PDA

Zobrazit normální verzi : Kvartálne zhodnotenie Furienu



Leco
18-07-13, 22:07
Zdravím chcel by som "zhodnotiť" furien za posledné 2-3mesiace .

1. Kritika
Ked sú tí sľubovaní admini , pokial viem jedno threade teraz neviem presne od koho/ či od no1playera či stresa/ bolo napísane že v dohľadnej dobe naberete admina , no nejak nijakého nevidím .
Je 5 furien serveroch žiaden admin ktorý by tam chodil pravidelne / prosííím nezačnite stým 24/7/365 / , ide o to že tam nieje pravidelný admin . Uvediem príklad Maly Buu je admin na D2 a den čo den ho tam vidím . Možno je tam krátko ale každý den . A na furiene admin bol asi posledný krát ..ani sa nepametám kedy tam bol naposledy . Proste naberte adpon 3-4 adminov na tých 5Furien serverov /adeptov máte až až / .

2.Konšant
Hrajem tu asi 3 roky furiena a ešte nikdy som na začiatkoch nevidel aby za 2týždne z furiena boli na fore nehlasený vyše 15 Abčkáry a stoho iba jeden INGAME . Inak všetko na fore , nejakými hráčmi nahlasený .
To že sú hráči na texture sa ma riešit INGAME ale ako sa to može riešiť INgame ked to nemá kto riešiť . Posledný 2ja nabratý admin si mýlia Furien z JB , ale jedneho neriešim ten tu bol už veľa krát riešený a je dobrý teraz tam kde je .


A nakoniec CELý FURIEN IDE TAM SKADIAL SME VŠETCI VYŠLI.

JE TO KATASTROFA BEZ ADMINOV

PS: Poriešte rozrobené žiadosti napr .Eustral už čaká na práva asi 2mesiace ...aaaa naco ? ALe jeden admin nestačí na 5 serveroch tak by ste mali aspon 3-4 nabrať .
E. JE TO 2Najhranejší SERVER a nikto sa oto nestará + JEDNA RADA WH TAM FUNGUJE VELMI DOBRE MOHLI BY STE TAM DAT TO ESP

MAjte sa
S laskou váš LECO :*

marsoun
19-07-13, 18:12
Společná ip s ^Hame.^ a DarwiN :think:
http://csko.cz/forum/showthread.php?18152-CHH-Furien není to spíš pokus o to aby ti dali práva?

Dexter.Morgan
19-07-13, 19:17
Chodim na hlaseni s fake nickem,coz ty nemuzes vedet.Jinak 80% hlaseni z furienu jsou faily, bych to nejak neresil.

Shit Pro ^_^
19-07-13, 20:29
toto téma je Big Joke

DarwiN
19-07-13, 21:11
Společná ip s ^Hame.^ a DarwiN :think:
http://csko.cz/forum/showthread.php?18152-CHH-Furien není to spíš pokus o to aby ti dali práva?

Keby že mám dostať práva tak ich dostanem , ak nie tak nie...


Chodim na hlaseni s fake nickem,coz ty nemuzes vedet.Jinak 80% hlaseni z furienu jsou faily, bych to nejak neresil.

Nemyslel som teba ..


Možno je to ich pes. Ale nie, je to DarwiN, stačí sa pozrieť na tie prijebané zátvorky, čo používa miesto klasických



Niektorí Ti možno uverili, že si sa zmenil, teraz im snáď dojde že si rovnaký kokot ako predtým, keď nie len že nezmeníš IP, ale dokonca píšeš rovnakým štýlom.

TY si celý JEBNUTY , nehraj sa na druhého Treya . Si len jeho trápna kopirka ktorá sa snží byť tým čo neje . A nechaj mojho psa napokojí jeb so do vlastného ak nejakého máš .

A Mám toľko odhavy sa priznať , Písal som to JA . Ok , nechcel som si dotrtať žiadosť o práva . Maršoune a neni to pravda co som napísal , ked klamem alebo som napísal neco zle oprav ma v tom (Ale nemyslím gramatiku) .

Kotel
19-07-13, 22:52
Kdyz tam funguje wh, tak proc nikdo jeste nedostal ban za wh (nebo o nem alespon nevim).

DarwiN
19-07-13, 23:16
Ja som nahlasil 2 a obaja dostali ban . A akurat dnes som jedneho hodil na forko a dostal ban.

