PDA

Zobrazit normální verzi : ParadoXX



MrDickyy
19-08-11, 20:39
Zdravím,

Nick : ParadoXX

IP : STEAM_0:0:725204 86.49.105.248

Demo Zde : http://csko.cz/dema/upload/dir/debil.dem

Gameshites - ( lol perma je málo ) = http://imageshack.us/f/825/33887294.jpg/ :eek: :eek:

( Nemám ho rád :D )

Larodar56
19-08-11, 20:53
Rád ho nemám ani já.

znedlob
19-08-11, 21:08
Ale Paradox co je tady u nas je s tím krátkým Steam_ID, ne stim dlouhým co má perma za WH.

Nickname Paradoxx
SteamID STEAM_0:0:725204
Důvod Nadavky, bozsky komplex, vysoke ego. BANY pres rcon jak adminum i hracum. Perma je malo
Zabanován dne 21.05.2011 - 13:31:33


Začínáš se mi líbit Paradox. Jeho WH se tu řešilo několikrát a vždy nic neměl.

Kotel
19-08-11, 21:21
No tady se nabanujou hraci, co maji ban jinde.

Lynviy
19-08-11, 21:35
Já ho taky nemám rád, ale na GayShites ho vystihli velice, velice pěkně. To jim gratuluju.

EDIT: Proč tam je ve vypršelejch banech perma? :-D

Smile
19-08-11, 21:48
Já ho taky nemám rád, ale na GayShites ho vystihli velice, velice pěkně. To jim gratuluju.

EDIT: Proč tam je ve vypršelejch banech perma? :-D

Perma se dá zrušit...

ParadoXX
20-08-11, 00:26
na gs už ban nemam.To za prvý.A za druhý zase se tu našel jeden retárdek 12 letej,co mě natočil.A chtěl bych od něj slyšet,kde tam vidí wh.Ikdyž vlastně od bezmozka to asi těžko pude vysvětlit.Jako já za to nemůžu,že ste úplně tupý nuly,co si myslej,že v cs uměj úplně všechno a věděj o něm úplně všechno po pár dnech hraní na publiku.To se mi hrozně líbí.
A teďka bysem rád viděl napsaný,kde je ten wh.Kromě toho,že to zase nahrával s adminskym esp,přes kterej je hovno vidět.

Shinigami
20-08-11, 00:45
ParadoXX ak nic nemas tak nemas dovod tu nadavat a plakat. Nechaj to na adminov nech rozhodnu. Niesi az taky skill ako si o sebe myslis. SILVE by ti nalozil keby tam este chodi :)

Larodar56
20-08-11, 01:26
Jen ho nech ať se zase mamince vyplaká na rameni, že ho zase obviňují.

ParadoXX
20-08-11, 01:50
Jen ho nech ať se zase mamince vyplaká na rameni, že ho zase obviňují.

promluvil 13 letej,co bydlí u maminky a je její mazánek a utírá mu prdel?
Ty radši nemluv.Ty vůbec nevíš,co se děje.Nic o ničem nevíš a meleš tu sračky.Akorát ze sebe děláš eště většího kreténa,než seš.Ale to si eště neuvědomuješ.Bohužel ti to musim tolerovat,protože seš eště ve stádiu vývoje,tudíš nemáš dorostlej mozek a nemáš žádný zkušenosti a vědomosti na to,abys tu moh mlýt pantem pátý přes devátý.Takže ti to promíjim.

ParadoXX
20-08-11, 01:57
bohužel,jak sem tu zjistil,tak věková kategorie tu je velmi nízká.Každej si o sobě myslí,že ví všechno nejlíp.Samozřejmě bez zkušeností,bez vědomostí a s věkem 12-16 let.Zaplať pánbůh,že se tu najdou i takový,který věděj o čem je řeč,něco věděj a dá se s nima bavit.
Ale těmhle mentálkům,typu larodar a další,co eště ani nedorostli,se tu akorát tlemim,jak sou ubohý,melou tu kraviny a při tom o věci nemaj ani páru.Ale absolutně.
Ale jedno plus pro ně mam.Z jejich příspěvků mam solidní výtlemy.

