PDA

Zobrazit normální verzi : Problem s win7.



human
30-06-13, 14:38
Zdar,

mam nejaky problem so spustanim pc. Skor, nez naskaco obrazovka s uvitanim sa mi PC zastavi, mam ciernu obrazovku a svieti mi iba kurzor mysky. Po par resetoch PC sa to nejak zahadne spravi a spusti sa to. Vzdy po restarte mi to ponuka "opravu pc" ale ta mi nejako nepomaha. Neviete, v com by mohol byt problem? Resetovat stale PC je otravne :D

znedlob
30-06-13, 14:58
Zaloha dat a reinstal.

human
30-06-13, 15:32
To napadlo aj mna. Len som chcel zistit, ci to nahodou nie je problem, co sa da spravit aj bez reinstalu.

znedlob
30-06-13, 16:04
Dalo by se to. Ale myslim si že ty i já chceme aby se to co nejrychleji vyřešilo ;). Kdybychom to řešili způsobem pokus-omyl, trvalo by to dýl.

514Pro
30-06-13, 17:34
Muze to byt SW i HW puvodu.

SW: havet v PC, nakopnuty profil, nakopnute ovladace, nakopnuty system. Prvni tri veci jdou vetsinou vyresit bez reinstallu. U systemu zalezi co je v pytly. Mozna by neskodil check disk, system nema moc rad restarty v pulce spousteni systemu.

HW: Chybujici pamet, vadny disk, spatny zdroj, prehrata/chybujici komponenta > prehratej bridge, CPU, spatne OC a nestabilni PC, pripadne i treba spatne casovani pameti. Eventuelne jeste nejaka USB komponenta.

Jak napsal Sedly, pokud to chces vedet, je to hledani problemu, popravde reinstalaci zvladne kazdej, to neni umeni ;)

V windows logu se da zjistit, co to muze zpusobovat, hledat chybove hlasky a upozonerni hlavne v system casti, pokud ti to zapsalo minidumb, tak v nem se da hledat, co to dela.

human
30-06-13, 19:01
Ak je to bud SW alebo HW, tak je reinstal iba jednorazove riesenie, nie?

hofy
30-06-13, 19:22
Před reinstalem bych ještě zkusil obnovu systému, jestli ji máš povolenou a budeš tam mít bod v době, kdy ti to ještě nedělalo.

human
30-06-13, 19:31
To som robil vela x. Stiahol som "advandaced system care" a druhy anticheat "nod32" a chvilu to nerobili. Neskor zacalo zas. Mam pocit, ze to bude nieco okolo toho "HW" ako pisal 514.

514Pro
01-07-13, 09:29
2 antiviry v PC je spatne, jak 2 kohouti na smetisti, hadaj se kdo ma navrch. Ten adv system care neznam, aby to nebyla nejaka slatanina. Ano v pripade chyby HW je reinstal v podstate k nicemu. Prvni bych zkontroloval HDD, zda je zdravy, napr crystal disk info.

human
01-07-13, 16:54
Ten vyzera v poriadku. Co by si poradil dalej?
http://2imgs.com/5734b69c4f