Tupelko
19-07-13, 23:17
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=74159
Dneska jsme se na to dívali s matisem.
Jenak k darwinovi se vyjdřovat nebudu :D

AlternativníPravda
19-07-13, 23:20
Wh tam funguje, dejme tomu že jsem se to nekde dočetl. bohužel s aktivitou adminu tam musim souhlasit. Není to tak davno co jsem tam hraval vic než aktivnině, tak sam mohu posoudit jaka aktivita, teda spis neaktivita tam je.Kolikrat jsem to tu psal do chatu, ale i snad Kotelnikovi do pmky.spawn camp, superstajlove cekani na sk... demencia.. to vse tam je/bylo. Kdyz prisel admin tak tam udělal pořádek, ale jakmile se odpojil bordel byl zpet

ale aj kdyby ram bylo 976568929 adminu tak tam poradek neudelaj, nebot ta demence co tam vladne je neporazitelna, asi tak jako moje klavesnice na mobilu. Az tam buu hrat normalni hraci tak nebude potreba adminu. Problemem furienu je nedostatek steam hracu a vekove a mentalne vyzralych lidi.

Piner
19-07-13, 23:28
Kdyz tam funguje wh, tak proc nikdo jeste nedostal ban za wh (nebo o nem alespon nevim).

WH tam funguje, ale je mu spíš k ničemu. Za CT s tím stejně nevidíš enemy a když seš furien a někdo tě spectuje, tak není tak velká šance to poznat, aspoň já si to myslím

@ Knox : U don't say..

AlternativníPravda
19-07-13, 23:36
Furieny normalne vidis dokud se nezneviditelni.

pro .Pinera: pokud máš dobrou pamet tak si zapamatujes kde zaztavil a nevyditelnwho ho sundas.. k tomu par ran veedle do rohu a WH je neprokazatelny

DarwiN
19-07-13, 23:50
a tak s wh mozes cez stenu vidiet kde zastavy . na furiene mam vyhliadnutych asi 5 whckarov ale nemam dokaz , este.

e: wh tam spoznas lahsie nez na normal servery . lebo hraci si su tym zd tam wh nefunguje taky isty ,ze maju pocit ze mat wh je normal .

Eust.
21-07-13, 19:58
Nu, jen bych podotknul že by se tam mohl admin třeba i normálně ukázat a né že bude chodit jen na hlášení. Protože řešit přes vykřičník KEMP, nebo TEXTURU je naprostá zbytečnost a tak by se tam hodil admin který by to někdy hlídal. Před chvilou jsem projel všechny 4 servery a jsem celej nasranej z toho, jak každej kempil na Textuře, nebo na spawnu, ale nikde žádnej admin.. Ani na jednom Furien serveru..

Trey
21-07-13, 21:06
http://cdn.fansided.com/wp-content/blogs.dir/55/files/2011/05/godzilla-facepalm-godzilla-facepalm-face-palm-epic-fail-demotivational-poster-12453844351.jpg


TY si celý JEBNUTY , nehraj sa na druhého Treya . Si len jeho trápna kopirka ktorá sa snží byť tým čo neje .

frydas
21-07-13, 21:51
Já musím souhlasit na furieny jsem se vrátil asi před 3 měsíci, které hraju už jen tady a že bych potkával nějaké adminy to ani náhodou zezačátku co jsem u vás začínal byl hodně často dexter, kt erý ted už není tolik, ale je jasné, že nemůže mít čas pořád, i tak je vesměs jediný admin kterého potkávám, max potkám Noirburna a tuším jednou jsem zahlídl tupelka, nesčetně krát jsem přes "!" psal aby přišel na furien někdo z adminů a banoval NSaky za wallhack či Aimbot ingame jak píšete na foru, aby se dělalo a příšahám nikdy nikdo nepřišel. Já sám tyhle případy poznám , jelikož jsme to sám používal chvilku a byl jsme za to po zásluze potrestán (takže nikdy více). Ted před 20ti minutama jsme projel všechny servery a se znechucením jsem to vypl raději než abych se zase naštval, protože to co tam bylo ... smířím se s tím, že tam jsou neustále campeři na SK, ale aby hru která je dělaná tak, aby CT hledali Furieny se na zdejších serverech změnila na CT čekající odkud furien vyleze to je moc ... přijdu na kterejkoliv server a všici CT budou čupět na jednom fleku a ti co ne ti budou mrtví, protože chtěli hrát rozumně a zahrát si, na to klidně vsadím svůj steam :D To že tu budou hlásit Hackery je sice moc pěkný, ale nemůžou točit vše. Já sám jsme začal už točit taky a snad brzo budu dávat průkazná dema, vyhlídnutý adepty mám :)