Larodar56
20-08-11, 01:57
1) Píšu, nemluvím troubo.
2) Je mi 15 ne 13 chudáku, je vidět jakou máš krátkou paměť.
3) Bydlím u rodičů a co jako? Ještě nejsem plnoletý, mě to nevadí, tobě jo?.
4) Jedinej kretén seš tu ty a to od té doby co si sem vůbec vlezl a začal řvát jak malej harant, jestli ti je víc jak 18 let tak proč si tu začal brečet a řvát? Já nejsem ten kdo v každém příspěvku píše sračky typu "vsichni ste tady deti,vubec nemate skill" a jiné...

Edit: Ubohý si tu ty, jenže ty seš na to moc velké hovado, aby sis to uvědomil sám.

ParadoXX
20-08-11, 02:00
tak vono mu je dokonce 15.To ty bláho.Teď to se mnou fláklo na zem.(samozřejmě výtlemem)

ParadoXX
20-08-11, 02:02
to si na toho klučinu musim dát velkýho majzla nebo mě svejma vědomostma a zkušenostma zazdí.

Larodar56
20-08-11, 02:03
Jen se směj mému věku, já se zase směju tvé ubohosti. :) Hlavně, aby si dal do závorky to opravdu dúležité...

ParadoXX
20-08-11, 02:03
nejlepší je,jak mně 15 letej parchant řiká dítě.Heh.No du do kolen.

Larodar56
20-08-11, 02:03
Jen se směj mému věku, já se zase směju tvé ubohosti. :) Hlavně, aby si dal do závorky to opravdu důležité...

Edit: Kde ti nadávám do dítěte? Jak ubohé od tebe, lžeš a ještě si vymýšlíš. Ale jako dítě se chováš, to je fakt.

Larodar56
20-08-11, 02:09
to si na toho klučinu musim dát velkýho majzla nebo mě svejma vědomostma a zkušenostma zazdí.

Psal jsem někde, že jsem nejlepší na světě? Sebechválu tu máš akorát ty, ty si myslíš že jsi úplný super ultra skiller.
Možná si jen super ultra kus hovna.

ParadoXX
20-08-11, 02:15
výtlem

Larodar56
20-08-11, 02:16
super ultra kus hovna se tlemí a já myslel, že už si vypěnil, no nic...

ParadoXX
20-08-11, 02:22
nechápu,proč by mi tu šlo o krk.Ty dema nahrávaj děti typu larodar,který o cs věděj úplný hovno a mávaj tady nad sebou rukama,jak sou nejlepší po 2 dnech hraní cs na publíku.Z obvinění z cheatů fakt strach nemam.Nikdo na nic nepříde a ani nemůže.Neni co na mně najít.A to,že používám mozek,mam luxusní počítač,sluchátka a hromadu zkušeností z nejvyšší ligy,oni nemůžou nikdy pochopit.Na to nemaj mozek,ani zkušenosti.A jelikož jim neni víc jak 15,tak ani netušej,co to amd liga byla.V těch letech eště cucali maminčino mlíko.

Larodar56
20-08-11, 02:26
Tak to chci slyšet dítě s vyvinutým hlasem, to jsem teda ještě neslyšel. Mozek že prej nemám? :DDD Tak to sorry ale já nejsem ten "namyšlenej" co píše v každém příspěvku sračky o tom jak jsem skvělej a jiné... Jdi domů špíno a už se nevracej, uděláš radost více lidem než jen mě.

Larodar56
20-08-11, 02:44
Já nejsem dospělý, to jo ale vím, že ty bys ještě dospět potřeboval.

Prosím Kotla o lock, rozepsali jsme tu offtopic a já se tu nechci dál hádat s tímhle kašparem o to kdo je tu větší sráč.

BAWSON
20-08-11, 05:54
Ignoruj paradoxe. Ma tzv "noob komplex". Vyznacuje se tim, ze kdyz ho nekdo zazracne zacne davat, tak okamzite musi zacit nadavat do noobu, lam apod. Bohuzel jsem neprisel jeste na to, jak to lecit. Zatim pomohl jenom kick, ale co kdyz se to rozsiri i na ostatni hrace?

