PDA

Zobrazit normální verzi : Problém s pohybem



NUME
16-08-11, 19:24
EDIT:VYŘEŠENO!!! viz konec topicu


Zdravim všechny,

včera jsem nainstaloval DVD "Counter Strike 1: Anthology". Všech 5 součástí nainstalováno v poho, Steam mam zaregistrovanej, vše funguje docela normálně,


AKORÁT SE TO SEKÁ, KDYŽ STRAFUJU A OTÁČIM SE U TOHO.

Napřed jsem stáhnul a nainstaloval všechny ty maxfps soubory, modely a configy. Potestoval jsem to a fps se zvedly ze 60 na +-90. Ale furt se to seká.
Při pohybu jen klávesama nebo jen myší je vše ok, i když jdu rovně a čumim nahoru a dolů, tak to jde celkem hladce. Ale jak začnu koukat dokola za chůze, tak to nejde.

Ještě včera před instalací origo hry jsem hrál Kotlovo downloadlou verzi a to šlo hladce jako vždy. Po istalaci origo verze jsem to pár hodin rozjížděl, ale neni to ono.
Vyzkoušel jsem různý věci: jiný configy (zálohovanej Kotlovo a 100 jiných), jiný modely (postav a zbraní), jiný nastavení grafiky, aktualizace ovladačů, ale není to výrazně lepší.

Dost hodin jsem pročítal různý fóra a návody, ale stejný problém jsem nenašel, pořád se řeší fps, v-sync u nVidia, stará myš a podobně.
Dost hodin jsem to zkoušel sám, abych někoho nemusel otravovat, ale třeba jsem na něco zapoměl.

Mam 80-90 fps v akci, ATI Radeon 9800, 800x600, vyskoušený configy, starý modely a starou myš:eek: (ale tou to nebude). Do včera šla hra velmi velmi hladce.

Co jsem zapoměl nastavit? Co je tak rozdílného na novém origo DVD a novém downloadu tady ze stránek? Co třeba modely zbraní? Rozlišení textur (v rozích budov to prosvítá, předtim jsem to nepozoroval)?

Jediný případ, kdy se mohu plynule bez sekání rozhlížet za běhu, je SINGELPLAYER BEZ BOTŮ. Dlouho jsem se tam točil a ani sekanec, 99-100 fps, ostré hrany textur, všechno takový ostřejší než předtim.

TÍMTO DĚKUJI VŠEM ZA PŘELOUSKÁNÍ MÉHO POSTU

a přivítám jakékoliv rady a poznámky.

Obrovskej čus od NUMEho



P.S: Ne, fakt nejsem opilej ani lama:smart:

bones
16-08-11, 19:52
Skus odinstalovat cely steam, celu zlozku vyhod. Stiahni klienta z internetu a stiahni aj csko z internetu (resp. ten .gcf subor).
Mozno je tam nieco chybne nainstalovane, aj ked malo by to vsetko updatnut na najnovsie verize. Mozno ti aj pomoze nejaka hlupost, ze nastavis v procesoch prioritu z normal na high alebo low.
Ak ti ide dobre csko z kotelny, tak by ti malo ist aj steamove, skor tam by som hladal pricinu.

NUME
17-08-11, 18:05
Díky Bonesi, něco jsem popostahoval a přeinstaloval, ale přes origo steam se to seká všude.
Přes staženej non-steam to jde hladce všude. Jde složka cstrike, co jsem stáhnul, vložit do origo nainstalovanýho steamu a tamní cstrike nahradit? Půjde to?
Dík

Karl0s
18-08-11, 10:30
instaluje se ti ns do stejný části disku jako steam?

NUME
18-08-11, 12:45
Takže na příkaz nejvyššího jsem smazal celou složku Steam kromě souboru Steam.exe a složky Steamappps.
Po zapnutí steamu se při updatu vše znova stáhlo, a plně funkční.
Teď jde na W3U pohyb plynule a bez sekání.
Takže takhle
Díky všem

PS: Zapoměl jsem vlastně napsat příčinu problému: Při instalaci vyskočí chyba "Steam-Fatal Error:failed to load platform modules". To je kámen úrazu.
To Karl0s:Ne, mam to rozhozený na různý disky.