho sešlo. Určitě jsem ale pro. Alespoň na zkoušku.

Neznamy123
27-06-13, 19:11
Ja som tiež PRO aby bol Jb4 iba pre steam hráčov.
Asoň by tam nebolo toľko fragov a viac tích normalnejších hráčov.

Joseph
27-06-13, 19:33
jopik, ale uz by tu mohol zavitat aj niekto kompetentny :D
E: a ja by som si nemusel davat oldpack a dosrat s tym cele csko. a urco niesom sam ktory si ho nechce dosrat a radsej sa na JB vyprdol.

Eidam
27-06-13, 19:35
Určitě jsem PRO.
Mohl by to být spíš takovej volnější server, že by se tam zbytečně nefragovalo za každej pohyb a nedávaly se reakce, kdyby to zrovna nebylo potřeba a místo toho by se třeba celý kolo dávaly atrakce :D
Kdyby to Burtonovo pravidlo platilo jen na tom Steam serveru, tak si myslím, že by s tím nebyl žádnej problém.

A je rozhodně lepší když tam bude hrát třeba jen 15 lidí, kteří to umí, než aby byl plnej server děcek, který neumí napsat /simon.

Aizen
27-06-13, 20:15
Toto by nefungoval lebo všetci admini a spešlovia by boli na steam serveru a na ostatných by bol bordel....

Swagrid
27-06-13, 20:22
Toto by nefungoval lebo všetci admini a spešlovia by boli na steam serveru a na ostatných by bol bordel....

Já osobně chodím na všechny 3 JB bez ohledu na to, jestli je tam zábava nebo ne..

Neznamy123
27-06-13, 21:02
Podla mňa by to aj fungovalo, lebo určite všetkých adminov a speslov by nebavilo chodiť furt na ten istý JB. :happy:

Eso./digl
27-06-13, 22:45
Toto by nefungoval lebo všetci admini a spešlovia by boli na steam serveru a na ostatných by bol bordel....


Urcite by tam netrcali admini a spesli 24 hodin non-stop.. raz maju jasnu ulohu strazit vsetly JB servery a verim ze by ich aj strazili.

heilig
27-06-13, 23:44
V prípade že by sa zapojil steam JB tak sa tam určite vrátim :) takže bezvíznamné PRO

Charon35
28-06-13, 22:24
Toto by nefungoval lebo všetci admini a spešlovia by boli na steam serveru a na ostatných by bol bordel....

Lenže zabúdate na jeden veľký fuckT, že admini, ktorí tam chodia teraz, majú oldpack na steame. Takže by na Only steam JB nepočuli nič zase oni. Takže tie veci, že všetci admini a spešli by boli iba tak sú odveci chlapci.

Ja som určite za. Nechce sa mi srať zas do cska, ale občas večer, keď nič netrafím a som utahaný jak pes, by som si tam odbehol navečerať sa ako kedysi. Určite to stojí za zváženie.

Despe
28-06-13, 22:57
Nevím, byl bych jako rád za Steam Jb server, ale zas, už by to nebylo ono, je fakt že by tam byli asi všichni admini a spešlíci. No nevím, když se to zavede, tak budu spokojen, ale až tak ten steam server nechci.

Charon35
28-06-13, 23:32
Nevím, byl bych jako rád za Steam Jb server, ale zas, už by to nebylo ono, je fakt že by tam byli asi všichni admini a spešlíci. No nevím, když se to zavede, tak budu spokojen, ale až tak ten steam server nechci.

Prečítaj si ten post nad tebou odomňa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bolo by to také isté ako NS JB.

kono159
29-06-13, 09:34
za skusku by to stalo

Neznamy123
29-06-13, 11:43
JJ...aspoň keby sa to na skúšku urobilo.

heilig
29-06-13, 12:33
potom dajte vedieť ako to dopadlo ... určite by som tam išiel :)

Joseph
30-06-13, 21:59
Tak čo páni aké je rezolušin ?

Charon35
30-06-13, 22:19
Tak čo páni aké je rezolušin ?

Počkaaaaaaaaaaaaaaaj. Možno to víde.

Joseph
01-07-13, 12:47
jebať.

Toreto
01-07-13, 12:52
čakal som,že bude len pre steam..škoda teda,veľka

Toreto
01-07-13, 13:04
Neni,bude :D

Joseph
01-07-13, 13:12
chvala bohu už je. thx všetkým čo orodovali a hlavne panovi kotlovi :)

Eso./digl
01-07-13, 13:39
Tiez sa chcem podakovat za JB only steam :) dakujem, mozem si tam ist zahrat.

Charon35
01-07-13, 19:57
No takže takto. Ak to má byť only steam s oldpackom, tak to úplne stratilo význam. Som myslel, že ide o to, aby sa počuli steameri BEZ oldpacku. Takto je to len obycajny JB akurát bez NS. Takže sa mi úplne stratila poitna toho celého.

Čo tak pridať tam podmienku do pravidiel, že steam musí byť bez úprav, alebo tak nejak?

hofy
01-07-13, 20:00
Taky jsem dnes čekal, že si zahraju poprvé JB a to bez oldpacku. Kdyby se ale oldpack zakázal, jak by to dělali admini/spešlové, kteří oldpack musí mít kvůli ostatním serverům?

Toreto
01-07-13, 20:05
Nijak,nechodili by tam.Tým pádom by tam bolo povačšine prázdno.

Charon35
01-07-13, 20:06
Taky jsem dnes čekal, že si zahraju poprvé JB a to bez oldpacku. Kdyby se ale oldpack zakázal, jak by to dělali admini/spešlové, kteří oldpack musí mít kvůli ostatním serverům?

Tam by som mohol odskočiť aj ja. Určite aj niekto iný a zobral by sa nejaký admin bez oldpacku.

Fropo
17-11-13, 18:16
Čau, no nějak sem todle nečet ale co mam dělat když mam steam a neslyšim ct ?

Charon35
17-11-13, 22:55
Čau, no nějak sem todle nečet ale co mam dělat když mam steam a neslyšim ct ?

Oldpack.

Fropo
26-11-13, 17:06
vždit nejde