NUME
20-08-11, 06:32
Demo jsem skouknul, některý pasáže hodněkrát, hodně zblízka a zpomaleně, a sluchátka mam drahý. A nejsem si jistej v některých místech:
17:18 -otočka a lov najisto
20:55 - jak jsi věděl? Po sluchu?
21:25 - při vlítnutí do průchodu jsi mu dokonce uhnul!!! Pak jsi chvilku lamil (myslím že není tvůj styl nalítnout poslepu mezi enemy)...
23:00 - jak jsi věděl? Po sluchu?
V místech 20:55 a 23:00 jsem to sledoval dlouho. Po několikátém poslechu jsou možná slyšet jejich kroky, ale mohly to bejt kroky CT, takových míst je tam víc.
Na ESP je to dost vidět. Člověk musí dlouho zkoumat, jestli je tam někdo vidět nebo slyšet. Kde bereš tu 99% jistotu, že tam bude enemyho hlava?
Na první pohled to vypadá, že máš zaplý ESP při hraní.

Rád bych znal tvoje argumenty, vždyť se známe z W3U a nejednou jsme se tam pokosili.
A argument neni: "Jé, další dítě..." nebo "víte piču".

Chtěl bych vidět věty typu:" na radaru nikdo ale slyšel jsem tam něco.." nebo "podle zkušeností tam někdo kempí".
Pokud tyto argumenty potvrdí admini a Kotel, tak ban nebude a jedeme dál.

Tak díky a nehádejte se furt voe o tom kdo je větší ....., tahejte radši fakta.

ParadoXX
20-08-11, 07:48
chjo chjo.Zase silný řeči o cheatování a přitom ví kulový.

NUME
20-08-11, 09:25
Sem nenapsal nic o čítování. Nikdy jsem tě čítrem nenazval.
A to kulový je: krutej skill?
Chjo, vypadá to, že víš něco víc:)
Mnohokrá ti lidi psali při hře do chatu:"Jak ví..., Jak víš?, Jak si věděl?,..". Dokonce i já.

Jo, hraju CS intenzivněji jen asi 4 měsíce, ale neni mi 11, ani 15, ani 20, ani 25 a už jsem toho nahrál tuny.
Jo, přestřelka s tebou je tvrdej oříšek a hejbat se umíš, ale na tom demu to "vypadá", že někdy už dopředu víš, kam vystřelit.

Já vim, je to těžký obhájit si to svoje, ať je to jakkoliv. Ale zatím se hájíš útokama na pisatele:think:
Jo, napiš něco skillerskýho, mazáckýho, nějakýho brouka do hlavy (třeba mě tam vrtá heal v configu).
Ale né hned flejm a kkti lamy děti demence noobové, toho máme všichni dost ze serverů, si myslim.

Pojďme se bavit jako dospělí.

Tak admini, dávejte verdikty...

Smile
20-08-11, 11:24
Tak sem nad tebou tak přemýšlel, na csku seš 24/7, to znamená, že jsi buď student a máš prázdniny, tuhle verzi jsem ale hned zavrhl, takže je ti v rozmezí 20-30 let, podle chování hádám, že nemáš dokončenou střední, takže už od osmnácti jsi závislej na pracáku...Žiješ u rodičů ve sklepě, takže jsi děsně "samostatnej", ten tvůj ultra počítač a ultra sluchátka sis z poloviny zaplatil ty a z poloviny rodiče...Jsi světloplachej, takže ze sklepa vylízáš jen na jídlo a na záchod, jsi stydlivka, takže poslední holka na kterou jsi kdy promluvil (kromě tvojí matky) byla učitelka na základce...Člověk se nesmí divit, že seš uberskiller, když nic jinýho kromě cska neznáš...

btw. Teď nezapomeň napsat, jak sem třináctiletej dement bez zkušeností, co ničemu nerozumí a dokonale popsal svoji budoucnost, budeš drsnej..

Lynviy
20-08-11, 11:50
17:18 -otočka a lov najisto - Tady šel slyšet.
20:55 - jak jsi věděl? Po sluchu? - Skouknul sem to asi 20x, ale slyšet nebyl.
21:25 - při vlítnutí do průchodu jsi mu dokonce uhnul!!! - Tady byl taky slyšet, tak co je na tom nápadného.
23:00 - jak jsi věděl? Po sluchu? - Tady byl taky slyšet.

Jediný z toho byl nápadný čas 20:55, jinak nic.

