PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na Jailbreak



Tajfuun
20-08-11, 22:35
Dobrý den chtěl bych požádat o práva ne Jailbreak
Jmenuju se Honza Fencl můj věk je 16 let CS hraji 4 roky a Jailbreaku se věnuju přez rok.Stem můj je "lacostik873" aktivita je každý den 3-4 hodiny
Chtěl bych práva protože na váš server moc adminů nechodí nebo nedávají pozor !
AMX-ANO!!
skušenosti s adminovaní ANO byl jsem admin na "Gamesectro.eu,Egama.eu,Tean-syndlec.cz"
moje + umim výborně upravovat demo a videa ze hry hodně se to hodí když nějaký zabanovyný hráč chce požádat o UNban!!
Děkuju za odpověď a přeji krásný zbytek dne :)

Lynviy
20-08-11, 22:36
1 Post zase... toto už ani nemusím číst.

3k a Jerry
20-08-11, 22:38
Prej tam nechodí admini :D Spíš nevíš jak se jmenují ..
Edit: Nepišou se zkušenosti ze [Z] ?
Také se nepíše (přez) , ale přes [S]

+ 1 příspěvěk na fóru..

Fro
20-08-11, 22:41
Po slovensky: skúsenosti.

Lynviy
20-08-11, 22:41
Jo píšou.

EDIT: Ale toto je Čech.

3k a Jerry
20-08-11, 22:43
Po slovensky to možná tak je, ale podle slov typuji že je čech..

Lynviy
20-08-11, 22:44
Čechoslovák...

Flash
20-08-11, 22:44
1 Post zase... toto už ani nemusím číst.

Ty vole delas si prdel?... tohle je uz fakt moc, denne napises 20 postu a 20 z nich sou uplne bezpredmetny sracky. Tvoje posty pro me maj stejnou hodnotu jako meli sanavabicovi, takze nulovou a vlastne byli dobry jen na mackani cervenych palcu, stejne jako sou ted tvoje.
Radim ti dobre vyser se na tohle spamovani, fakt pises jen hovna a ses k smichu, radsi bez honit cheatery, to ti de dobre.

3k a Jerry
20-08-11, 22:47
Flashh já myslím že toto nemá nic společného s daným tématem..

UFOusek
20-08-11, 22:49
moje + umim výborně upravovat demo a videa ze hry hodně se to hodí když nějaký zabanovyný hráč chce požádat o UNban!!

Takze jako mu to demicko hodis na youtube a pridas do toho efekty? jezis..

@ get stop a podobni kokoti

idiote malej, zalez uz

UFOusek
20-08-11, 22:50
Flashh já myslím že toto nemá nic společného s daným tématem..


Jj, mel by se ucit od tebe a tvyho 100% predmetnyho pickovani, idiote

Flash
20-08-11, 22:51
Flashh já myslím že toto nemá nic společného s daným tématem..

Tebe se nekdo na neco ptal? Radsi di prosim te resit, jestli se ve slove zkusenosti pise s nebo z, protoze to je pro tenhle thread dost dulezity, dik.

3k a Jerry
20-08-11, 22:54
Jj, mel by se ucit od tebe a tvyho 100% predmetnyho pickovani, idiote

Jen sem napsal že to nemá nic společnýho s daným tématem a ty se tu do mě opět navážíš..
Jen nechápu proč to řeší tady a nenapíše mu třeba soukromou zprávu..

EoL
20-08-11, 23:10
Ako sa volas v hre? nikdy som ta tam nevidel.. a vy nadomnou robite pekny "priklad" tomuto portalu..

grEy
20-08-11, 23:37
Podla mena na fore/steame som ta v hre v zivote nevidel, na fore ta takisto nikto nepozna, takze som proti.

Svacinar
21-08-11, 01:51
Na JB je takovejch 18 hodin denně nepřetržitě aspoň jeden admin. Není to tak dlouho, co jsem jich tam viděl 10, takže tolik k tomu.
Z tvýho pohledu to vypadá jednedušše, ale uhlídat 25 hráčů, aby byl naprostej klid neni sranda. Admini dávaj pozor, denně tam padá několik banů, když si projedeš banlist.
Ale k tvé žádosti :
Na žádnym serveru jsem tě v životě neviděl.
Je hezký, že umíš upravovat dema, ale co ti to pomůže v tom, když někdo bude sázet jeden FK za druhym?
Za mě NE.

