PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost



Pinokio :D
17-08-11, 15:21
Stížnost na hráče : (Big Bang) !!! PUNKER !!!

Hráj jsem na serveru JailBreak a na mapě : jail_healbreke

4 kola před koncem se CT dohadovali 30s o to kdo bude simon a ja byl zrovna v cele se šachtou do bazéna a než se dohodli kdo bude saimon tak jsem byl uz byl v bazénu a v tu chvíly kdy dal rozkaz jsem byl v bazenu a ne v šachte ,
Já byl v bazénu a topil se (nesměl jsem se hnout) a ke mně přiběhne CT a po 5s me zabije tak jsem řekl ze to byl FK(FreeKill) a on mi nedal VD a říkal ze to FK nebyl

TAK SI STĚŽUJI NA HRÁČE!!!! : (Big Bang) !!! PUNKER !!!

Smile
17-08-11, 15:25
A co si jako myslíš, že se stane? Příjdeš sem bez důkazů, vyklopíš nám svou verzi pohádky, všichni ti řeknou, že seš idiot a s hanbou odejdeš...Radim ti dobře, celou tu pohádku smaž a napiš tam tu o perníkové chaloupce, uděláš dobře pro sebe...

Pinokio :D
17-08-11, 15:53
Byl jsem tam s hracem Criesr ten vam to dosveci

Svacinar
17-08-11, 16:05
Cool story. Chtělo by to ještě druhou verzi. Přiznávám ale, že ten hráč, na kterého se stěžuje je poměrně nechopný za CT, takže bych se ani nedivil, kdyby udělal nějakou kravinu.

Pinokio :D
17-08-11, 16:44
díky jo a ješte diky za tu 1hodinovku :D:D:D Svacinar

Pinokio :D
17-08-11, 17:02
tak, nicméně podle mě je třeba zlískat oba dva

mylsíš tebe a punkera :D

Karl0s
17-08-11, 17:32
je ti 10-13 , nic nehulíš, čuchnul sis k nezapálenýmu cigáru a ochutnal kus pralinky, tak nemel

Svacinar
17-08-11, 17:50
Na druhou stranu pokud opravdu hulíš, tak chlubit se s tim na veřejnosti je docela ubohý.

UFOusek
17-08-11, 17:59
mylsíš tebe a punkera :D sorry hulim travu tak nerušit :D

Si uplne c00l ty idiote ctrnactiletej, bez to napsat na nadrazi nekam lihacem, ego pujde nahoru a to je win! Hlavne odsud se pakuj, zabal si svy dementni kid kecy a caau

Larodar56
17-08-11, 18:09
Stížnost na hráče : (Big Bang) !!! PUNKER !!!

Hráj jsem na serveru JailBreak a na mapě : jail_healbreke

4 kola před koncem se CT dohadovali 30s o to kdo bude simon a ja byl zrovna v cele se šachtou do bazéna a než se dohodli kdo bude saimon tak jsem byl uz byl v bazénu a v tu chvíly kdy dal rozkaz jsem byl v bazenu a ne v šachte ,
Já byl v bazénu a topil se (nesměl jsem se hnout) a ke mně přiběhne CT a po 5s me zabije tak jsem řekl ze to byl FK(FreeKill) a on mi nedal VD a říkal ze to FK nebyl

TAK SI STĚŽUJI NA HRÁČE!!!! : (Big Bang) !!! PUNKER !!!

to je moc...

Pinokio :D
18-08-11, 07:58
Njn ale tam jsou nekdy hrači kteri ti to nedaji a ani si nepriznaji ze dali FK tak to je potom tezky ze

:D Dal Ta Bhoper:D
18-08-11, 12:35
Viem o čom hovoríš, Bing Bang Punker nevie hrať za Ct neustale FK a nikdy to neprizná.