1488.6
20-08-11, 11:50
na demo se ani koukat nemusím ptž to vím na 100%, že nic nemá. Ale to je, že je namyšlenej a dost, to máte pravdu. Napíše bezdůvodně někomu ,,to je dement,, když ho ani nezná. Jen to napíše kvůli nějaké píííííí***** hře, že se ten dotyčný (já) nestrefí do dvou enemy,stejně jsme nakonec vyhráli ptž moje bomba bouchla. Nechápu proč jsi to napsal, do chatu ve hře moc ani nepíšu a už vůbec ne nadávky a ani urážky. Já na rank seru,seru na skill v nějakej blbej hře,seru na to jak hraju blbě-stejně se to nikdy nenaučím a ani se to naučit nepotřebuju,ptž nežiju pííí** hrama 9let. Můj život se skládá jen z holky,kamarádů,peněz,posilky,hospody,hodně piva,hudby,filmů a hra je na posledním místě,jen když je nuda a ta je teď častěji tento měsíc. Ty to máš asi naopak, v první řadě hra.
Jen lidi s dětinskýmy názory nebo tzv srábory co neunesou ani pouhých 80kg, začnou první nadávat ale přes net, dospěly lidi by si řekli nadávku z očí do očí

NUME
20-08-11, 12:50
17:18 -otočka a lov najisto - Tady šel slyšet.
20:55 - jak jsi věděl? Po sluchu? - Skouknul sem to asi 20x, ale slyšet nebyl.
21:25 - při vlítnutí do průchodu jsi mu dokonce uhnul!!! - Tady byl taky slyšet, tak co je na tom nápadného.
23:00 - jak jsi věděl? Po sluchu? - Tady byl taky slyšet.

Jediný z toho byl nápadný čas 20:55, jinak nic.

17:18 jsou slyšet kroky CT, kterej vedle něj blbne s nožem. Kroky T o patro níž jsou velmi velmi potichu až zanikající. Nevim jak to v akci rozluštil. To by mě právě zajímalo.

21:25 - nápadný je to, že do týhle chvíle každýho odrovnal najisto, o každým věděl přes půl mapy (ať třeba po sluchu), ale teď tam letí stylem, jako že ty jejich kroky neslyší, ještě uskočí o pár pixelů doleva, aby se nesrazil s T (jinej důvod mě nenapadá, leda že by mu cukla ruka z myší), a kropí to pistolí na metr od všech, až musí dát Gate.
Ano, mohla to bejt ojedinělá Ramboakce, ale jak je vidět na demu předtím, nechodí do ničeho bezhlavě. Proč toho T nesejmul už na 1. schodu, ještě za letu, jako obvykle?
Možná pojal podezření, že ho někdo natáčí, tak se krotil. Možná ty kroky přeslechl, ale to je nepravděpodobný.

Ale možná to moc řešim, nepatřím mezi ty, co ho nenávidí.
S postupem času, jak pronikam do zákonitostí CS, začínam patřit mezi ty, co mají určité podezření.

Kolik je v tomhle státě ParadoXXů se starým Steamem, co trpí "božským komplexem" a mají ban všude možně za všechno možný?
I když ho neznam a nijak mi nevadí, stačí si dát dohromady 1 a 1 a je mi jasný, s kým máme tu čest a co od něho čekat.

Takže to jsou asi tak důvody, proč se tady vylejvam.
Díky a zdroj

Lynviy
20-08-11, 13:28
17:18 jsou slyšet kroky CT, kterej vedle něj blbne s nožem. Kroky T o patro níž jsou velmi velmi potichu až zanikající. Nevim jak to v akci rozluštil. To by mě právě zajímalo.


Já toho T slyšel docela čistě, očekávál bych, že tam bude...

NUME
20-08-11, 16:21
Já toho T slyšel docela čistě, očekávál bych, že tam bude...

Když myslíš. Já ho tam docela čistě neslyšel.

Ale nebudu se hádat s cheathunterem, zvlášť expertem na AB:pinch::wall:

Né, sorry, nic ve zlým, jen jsem neodolal rejpanci...

Kotel
20-08-11, 16:43
Jen wh by na jeho skore nestacil.

NUME
20-08-11, 16:53
Jde nějak nastavit ESP, aby svítilo během hraní?
Jde nastavit heal a dmg do configu? Existujou utility, co nejsou vidět na ESP? Mulťák se dá zapínat a vypínat klávesou, jako bind?
Existuje multiboxing, více monitorů na 1app?
Jde to nějak vochcat?

Nečítuju a ani nehodlám, nejsem lamáček, já jen že s tim nemam skills, tak se ptam...



EDIT: Takže téma zameteno pod koberec?