Tajfuun
21-08-11, 12:34
já točim demo mojí každou hru! Takže když bude dávat Fk tak asi ho dam na web ne :/ a nevim co tady píšou tamty proč se tady hádají!!
A na vašich servrech hraji hodně často!

ZEUS
21-08-11, 12:42
Jsem proti. Jinak Sváča má pravdu na JB je vždy alespon 1 admin online... Je třeba brát adminy na jiný servery než na JB...

Tajfuun
21-08-11, 20:22
co to meleš ????

AnnoyingGreg
21-08-11, 23:04
co to meleš ????

Takhle se s dámou nemluví, vandráku. Z žádosti se mi zvedal žaludek. I ve třinácti letech jsem napsal 100000000x lepší žádost než ty.

@Noxy,Zeus,svacinar,grey: +1

Smile
21-08-11, 23:08
Takhle se s dámou nemluví, vandráku. Z žádosti se mi zvedal žaludek. I ve třinácti letech jsem napsal 100000000x lepší žádost než ty.

@Noxy,Zeus,svacinar,grey: +1

Chápu, že jsi na fóru zvětral holku a tak se snažíš vypadat jako nějakej kabrňák, ale on to vubec nepsal jí, takže nevytahuj věci z kontextu jak se ti zrovna hodí...

AnnoyingGreg
21-08-11, 23:14
Chápu, že jsi na fóru zvětral holku a tak se snažíš vypadat jako nějakej kabrňák, ale on to vubec nepsal jí, takže nevytahuj věci z kontextu jak se ti zrovna hodí...

A já zase nechápu Tvůj OT v beztak znehodnocené žádosti. Vůbec mě neznáš, tak se radši drž topiku.
Moje OT: Ne, určitě v místě mého bydliště je dostatek žen. On nikoho necitoval, ten jeho žblept mohl patřit komukoliv.

Smile
21-08-11, 23:24
ty si tiež idiot nie? riešiš tu či je slovák alebo čech.. tak urobil chybu A? pozri ty si nenapísal ani jednu normálnu vec ktorá by ma ohúrila, hráš sa tu na inteligenta a popritom ti to vôbec nesvedči, jeb nato a choď radšej hrať zombie a fullautovať..
Tohle jediné tu napsala..
Nechápu ze kterýho prstu jsi si vycucal, že by snad mohl reagovat na ni...Ale to je jedno, klidně si zdolávej cizí anální tůry dál...

AnnoyingGreg
21-08-11, 23:34
Tohle jediné tu napsala..
Nechápu ze kterýho prstu jsi si vycucal, že by snad mohl reagovat na ni...Ale to je jedno, klidně si zdolávej cizí anální tůry dál...

Měl jsem napsat: Takhle se před dámou nemluví.
Abych se vyhnul místním hnidopichum. Celkově to byla moje reakce na to.. že píše jako postižák a má tu 3 příspěvky- z toho 1. žádost o admina :D .
Ted už se díky tomu OT a šťourání nedivím počtu nafarmených příspěvků. Nic nezdolávám. Nepřijde mi ale normální trollit to hlava nehlava a šťourat do každýho jako slepec do ho*na.

Karl0s
21-08-11, 23:38
oteplování je mýtus

grEy
25-08-11, 23:28
Zaloz si vlastnu temu.

_AnGeL_
26-08-11, 18:25
Ahojte

Volám sa: Jozef Pado
Vek: 14 rokov
Trvale bydlisko: Vyšná Rybnica
CSko hrám: cca 4
Steam/Non-Steam: Som Non-Steam ale uvažujem že kúpim Steam
AMX: Mám skúsenosti s amx_kick , amx_ban, amx_slay bol som raz admin na jednom serveri
Kontakt: skype: jozef.pado e-mail: j.pado@centrum.sk ICQ: 625437499
Škola: Chodím na gymnázium z osemročným zameraním v Sobranciach

Chel by som sa stať adminom a pomáhať ostatným adminom z poriadkom.

Hrám tu na jailbreak a aj War3ft ultimate. Chcel by som byť adminom na JailBreak a War3ft ultimate
Pomáhal by som z bojom proti:cheaterom, vulgarnosti a i.


Veľmi prekne prosím o adminske práva.

Za pochopenie ďakujem.








http://www.youtube.com/watch?v=cA9icSnmptU

ZEUS
26-08-11, 19:04
Založ si vlastní thread omg

UFOusek
27-08-11, 12:43
ty si retardovaný ? 2x ZALOŽ SI VLASTNY THREAD

snažíš sa pokaziť ostatným žiadosti alebo čo?