Eust.
21-07-13, 22:00
Já musím souhlasit na furieny jsem se vrátil asi před 3 měsíci, které hraju už jen tady a že bych potkával nějaké adminy to ani náhodou zezačátku co jsem u vás začínal byl hodně často dexter, kt erý ted už není tolik, ale je jasné, že nemůže mít čas pořád, i tak je vesměs jediný admin kterého potkávám, max potkám Noirburna a tuším jednou jsem zahlídl tupelka, nesčetně krát jsem přes "!" psal aby přišel na furien někdo z adminů a banoval NSaky za wallhack či Aimbot ingame jak píšete na foru, aby se dělalo a příšahám nikdy nikdo nepřišel. Já sám tyhle případy poznám , jelikož jsme to sám používal chvilku a byl jsme za to po zásluze potrestán (takže nikdy více). Ted před 20ti minutama jsme projel všechny servery a se znechucením jsem to vypl raději než abych se zase naštval, protože to co tam bylo ... smířím se s tím, že tam jsou neustále campeři na SK, ale aby hru která je dělaná tak, aby CT hledali Furieny se na zdejších serverech změnila na CT čekající odkud furien vyleze to je moc ... přijdu na kterejkoliv server a všici CT budou čupět na jednom fleku a ti co ne ti budou mrtví, protože chtěli hrát rozumně a zahrát si, na to klidně vsadím svůj steam :D To že tu budou hlásit Hackery je sice moc pěkný, ale nemůžou točit vše. Já sám jsme začal už točit taky a snad brzo budu dávat průkazná dema, vyhlídnutý adepty mám :)

Jediné co nevěřím je to, že si tam potkal noirbuna. A Dexter se teď začal trochu více zajmat o JB. A to s tím hledáním CT...Jak mi nedávno řekl můj kamarád "Furien jde do kytek" pozn. místo kytek řekl ženský pohlavní orgán. Ale nebudu vulgarista.

frydas
21-07-13, 23:22
eustralien , my se tma občas potkáme taky, minule když jsme se potkali na dust2 musíš uznat, že to bylo přesně jak říkám a jedinej z CT kdo běhal jsem byl právě já (Kindern-Scheisse_ZnK), nejhorší na tom je , že když už jdu a ty lidi hledám a pak někoho n áhodou dám tak potom mi celou dobu kazi hru a řve že mám AB WH a kolikrát mám dokonce i SH ...

Eust.
22-07-13, 00:32
eustralien , my se tma občas potkáme taky, minule když jsme se potkali na dust2 musíš uznat, že to bylo přesně jak říkám a jedinej z CT kdo běhal jsem byl právě já (Kindern-Scheisse_ZnK), nejhorší na tom je , že když už jdu a ty lidi hledám a pak někoho n áhodou dám tak potom mi celou dobu kazi hru a řve že mám AB WH a kolikrát mám dokonce i SH ...

Nu, na to si budeš muset zvyknout, úroveň tam klesla za 1 rok téměř o 70%. Ale dokonce i dnes se najde tým, kterej se mnou spolupracuje na slušné úrovni a normálně plníme cíle hry. To se potom hraje nádherně, ale naopak proti nám hraje tým kterej např na dust2 to kempne na A co my s tím můžem dělat, proti 10 CT na A s HP a m4a1 :-)

frydas
22-07-13, 14:29
dnes jsem tam přesně to co ty říkáš potkal, tak jsem si řekl chalenge accepted a i když campili neměli šanci, dopadlo to tak že mám prý strafe emulator spaeed hack knife bot aimbot wallhack a kdoví co ještě :D a když jsem byl za CT a sundával je only dgl a ještě víc knife tak se mi skoro všichni odpojovali :D , ovšem pokud se najde kvalitní tým zahrál bych si s nima, já sám nejsme žádný mega eso , popravdě neumím pořádně skákat bez W (moji hru znáš), ale jak je vidno abych neustále hrál na první místo i moje hra stačí :) a když mi to náhodou nejde jdu si zahrát třeba DM nebo awp a mám pokoj.

Kvalitní tým na furien bych rád , stejně jako nějaký turnaj třeba o VIP :)
Ale adminy je tam potřeba jako sůl, připojil jsme se na aztek a žilo 5Furienů a všichni do jednoho byli schovaní a čekali na sk , stejně tka CT všichni na A kolem bomboviště a to přece není žádná hra ..

DarwiN
22-07-13, 14:31
Kvalitní tým na furien bych rád , stejně jako nějaký turnaj třeba o VIP :)

:DDDDDDDDDDD Ok
E:Nič proti ale tútop temu nezačínajme ,prosím .

frydas
22-07-13, 14:35
máš pravdu je to OT , ale co je potřeba k turnaji ? admini a admini co ? nejsou podle mě to chce na furien minimálně 2-3 adminy kteří hrají často a nepřejdou na JB

marsoun
22-07-13, 14:53
Celé je to ot, dokud se makaron nevrátí tak se nic nevyřeší.