PDA

Zobrazit normální verzi : Demolitions



LopotNiK
05-07-13, 19:50
Dobrý deň, chcel by som poprosiť o "jemné" zlepšenie postavy demolitions, je naňom všetko OK okrrem P228, na dialku pistol netreba ale ked uz vam dojdu naboje z AUGU tak s touto pistolkou sa neda trafit, mohlo by sa mu podla mna pridat DGL miesto tejto pistolky pripadne USP.

Ďakujem z mojej strany všetko poprosim o vyjadrenie :)

YouniTtwo
05-07-13, 19:56
Dema nechať tak ako je .... ta pištol ktorú má je dobrá len sa musíš vedieť trafiť :D dema mám na leveli 35 a ten lvl som dala do dvoch dni (takže je to dobrá classa :)
+ máš dynamit tak si ho šetri ked ti dojde ammo :)

LopotNiK
05-07-13, 19:59
Je pravda že na blízko je dynamit paradička lenže ja ten dynamit nastrazujem tak aby so ich zabil co najviac ja ho dam na nejake frekventovane miesto:) a na bliźko potom uz mam iba ten aug lenze stane si pri tych silnejsich pripadoch ze ani ten nepostaci a potom nastupuje narad pistol ale s tymto to nejde tak ja by som bol len radsej keby dostal to USP v lepsom pripade DGL

YouniTtwo
05-07-13, 20:04
Tak máš smolu ked sa nevieš trafit s tou zbranou :) nauč sa šetriť ammo alebo si nechavaj dynamit na ochranu nie nato aby si dal veľa ľudí demo by bol silnejší s usp alebo deaglom a zas by bol problém zabiť ho :) nemusí mať každá classa deagle a usp...

LopotNiK
05-07-13, 20:25
Nechcem sa hádať, bol to návrh tak nech sa vyjadria aj iní :) ale počkat ja teraz neviem či si ma pochopila :
nemusí mať každá classa deagle a usp... ja nechcem aby mala táto classa dve pištole, ja chcem aby mala len jednu z týchto dvoch miesto P228 :) myslím že by to nepotesilo len mna ale aj iných

YouniTtwo
05-07-13, 20:32
však ok :) ja dávam nie

Beat
05-07-13, 21:55
Ja som pro, pred pol rokom to bolo tak že kto bol u T mal glock a u CT usp, nechápem prečo sa to menilo...

LopotNiK
06-07-13, 13:01
Áno toto je druhá varianta aj podla mna je lepsie keby mali postavy pistole podla teamu ale ked uz demolitions tak by som bol pre USP viac ako uz pre ten DGL no ved nech sa vyjadria aj iní

JOZKO VAJDA!!
06-07-13, 15:34
Ja by som demolitons dal tú pištoľ čo má 20 nábojov. Nie glock ale tú druhú neviem ako sa volá.

Beat
06-07-13, 16:01
Ja by som demolitons dal tú pištoľ čo má 20 nábojov. Nie glock ale tú druhú neviem ako sa volá.

FN Five-Seven alebo dualky (tie majú 30)?

JOZKO VAJDA!!
06-07-13, 16:46
Hej presne five-seven ja som zabudol ako a to volá.

LopotNiK
06-07-13, 16:47
No tak dualky nie, miesto P228 mozu ist :D ale urcite vecina hracov ktorí uznávajú túto class by boli pre DGL/USP, alebo by sme mohli spravit kompromis nebude mať žiadnu pištoľ bude mať tmp/uzi ako dtuhú zbraň ale ja som zásadne pre pištoľ :) nech sa vyjadria aj vyšie šarže prosím.

LopotNiK
08-07-13, 12:04
Prosím o záverečnú odpoveď prosím či dostane ten dgl/ usp

Drago
08-07-13, 21:37
USP i DGL je podle mně moc silný...já bych mu dal glocka, přecejn USP i DGL se dá použít nadálku, glock je spíš zblízka, demolition má na dálku aug(a ano, dá se použít i zblízka ale ty náboje), tak at má pistol na blízko(jen na blízko)