3x :(

Flash
27-08-11, 12:50
Ahojte

Ahoj.

Velmi pekne te prosim di uz konecne do pice, protoze treti stejne dementni zadost uz je proste moc.

Za pochopenie dakujem.











http://www.youtube.com/watch?v=JikHNG5llnM&feature=related

_AnGeL_
27-08-11, 14:07
no tak to vyskusam

_AnGeL_
27-08-11, 18:25
založim novy thread.

_AnGeL_
27-08-11, 18:34
Čus all

Som Jozef Pado, gymnázista z osemročným zameraním. Bývam v dedine Vyšná Rybnica je to malá ale útulna ddedinka. Som 14ročný chalan. Moje záľuby sú: football, hokej a samozrejme CSko.Hrám ho približne 4roky.Skúsenosti mám a som Non-Steamer. Moje kontaktz sú j.pado@centrum.sk alebo cez skype jozef.pado . Meno v hre je _AnGeL_. Chcel by som sa stať adminom na Jailbreak pretože z týmto serverom mám skúsenosti a tiež aj na server War3 Ultimate.

Keď ste to prečítali tak Vám PC zhorí za 5dní. :D

znedlob
27-08-11, 18:37
Čus all

Som Jozef Pado, gymnázista z osemročným zameraním. Bývam v dedine Vyšná Rybnica je to malá ale útulna ddedinka. Som 14ročný chalan. Moje záľuby sú: football, hokej a samozrejme CSko.Hrám ho približne 4roky.Skúsenosti mám a som Non-Steamer. Moje kontaktz sú j.pado@centrum.sk alebo cez skype jozef.pado . Meno v hre je _AnGeL_. Chcel by som sa stať adminom na Jailbreak pretože z týmto serverom mám skúsenosti a tiež aj na server War3 Ultimate.

Keď ste to prečítali tak Vám PC zhorí za 5dní. :D

Baví tě, hrát si na dementa? Myslíš, že máš šanci, když ani nevíš, co to je založit si novej theard?? Prosím, už nic nezakládej a odejdi.

ZEUS
27-08-11, 18:38
Radši no comment, protože jak tak vidím, nemá to smysl....

UFOusek
27-08-11, 18:39
Čus all

Som Jozef Pado, gymnázista z osemročným zameraním. Bývam v dedine Vyšná Rybnica je to malá ale útulna ddedinka. Som 14ročný chalan. Moje záľuby sú: football, hokej a samozrejme CSko.Hrám ho približne 4roky.Skúsenosti mám a som Non-Steamer. Moje kontaktz sú j.pado@centrum.sk alebo cez skype jozef.pado . Meno v hre je _AnGeL_. Chcel by som sa stať adminom na Jailbreak pretože z týmto serverom mám skúsenosti a tiež aj na server War3 Ultimate.

Keď ste to prečítali tak Vám PC zhorí za 5dní. :D

myslis si jako, ze si hodne vtipnej, kryple malej?

BAWSON
27-08-11, 19:15
Chodis na gympl a nevis kde a jak napsat zadost o prava? Tak to je smutne.

chmod a+x /bin/laden
27-08-11, 20:51
Drahý _AnGeL_,
Jednou z podmínek udělení admin práv je i to, že na Kotelně musíš hrát minimálně 3 měsíce. To ty nesplňuješ, protože:

JailBreak se spustil sotva před dvěma měsíci
Na war3ulti máš (teprve) level 31, takže tam taky hraješ jen krátce

Pravidla žádostí jsi zřejmě ani nečetl, neumíš si založit vlastní diskuzní vlákno...
...to je smutná bilance, zhyň!

_AnGeL_
27-08-11, 20:56
ale ja som hraval aj War3FT a zombie

chmod a+x /bin/laden
27-08-11, 21:01
ale ja som hraval aj War3FT a zombie
Mě stačí, že chceš na war3ulti adminovat a přitom nemáš ani lvl 35

_AnGeL_
27-08-11, 21:13
No ta ked vzdy pride paradoxx a zacne ma rozbijat

_AnGeL_
27-08-11, 21:52
paradox hodis flash a on ta zabije to nieje mozne

_AnGeL_
27-08-11, 21:59
nerob zo seba blazna

_AnGeL_
28-08-11, 14:16
vlaste nerob zo seba vecsieho blazna nez si